Esileht Ilu ja tervis Hea ja kvaliteetne näokreem.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hea ja kvaliteetne näokreem.

Postitas:

Soovitage head näokreemi 36-aastasele naisele. Soovin nii päeva- kui öökreemi. Kas peaksid sama firma (sarja) tooted olema? Hingehinda maksta ei soovi, aga supermarketikreemid ei ole ka päris need, mida otsin. Kreem peaks olema võimalikult nahasõbralik, ilma kahjulike lisaaineteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobivad Eclae tooted (segatüüpi nahk, viimasel ajal kohati kuiv, vanus 40 a): https://www.ideaalkosmeetika.ee/ilu/nahahooldus/all/eclae/naised

Supermarketikreemi soovitusi sa küll ei tahtnud, aga vahepeal kasutan ka Natura Siberica päeva- ja öökreemi, väga hea imenduvusega, mõnus (müüakse nt Prismas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estee Lauder

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Darphinil ja Decleoril on häid niisutavaid kreeme ja emulsioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen ülitundliku nahaga ja iga kreem ei sobi, siis olen endale leiutanud sellise kombo, et näole üldiselt läheb Lumi näokreem (kollageeni tootmist stimuleeriv) ja silmaümbrusesse panen Dr. Hauschka roosikreemi, seda rasvasemat varianti. Kumbki pole aastate jooksul allergiat ega ärritusi tekitanud, nii nagu looduskosmeetika reklaamid lubavad, niisutavad ja toidavad nahka korralikult. Olen siit-sealt teisi kreeme ikka ka proovinud, aga lõpuks ikka jälle nende kahe juurde tagasi pöördunud. Madara kreeme peaks proovima, keegi võiks sealt midagi head soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan shiseido kreeme, ise olen 38 ja just eelmine nädal ostsin nii silmakreemi kui ka näokreemi. nii rahul olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Reviva päeva- ja öökreemid.

Reviva Labs, Collagen Night Creme
Reviva Labs, 5% Glycolic Acid Cream, Anti Aging
Reviva Labs, 10% Glycolic Acid Cream

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The body shopi Aloe sarja tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan shiseido kreeme, ise olen 38 ja just eelmine nädal ostsin nii silmakreemi kui ka näokreemi. nii rahul olen.

Sekundeerin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetsest kreemist enam määrab see, et seda igapäevaselt peale hommikust duši all käimist ja õhtust näopuhastust kasutatakse. Niikuinii läheb läbi naha kõige pealmise kihi heal juhul mingi 10% kreemi toimeainetest. Seega võid suvalist odavat endale sobivat kreemi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti peaks kasutama sama firma tooteid ning võimalikult vähe tooteid korraga, ei pea olema 10 toodet riiulis, see ei anna haremat atulemust, sageli hoopis halvema. Ise kiidan juba pikalt kasutusel olevaid luminordic.com tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma panen kah seda hauschka paksu roosikreemi silmade ümbrusesse talvel, hoiab väga hästi niisutatud ja kaitseb külma eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Hea ja kvaliteetne näokreem.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.