Esileht Ilu Hea ja ilusate värvidega lauvärvipalett

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Hea ja ilusate värvidega lauvärvipalett

Postitas:

Milliseid palette ise kasutate ja soovitate?

nt kas Anastasia Beverly Hillsi, Urban Decay, Natasha Denona omad on hinda väärt ja hea pigmendiga?

odavate pigment kipub vahest olematu, nt nagu mul viimati Maybelline omaga kogemus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki neid kasutanud. ABH on häda selles, et lauvärvid on üsna pehmed (pealekandmisel pudisevad silma alla) ning aasta pärast on mul nt (ja lugenud, et teistel ka) värvid muutunud raskemini pealekatavaks. Ma ei suuda aastaga lihtsalt tervet paletti ära kasutada, ja tundub absurd, et olen palju maksnud, ent mingi hetk muutub kvaliteet. Urban Decay on ok, aga värvid väga ei inspireeri, seega pole enam ostnud. Natasha Denona on väga kallis, ent värvide kvaliteet paletis pole alati ühtlane ja mõned ei jää nii hästi peale, sellise summa eest võiks ikka kõik värvid hästi töötada.

Mida kindlalt soovitan hoopis BH Cosmetics. Odav ja super pigment.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 10:24; 17.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Charlotte Tilbury omi kiidetakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka hea lauvärvipaleti otsingutel, hoian teemal ja soovitusel silma peal.

Ise olen proovinud:

MAC, NARS – olid okeid, aga ei midagi vapustavalt erilist.
Chanel, Armani, veel paar sarnast – saast, kehv pigment ning ei püsinud peal, kuigi kasutan korralikku primerit.
Charlotte Tilbury – okeid, aga ei meeldinud palettide värvikooslused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pigmendi osas väga ei oska kaasa rääkida. Igapäevaselt (sh õhtumeigi jaoks) eelistan pigem õrna pigmendiga värve. Tugeva pigmendiga kasutasin üksnes lava-aegadel, aga hetkel siin olen mitu last järjest vihtunud ja pole selleks hobiks enam aega ja viitsimist olnud 🙂

Aga palettide osas eelistasin osta lauvärve üksikult. Sest tihti on nii, et sul on paletis 4 värvi, millest ainult 2 kasutad. Nt kui ma veel rohkem esinesin, siis musta lauvärvi kasutasin make-up store oma, kuna see jäi tõesti must. Ülejäänud olid mul ikka ostetud poest nii, et käisin testreid näppimas. Nii on mul nt valge ja roosa MIYO, kuldne/kuldpruun vmt HM, ja rohekas on hoopiski Manhattan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll kasutanud neid mille kohta küsisid aga hiljaaegu ostsin endale peale mitmete erinevate  firmade lauvärvide kasutamist väga soodsa NYX soojade toonidega lauvärvipaleti ja  ma olen täiesti rahul. Pigment on hea, värvid ilusad, midagi ei pudene. Soovitan proovida.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mida kindlalt soovitan hoopis BH Cosmetics. Odav ja super pigment.

Tänan soovituse eest. Tõesti kenad paletid.</p>
Juhul kui sa Eestis elad, siis millisest e poest tellid? Vaatasin, et Beauty Bay pakub shippingut Eestisse 7€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 00:32; 17.11 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mida kindlalt soovitan hoopis BH Cosmetics. Odav ja super pigment.

Tänan soovituse eest. Tõesti kenad paletid.</p>

Juhul kui sa Eestis elad, siis millisest e poest tellid? Vaatasin, et Beauty Bay pakub shippingut Eestisse 7€.

Jah, Beauty Bayst tellingi tavaliselt. Seal praegu Black Friday soodukad ka, nii et see 7 eurot väga ei tapa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 10:24; 17.11 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on palju lauvärve, aga kõige rohkem kasutan Morphe palette. Ilusad värvid, lihtne hajutada ja püsivad kenasti. Mõistlik hinnaklass ka – ma ostan alati soodukate ajal, siis saab eriti hea hinnaga.

Natasha Denona lauvärvide vastu on ka tegelikult huvi just seetõttu, et kas on selle raha eest midagi eriti head… Aga no mul nii palju lauvärve, et ei hakka lihtsalt uudishimu pärast nii kalleid asju soetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guerlain’il on super hea pigment.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wibo omad päris head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Hea ja ilusate värvidega lauvärvipalett