Esileht Hobinurk Hea kontsert praegu Etv kanalilt

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hea kontsert praegu Etv kanalilt

Postitas:

Nii meeliülendav, Taneli esituses “Armastan vaid sind” oli niivõrd võimas esitus, pole ammu miskit nii hinge läinud..

+12
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuulan ka ja tuleb nõustuda – väga hea esitus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kogu kontsert huvitab, siis Inspirast oli eelmisel laupäeval lausa otseülekanne sellest, mida Telia kliendid järgi saavad vaadata

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea kontsert, me ju kõik teame neid lugusid. Robert Linna laulab oma isa lugusid 🙂 Ma arvan, et Iff on seda vaadates rahul küll. Ei ole vigurdatud ega solgitud lugusid, aga ülimalt nauditavad uusesitused. Nii tore vaadata, (vanemad) inimesed on pool kontserdit toolidelt püsti ja rokivad-tantsivad kaasa!

Aitäh soovitajale, oleks äkki jäänud nägemata 🙂

Jupiterist näevad seda soovi korral kõik: https://jupiter.err.ee/1608869309/rock-hotel-ja-tanel-padar-ott-lepland-ning-robert-linna

+10
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Väga hea kontsert, me ju kõik teame neid lugusid. Robert Linna laulab oma isa lugusid ???? Ma arvan, et Iff on seda vaadates rahul küll. Ei ole vigurdatud ega solgitud lugusid, aga ülimalt nauditavad uusesitused. Nii tore vaadata, (vanemad) inimesed on pool kontserdit toolidelt püsti ja rokivad-tantsivad kaasa!

Aitäh soovitajale, oleks äkki jäänud nägemata ????

Jupiterist näevad seda soovi korral kõik: https://jupiter.err.ee/1608869309/rock-hotel-ja-tanel-padar-ott-lepland-ning-robert-linna

Ivo Linna laulis omal ajal neid lugusid paremini kui poeg praegu. Linna laulis paremini ka praeguse aja noortest.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võrdlema ei hakkaks, aga Taneli ja Oti hääl on ka väga hea. Ūtles ju Ivo Linnagi, et ” Kohtumistund” on väga raske laul. Oti esituses oli see ülihea.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ivo Linna laulis omal ajal neid lugusid paremini kui poeg praegu

See eest Robert on kitarril võimekam kui Iff omal ajal. Ega ta isa kloon ei ole,  et kõike samamoodi ja sama hästi peab tegema, ta ikka iseseisev inimene, oma annete ja oskustega.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ta isa kloon ei ole, et kõike samamoodi ja sama hästi peab tegema, ta ikka iseseisev inimene, oma annete ja oskustega.

Robert on jah rohkem nagu emasse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ivo Linna laulis omal ajal neid lugusid paremini kui poeg praegu.

Mulle ka meeldib Ivo Linna kärinaga hääl rohkem, aga see, et poja hääl on erinev, ei tee tema esitust halvemaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea kontsert, me ju kõik teame neid lugusid. Robert Linna laulab oma isa lugusid ???? Ma arvan, et Iff on seda vaadates rahul küll. Ei ole vigurdatud ega solgitud lugusid, aga ülimalt nauditavad uusesitused. Nii tore vaadata, (vanemad) inimesed on pool kontserdit toolidelt püsti ja rokivad-tantsivad kaasa!

Aitäh soovitajale, oleks äkki jäänud nägemata ????

Jupiterist näevad seda soovi korral kõik: https://jupiter.err.ee/1608869309/rock-hotel-ja-tanel-padar-ott-lepland-ning-robert-linna

Aitäh lingi eest. Vaatan just preagu ja naudin. Praegu laulab Ott lugu “Kohtumistund”- nii hea.

*Ei ela Eestis ja regulaarselt ETV-d ei vaata. Seega olen selliste teemade eest ülimalt tänulik. 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Hea kontsert praegu Etv kanalilt