Esileht Väikelaps Hea hinna ja kvaliteediga asjad

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Hea hinna ja kvaliteediga asjad

Postitas:

Kas teil on kujununenud mingid riided, jalanõud, mida ikka ja jälle uuesti ostate? Omalt poolt lisan Lemigo voodriga kummikud. Head kerged ja väga mõistlik hind. Lapsel mugavad ka jalas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tugevdatud põlve- ja pepuosaga Didriksonsi kombe lasteaiakombeks.

Mõni aasta tagasi olin vaimustuses Kiabi siseriiete hinna-kvaliteedi suhtest (2€ t-särk, 5€ tugevdatud põlvedega dressipüksid, mida ei jõua kaks lastki läbi kanda jne), aga vahepeal on kvaliteet väga kõikuma hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

-Lindexi Fix ilma voodrita k/s püksid. Hea tugev materjal, tuule ja veekindlus püsib ilusti pikalt ka tiheda pesemisega.
-Kummised vihmariided(püksid) on lasteaias meil kohustuslikud ja tõesti ühed tänuväärt asjad.
-Kuoma talvesaapad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vikingi talvesaapad kasutatult 🙂 Juba mitmeid aastaid järjest olen mõlemale lapsele ostnud kasutatult 10-25 euroga ühe lapse kantud korralikud saapad, heade pakkumiste leidmiseks tuleb muidugi kuulutustel pidevalt silma peal hoida ja kohe reageerida. Need saapad on ka kasutatult täiesti veekindlad ja soojad, ei näe ühtegi põhjust, miks muid üldse katsetama hakata.

Nexti tennised ja kingad – minu arust on kvaliteet väga hea, olen kõik veel pärast 40-50% ostuhinnast kiirelt müüdud saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec kombed kasutatult (vanasti ostsin ostast, nüüd lapsed suured ja osta.ee hiilgeajad ammu möödas). Tavaliselt ei saa neid küll päris võileivahinnaga, sest niimoodi arvajaid on vist palju 🙂 aga olen mõned korrad saanud kasutatuna ikka sellise, millel kandmisejälgi peaagu polegi. Ei mina tea, kuidas teiste lapsed seda oskavad (oli siis varu või nn linnakombe vms), sets minu omadest küll järelmüügiks midagi ei jää! 😀 sama reimatec kinnastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Celavi meriinoriided, õhukesed, pehmed ja soojad.
Ricosta Pepino jalanõud, mul on väga kitsa jalaga laps.
Minymo fliis, enne oli kombinesoon, nüüd on jope. Soe ja vastupidav.
Sterntaleri mütsid, igaks hooajaks, muid enam ei vaatagi, need on ainukesed, mis peas püsivad, ma ei tea miks teised ei klapi.
Pmst kõik asjad, mida saab C&A poest. Peavad vastu pesemisel jne. Erinevalt H&Mi omadest sobivad lapse kehakujuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geox jalatsid, ostan tavaliselt yooxist, sealt saab alega.

Sobivad need nii mulle kui lapsele, kindla peale minek on neid osta.

Aga see muidugi ei tähenda, et geox kõikidele samamoodi sobiks, mõnel on ehk hoopis teistsugune jalg ja selle firma tooted ei sobi üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne talve ja k/s traksipüksid

Reima kindad ja kombed

Superfit ja ecco sandaalid

Viking talvesaapad

Kivat tuukrimütsid

Lindex retuusid ja bodid

Küsimus oli hea hinnaga asjade kohta, ükski toodud kaubamärkidest sinna ei kuulu. Eccod pole ammugi kvaliteetsed! Krõpsud peavad heal juhul ühe lapse vastu ning seemisnahk läheb koledaks…oleks siis veel odavad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne talve ja k/s traksipüksid

Reima kindad ja kombed

Superfit ja ecco sandaalid

Viking talvesaapad

Kivat tuukrimütsid

Lindex retuusid ja bodid

Küsimus oli hea hinnaga asjade kohta, ükski toodud kaubamärkidest sinna ei kuulu. Eccod pole ammugi kvaliteetsed! Krõpsud peavad heal juhul ühe lapse vastu ning seemisnahk läheb koledaks…oleks siis veel odavad.

Ju siis tema arvates on hinna ja kvaliteedi suhe hea.
Mulle ka meeldib Ecco ja teiseks PoP.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassie talvekombe. Juba mitmendat korda. Kuoma ja Lemigo. Timberlandi rihmikud. Muud asjad suhteliselt suva. Kust osta

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks Popi ja Meistrisalongi (sai ka oma nüanssidega tellida, luku tasku, veidi kitsam vms) üleriided. Minu iga päev (või mitu korda päevas) õuesviibival lapsel polnud kunagi riided seest märjad ja pidasid vastu kõik tema trikid õues ning läksid veel edasi järgmisele lapsele (mitte küll uhiuue välimusega, aga tervetena ja püksipõlved mitte eriti kulununa, näiteks viimase soetatud Lenne talvekombeka põlved suutis kehvema talvega heledaks kulutada).
Kallimatest asjadest ReimaTec talvised sõrmkindad. Enne seda olid käed soojad ainult villaste labakinnastega (miinuseks, et saavad ikkagi märjaks) ning ükski mittemärguv labakinnas (proovitud erinevaid) ei istunud 100%-lt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Camminare kummikutes olen positiivselt üllatunud. Lasocki jalatsites ka. Viimaste hulgas palju häid kergeid painduva tallaga jalatseid. Kui kallimatest asjadest rääkida, siis ostsin 15 euroga kasutatud altitude talvekombe poisile. Polnud seal enne ega peale minu last kasutusjälgi. Minu laps kasutas seda ikka väga aktiivselt. Sama hinnaga ostsin kasutatud lassie k/s kombe. Ka ei märka praeguseks kasutusjälgi. Lenne ilma voodrita k/s püksid üllatasid positiivselt, need, mis Selveris müügil. Põhimõtteliselt võib nendega lombis istuda, pikapeale tuleb ainult õmbluste vahelt vesi sisse. Aga kummipükse pole sel kevadel enam vajalikuks pidanud. Huppa voodrita k/s labakud, ka päris mõistliku hinnaga, on lisaks popi shellkinnastele ainsad, kus mu põnnil pöial sees püsib. Need laia pöidlaavaga Lenned, lassied jm on 5 minutiga tagurpidi käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel pool aastat tagasi oleksin ütelnud, et ReimaTec kombe on ainuvõimalik – ostan soodustuste ajal. Nüüd aga viimase talvekombekaga pean tõdema, et ReimaTec jääb minust ostmata, kvaliteet on täiega alla käinud: kangas kulub läbi, helkurribad suht kadunud, kuigi hooldan korralikult.

Korra ostsin Jonatani teise ringi asja, väga rahule jäin. Nüüd soodustusega ostsin talveks kombe, näeb igati ilus välja, ja erinevalt teistest tootjatest isegi soliidne. Aga enne uut talve ei tea omadustest midagi pajatada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuoma talvesaapad, Reima lörtsisaapad, Lenne k/s traksipüksid, PoPi talvepüksid on jäänud juba mitmeid aastaid.
Teised firmad on vaheldunud, sest kvaliteet kõikuv või muutunud, nt Ecco sandaalides olen mina ka viimasel kahel aastal pettunud. KIABIt fännasin veel aastagi tagasi, kuid just viimasel aastal on kvaliteet kuidagi kehvemapoolsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

molo siseriided
benettoni retuusid
isbjörn of swedeni fliisid ja joped
reima kerge vatiiniga püksid
vikingi gore tex kevadsügisbotased
superfiti sandaalid
reima mütsid

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss. Eelmise postitajaga nõustun.
molo pluusid (peavad väga hästi pesus vastu)
NameIt dressipüksid (kitsa lõikega ja kummiga keskelt reguleeritavad)
isbjörn of swedeni talvejoped ja talvekombed
Po.p k/s joped
Vikingi gore tex kevadsügisbotased (nii kõrgema äärega kui madalad)
reima talve tuukrimütsid

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni mütsid ja retuuspüksid on alati enne väikseks jäänud kui ära kulunud. Lisaks on retuuspüksid talveriiete all head, sääred ei tõuse üles ega lähe keerdu.
Remu Travalle või Lassie talvekombekad.
Demari villase voodriga talvesaapad, Lemigo kerged voodriga kummikud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni ja Kivati mütsid.
Plae jalatsid.
Gap, Next, Lindex, Little Green Radicals, Po.p toariided.
Viking ja Playshoes kummikud.
P.op shellriided, shellkindad, tuuletõkkefliis.
Jonathan kindad.
Demar talvesaapad ja villavoodriga kummikud
Pierre Robert ja Cosilana villariided.
Ticket to Heaven k/s kombekas pehme, vettpidav, hea lõige.
Lenne talvekombes natuke pettusin, et põlvekohad läksid kriimuliseks, aga kuna pikaaegseid kogemusi aktiivselt mängiva lapsega veel pole, siis äkki ongi see nii. Bredeni retuusidel läks värv kiiresti ära, seega eriti enam ei ostaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne õueriided – olen saanud väikseid asju kasutatuna: on omad lapsed kasutanud, jääb veel teistelegi üle ka. Võibolla vanad mudelid on vastupidavamad.
Uuena ostan ka – viimati sügisel mingilt osturallilt – 128 suuruses kombe ca 55 euroga. Siiani on hästi vastu pidanud (kuigi poiss armastab põlvede peal liugu lasta), jääb veel järgmiseks talveks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayorali riided, Kavat ja Superfit jalanõud, Reimatec. Kindlasti on veel, aga hetkel kohe ei meenu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Popi (see eesti firma, mitte polar) õuepüksid (hind parem kui Lenne ja väga vastupidavad).
Häid retuuse pole veel leidnud- ka Bredeni põlved läksid ruttu katki.
ReimaTec käpikud- tavaliselt jaanuaris Laste Maailmas neile suur allahindlus.
Zara t-särgid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage paksemaid ja/või voodriga dressipükse lasteaia õues trööpamiseks soojemal kevadpäeval. Ei taha kilest ega teksaseid. Keegi siin ülevalpool kirjutas tugevdatud põlvedega dressikatest. Kust neid saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage paksemaid ja/või voodriga dressipükse lasteaia õues trööpamiseks soojemal kevadpäeval. Ei taha kilest ega teksaseid. Keegi siin ülevalpool kirjutas tugevdatud põlvedega dressikatest. Kust neid saab?

Didriksons Lövet püksid on väga asjalikud. Hansapostis tumesinised hetkel igati hea hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Decathloni laste ujumispüksid, võimlemistrikood, jooksupüksid, retuusid ja mikrofliisist saunalinad on oma hinda väärt olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nexti aluspüksid
Nexti pluusid
Lindexi retuusid
Crocsi sandaalid
Puma tossud (ainukesed tossud, mida mu poiss ei suuda katki trööbata, kõik muud firmad läbi proovitud)
HM softshell joped

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Väikelaps Hea hinna ja kvaliteediga asjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.