Esileht Ilu Hea hinna-kvaliteedi suhtega isepruunistajat?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Hea hinna-kvaliteedi suhtega isepruunistajat?

Postitas:

Millist soovitate? Seisin täna kaubamajas vastava riiuli ees ja pilt võttis totaalselt nõutuks … kreemid, vahud, õlid etc etc ja hinnavahemik 9-90EUR. Tulin sama targalt sealt ära … ehk oskab keegi omast kogemusest soovitada mõnda, mis sobiks mitte kõige heledamale nahale, ei jätaks porgandikarva lõpptulemust ja ei haiseks kohutavalt? Peale kandmine võiks ka võimalikult lihtne olla 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist ei ole olemas ???? kahjuks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberata

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luuv kuivõlid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see duši all kasutatav pruunistaja. Hakkab peale küll väga aeglaselt, päris mitu korda on vaja doseerida enne märgatava tulemuse saavutamist, aga tulemus jääb loomulik ja ühtlane. Väga lollikindel pruunistaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:37; 04.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka Luuv isepruunistavat kuivõli. Ei kleepu, ei määri, ei haise, ei jää oranž. Olen blond ja heleda nahaga ja kasutan kõige heledamat.
Ja odavamast hinnaklassis soovitan Dove isepruunistajat. Selle järgi hakkasin kasutama ja väga rahul ka sellega http://www.stellarium.ee/2016/12/peek-inside-dove-derma-spa-summer.html?m=1
Dove oma on selline,et pigem kasutan seda õhtul, minu jaoks on lõhn siiski tuntav. Hommikul pesen maha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see duši all kasutatav pruunistaja. Hakkab peale küll väga aeglaselt, päris mitu korda on vaja doseerida enne märgatava tulemuse saavutamist, aga tulemus jääb loomulik ja ühtlane. Väga lollikindel pruunistaja.

Sa kirjeldad toodet, aga nime ei maini, mis sellest kasu on teemaalgataje või teistele kel huvi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi uus toode, kahjuks pole veel jõudnud ise proovida, sest minu kodulähedastes poodides seda (veel) ei müüda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:13; 06.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan ka Dove kreemi ja tumedamat, hele jätab kollaka tooni. Tumedam ka mingil määral aga mind ei häiri, samuti õhtul peale ja hommikul pesen maha.
Tekkis huvi Luuvi vastu, proovin selle kindlasti ära.
See ka mul ostetud aga vängem lõhn ja kollakam toon jääb rohkem kui Dovel https://www.mylook.ee/lirene-self-tanning-face-body-cream-75ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:26; 04.06 16:20; 05.06 11:48; 06.06 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see duši all kasutatav pruunistaja. Hakkab peale küll väga aeglaselt, päris mitu korda on vaja doseerida enne märgatava tulemuse saavutamist, aga tulemus jääb loomulik ja ühtlane. Väga lollikindel pruunistaja.

Sa kirjeldad toodet, aga nime ei maini, mis sellest kasu on teemaalgataje või teistele kel huvi.

ilmselt mõeldakse seda https://www.mylook.ee/st-tropez-gradual-tan-in-shower-lotion-200ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:26; 04.06 16:20; 05.06 11:48; 06.06 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on see duši all kasutatav pruunistaja. Hakkab peale küll väga aeglaselt, päris mitu korda on vaja doseerida enne märgatava tulemuse saavutamist, aga tulemus jääb loomulik ja ühtlane. Väga lollikindel pruunistaja.

Sa kirjeldad toodet, aga nime ei maini, mis sellest kasu on teemaalgataje või teistele kel huvi.

See on nii unikaalne tehnoloogia, arvasin, et huvi korral leiab kohe üles. Aga panen siis lingi:

https://www.kaubamaja.ee/et/st-tropez-in-shower-gradual-tan-jark-jarguline-dusikreem-200ml-h0316665

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:37; 04.06 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kunagi kasutanud ei ole, siis ei oska kartagi, et see rõve metallihais, mis isegi pestes ei kao, on asja juures kõige hullem. Vita Liberata puhul seda tõesti kartma ei pea, ka nende muud tooted on väga head, rääkimata sellest, et nad on ka nii looduslikud kuivõrd isepruunistujad üldse olla saavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minu nahal isepäevitajad ei toimigi – olen proovinud ca 6 erinevat toodet, ja tulemus on null – näol, kehal. Lõhn küll jääb külge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberata järk-järgult isepruunistab kehapiim on hea, aga ikkagi peab järgneval päeval duši alt kiirelt läbi hüppama, sest ennast hakkab häirima isepruunistuva hais.

See Luuv’i õli on tõesti hea. Väga loomulik tulemus ja looduslikud koostisosad. Imendub hästi ka. Ma ise tunnen ehk, et oleks pidanud tumedama varianti võtma, sest heledaga jääb sutsu liiga õrn päevitus mu jaoks. Iseloomulik lõhn on ka olemas, aga mitte nii tugev, et väga häiriks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 11:11; 05.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberata järk-järgult isepruunistab kehapiim on hea, aga ikkagi peab järgneval päeval duši alt kiirelt läbi hüppama, sest ennast hakkab häirima isepruunistuva hais.

See Luuv’i õli on tõesti hea. Väga loomulik tulemus ja looduslikud koostisosad. Imendub hästi ka. Ma ise tunnen ehk, et oleks pidanud tumedama varianti võtma, sest heledaga jääb sutsu liiga õrn päevitus mu jaoks. Iseloomulik lõhn on ka olemas, aga mitte nii tugev, et väga häiriks.

kas sul on kõige heledam? Ise mõtlesin keskmist osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:26; 04.06 16:20; 05.06 11:48; 06.06 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vita Liberata järk-järgult isepruunistab kehapiim on hea, aga ikkagi peab järgneval päeval duši alt kiirelt läbi hüppama, sest ennast hakkab häirima isepruunistuva hais.

See Luuv’i õli on tõesti hea. Väga loomulik tulemus ja looduslikud koostisosad. Imendub hästi ka. Ma ise tunnen ehk, et oleks pidanud tumedama varianti võtma, sest heledaga jääb sutsu liiga õrn päevitus mu jaoks. Iseloomulik lõhn on ka olemas, aga mitte nii tugev, et väga häiriks.

kas sul on kõige heledam? Ise mõtlesin keskmist osta.

Jah, kõige heledam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 11:11; 05.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi uus toode, kahjuks pole veel jõudnud ise proovida, sest minu kodulähedastes poodides seda (veel) ei müüda.

Nii, ma nüüd eile proovisin selle ära. Ega tal väga viga ei ole, aga mina teist korda seda kindlasti ei osta. Lõhn on okei, aga natuke on siiski seda tüüpilist isepäevitajate lõhna tunda (mind see siiski ei häiri). Peale kanda minu arust ei ole väga mugav, ei saa hästi aru, kuhu kui paksult seda õli juba saanud on, see kuidagi kaob kiiresti naha sisse. Seetõttu jäi tulemus veidi laiguline, aga mul on ka väga hele nahk. Toon on muidu minu arust hea, ei ole liiga oranž. Käed pesin kohe pärast pealekandmist korralikult seebiga ära ja kätele mingeid rante ei jäänud absoluutselt. Riideid ei määrinud ka üldse. Nii et okei toode, aga mulle meeldivad siiski kreemid/piimad rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:13; 06.06 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen nüüd kolmel õhtul järjest Dove määrinud kuna mul oli see juba ostetud ja jalad käed täitsa jumekad ja mu meelest pole häirivat kollast, tsipa ainult. Selle Luuvi ostan ma kindlasti prooviks ära 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:26; 04.06 16:20; 05.06 11:48; 06.06 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise kasutan seda: https://int.lovingtan.com/collections/mousses/products/2-hr-express-medium-self-tanning-mousse

Vääga lihtne peale kanda, toimib kiiresti ja mis peamine – ei haise üldse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist ei ole olemas ???? kahjuks.

On küll – Decleoril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin MyLook’i kommentaaride põhjal selle olen nüüd 3-4 õhtut peale kandnud ja täitsa ilus toon on. lõhn on suts vänge, aga elab üle. kannan õhtul peale ja hommikul loputan üle ning siis pole õnneks lõhnast enam jälgegi. selle hinna eest olen igatahes tulemusega VÄGA rahul 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 18:45; 11.06 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cocoa Brown täiesti mõnus vaht peale kandes tulemus jäi ühtlane ja nägus ning haisu ei mingit. Püsis peal suht kaua mul. Ja no odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin selle teema kommentaaride peale ka Luuvi isepruunistajat keskmises toonis ja olen rahul. Ilusalt loomulik toon on peal ja ta ei lõhna! (minu jaoks on see oluline, kuna enamus isepruunistajaid on lõhna tõttu ebameeldivad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan ka Vita Liberata vahtu. Ei ole odav, aga kõige vähema haisuga ja tõesti ilus, kulub ka ühtlaselt.

Luuvi proovisin, aga see jäi mul laiguline (põlvede ja küünarnukkide külge kinnitus tugevamalt). Ja maha kulus ebaühtlaselt, nii et käed olid päris koledalt laigulised kulumise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka kõige heledam Luuv kuivõli. Olen rahul. Toon on õrnalt nähtav, ei ole oranž, päris päevitusest võib-olla siiski tsipa kollakam, aga pigem ikka selline ilus ja “õige”. 1x nädalas koorin keha korralikult ära ja siis paar-kolm õhtut kannan õli peale, paari päeva pärast ka kord ja nii tunde järgi. Peale kandes ei jää laiguline (sest pruunistab järk-järgult), aga kui mul jäi mitu päeva õlitamine vahele, nii et olemasolev päevitus hakkas maha kuluma, siis reie sisekülgedel märkasin küll laigulisust. Kui uuesti keha koorisin ja üle õlitasin, oli jälle kõik ok. Lõhna praktiliselt pole, väga õrn. Pigem soovitan seda. Nahk jääb ka peale sellega õlitamist väga mõnus, niisutatud ja pehme, aga mitte õline. Minu jaoks on väga oluline selle looduslik koostis. Kui mul praegune pudel tühjaks saab, kavatsen ka keskmist tooni proovida. Selleks ajaks juba loomulikku päevitust ehk ka veidi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu Hea hinna-kvaliteedi suhtega isepruunistajat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.