Esileht Lapse ootamine Hea alkoholivaba vein/shampus vms

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Hea alkoholivaba vein/shampus vms

Postitas:
Kägu

Olen veel liiga vähe rase, et kõigile teatada. Aga tulemas mehe sünnipäev ja mõned sõbrad-sõbrannad tulevad külla. Mis on teie lemmik alkoholivaba vein/shampus?
Kuna seltskonnas olen ikka pokaali-kaks tavaliselt joonud siis tahaks seekord sõbrad “ära lollitada” ja ka pokaali käes ikka hoida õhtul ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles rasedana igasuguseid alkoholivabasid jooke testinud, ei ole minu jaoks neist ükski arvestatav alternatiiv. Kõik siidrid ja shampused on parajad limonaadid. Veinid on suisa vastikud olnud. Enne joongi siis juba päris limonaadi, on maitsvam 🙂

Ainsana on maitselt minu jaoks originaaliga võrreldav jook on alkoholivaba õlu, aga õlut ma ka enne eriti ei joonud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles umbes viimased kolm aastat kaine olnud, olen üksjagu alkovabasid jooke ära proovinud. Väga üllatav leid on Lidli alkovaba šampus, mis ei ole magus, vaid mõnusalt hapukas ning on nii mõnegi mu sõbranna päris joogi pähe ära petnud. Lisaks on sellega kuumal suvepäeval äraütlemata mõnus mimosasid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu soovitused: “Rabarbra null”, Mulli siider (väikses pudelis). Jaanihansol on üks väike alkovaba purgisiider välja tulnud, aga pole veel maitsnud.

Alkovabad õlled on teinud tõelise kannapöörde või olen ma viimastel aastatel olnud liiga rase ja imetav, et maitsest aru saada, aga valikut on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi kuuse või kadaka vahuvein on ka, mis päris hea. Sampuse maitsega ta muidugi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rabarbara null on hea külmalt ning minu arust originaalile kõige sarnasem on Prestige Mionetto, Selveris üsna sageli ka soodukaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alkovabapood.ee lausa olemas, aga proovisin ise Blue Nun punast veini, parem oleks granaatõunamahla joonud 😀 Ise armastan ka mitterasedana A Le Coqi valmiskokteile Margarita ja Blue Lagoon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma täna keerutasin poes korra Tanqueray 0,0 pudelit ja kujutasin end juba ette, kui tore oleks aeg-ajalt üks “gin&tonic” teha. Aga pooleliitrise pudeli 34 eurone hind sai lõpuks ikka saatuslikuks, miks ei taha ilma kellegi reaalset kogemust kuulmata katsetama hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega jah alkoholiga veini/mulli maitse mõttes alkoholivabaga ikkagi asendada ei saagi, aga petukaks ikka sobivad.

Kõige sarnasem alkoholiga mullile on juba eelpool mainitud Mionetto 0%, see on tõesti üsna hea ka maitse poolest ja olen seda näinud ka vastuvõttudel jms pakutavat alkovaba alternatiivina.
Rabarbara null on ka üsna ok.

Gini alternatiividest olen proovinud ühte Saksa varianti – gini see siiski ei meenutanud, samas halb ka ei olnud, täitsa põnevaid jooke saaks sellega teha. Hind küll paraku jah giniga samal hinnatasemel või kallimgi veel.

Alkovabu õlusid aga on küll väga häid, eriti kui IPA jooja olla. Põhjalal nt on hea Virmalised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mullidest mulle kõige enam lõpuks meeldis alkovaba Wõlu rabarber.

Punast alkovaba joodavat veini ma ei leidnudki. Kõik on jube halvad, igasugune mahl on iga kell parem.

Valgeid de-alkoholiseeritud veine paar tükki ikka oli, mis head jääkuubikutega või lihtsalt külmalt juua. Mäletan, et üks chardonnay oli ekstra hea, aga lihtsalt ei tule hetkel meelde, mis nimeline. Seega, kui veine tahad katsetada, siis pigem valgeid.

Ja õlu – no ilma igasuguse konkurentsita Õllenaut Kaineken alkovabad 0,33 klaaspudelis õlled (IPA ja see sinise sildiga ka). Ausalt öelses, neid joon inertsist edasi, ei tunne enam alkoholiga õllest üldse puudust peale nendega tutvumist .

Mäletan, et esimese lapsega umbes 7-8a tagasi oli valik olematu alkovaba osas võrreldes praegusega, seega variante kindlasti leiad 🙂 Lõpuks võid ju kirsi- või granaatõunamahla ka veiniklaasi kallata, ei saa keegi midagi aru. Mina niimoodi esimese lapsega paar kuud “petsin” seltskonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rabarbra 0 on kohutav, kõlbab ainult promillidega. Ise jõin Henkell’t ja kui seda polnud, siis Wõlu maasikamaitseline

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin nii, kallasin klaasi veini ja natuke mekutasin, vahepeal käisin köögis ja kallasin vett peale. Suutsin terve õhtu sedasi ära petta, kusjuures klaas veini on rasedale lubatud.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Wõlu on minu arust ka täitsa hea ja joodav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin nii, kallasin klaasi veini ja natuke mekutasin, vahepeal käisin köögis ja kallasin vett peale. Suutsin terve õhtu sedasi ära petta, kusjuures klaas veini on rasedale lubatud.

Kuni lapsega on ühine vereringe, käib absoluutselt kõik sinu poolt tarbitu lapse organismist läbi, sh alkohol. Seega, lubatav ja mittelubatav on siin nüüd küll isikliku südametunnistuse küsimus. Mina näiteks oma neljasele lapsele ei lubaks klaasi veini, isegi kui ta selle ära joob terve õhtu jooksul ja veega lahjendatuna. Miks siis peaks ma seda lubama oma 2-kuusele kõhus olevale lapsele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb, et meil iga sündmuse juurde käib alkohol ja siis vaadatakse imelikult neid, kes ei tarbi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb, et meil iga sündmuse juurde käib alkohol ja siis vaadatakse imelikult neid, kes ei tarbi.

Minu meelest ka. Ma vaevu korra aastas joon klaasi veini või külma siidrit sauna kõrvale, aga ikka iga kord kui keeldun, küsitakse, et kas rase oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Lapse ootamine Hea alkoholivaba vein/shampus vms