Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea kringel Tallinnas?

NĂ€itan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Hea kringel Tallinnas?

Postitas:
KĂ€gu

Soovitage kohti, kust tellitud kringlid on maitsvad 😉

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Narva kohvik

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Peppersack.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuno Plaan ja kondiitrid Pirital.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma ka sekundeerin Peppersackiga. Ma eriti kringleid ei söö, aga see meeldib isegi mulle.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ka sekundeerin Peppersackiga. Ma eriti kringleid ei söö, aga see meeldib isegi mulle.

muidu head tĂ”esti, aga rĂ€igelt rasvased isegi minu maitsele 🙂 Narva omadel on viimasel ajal mingi odava margariini mekk juures ja need olen mina oma isiklikust listist eemaldanud. ĂŒldjuhul tellin ikka OlĂŒmpiast, nende toodetel on minu jaoks kĂ”ik paigas 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle maitses vanasti Rahvusraamatukogu kohviku oma. NĂŒĂŒd pole seda ammu tellinud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pihlaka

0
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle maitsevad VesivĂ€rava kohviku ja Bibi pagari omad. Kuno Plaan teeb vĂ€ga head (aga samuti rasvast nĂ”retavat) juustukringlit. Selle teema peale tekkis mul kohe kringliisu ja tellisin Peppersackist moonikringli 😀

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina vĂ”tan samuti kas Narvast vĂ”i OlĂŒmpiast. Viimasel ajal on hakanud muidugi OlĂŒmpia omad enda maitset ammendama, liiga palju ehk söödud ja igast asjast vĂ€sib. Peppersackis ka head.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Narva kohvik

Narva karamelli-kohupiimatÀidisega kringlit oskab keegi kommenteerida?

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Narva oma keeldun söömast.
Aga muidu jah ikka Boulevard.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Miks keeldud?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Bekkeri pagari soolakaramelli kringel: https://bakery.ee/tooted/kringlid/soolakaramelli-kringel. Jumalik…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kirjutan siia ka, et Bekkeri pagari soolakaramelli kringel: https://bakery.ee/tooted/kringlid/soolakaramelli-kringel 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Selveri kringel, maailma parim: https://mtellimine.selver.ee/tooted/pagaritooted/_product/2834

0
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oleneb, kus elad. Tallinnas on parim Narva kohviku valge ĆĄokolaadi ja mandlilaastudega kringel.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Miks keeldud?

Miks? Sest maitsevad jubedalt?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

kas Bekkeri kringlit saab kuskilt poest osta ka?

0
0
Please wait...

Postitas:
Anetikas

Kohvik Narva ja Pagariliisu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

OlĂŒmpia/Boulevard omad on ju jĂ€ledad – kuivad ja imelike maitsekooslustega. Kahjuks tööl saab just neid pidevalt sĂŒĂŒa, kuna asub lihtsalt nii lĂ€hedal ja tellitakse. Aga noh, maitse asi…

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Enne oli teema Miks tĂ”esteti kringli teema koduabisse? ja nĂŒĂŒd on see teema. Minu vĂ€ikse uinaku ajal mode nii tragi olnud vĂ”i? Tavaliselt nad oma vigu ei paranda, mis seekord juhtus?

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

OlĂŒmpia/Boulevard omad on ju jĂ€ledad – kuivad ja imelike maitsekooslustega. Kahjuks tööl saab just neid pidevalt sĂŒĂŒa, kuna asub lihtsalt nii lĂ€hedal ja tellitakse. Aga noh, maitse asi

mina tellin tavaliselt Ă”una oma https://www.cafeboulevard.ee/product/ounaparg/ ning palun teha ĆĄokolaadikattega ja on alati imemaitsvad olnud – mahlased ja mĂ”nusad 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SÔÔrikukohvikust Rootsi kuninga kringel. Meil hakkas terve suguvÔsa sealt tellima vÔi palub meil kaasa tuua.

0
0
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Narva kohviku omad on tĂ”eline retro, nagu ka Pihlaka vahukoore-maasika tort. Peole ei telliks neid teatud pirtsutajaid arvesse vĂ”ttes, aga vahel ise pistaks kĂŒll terve kilo paari pĂ€evaga ĂŒksi nahka.

Boulevardi vÔib tÔesti igati soovitada. Seal on tegelikult kÔik hea.

/ninakaspreili

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Enne oli teema Miks tĂ”esteti kringli teema koduabisse? ja nĂŒĂŒd on see teema. Minu vĂ€ikse uinaku ajal mode nii tragi olnud vĂ”i? Tavaliselt nad oma vigu ei paranda, mis seekord juhtus?

Kommentaar eemaldatud.
4.2 moderaatorite töö ja töökorralduse ĂŒle kommenteerimine. Pretensioonide ja tagasiside andmiseks kirjutage info@perekool.ee.

Perekooli Moderaator

0
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle maitses vanasti Rahvusraamatukogu kohviku oma. NĂŒĂŒd pole seda ammu tellinud.

Veskaru oli seal vanasti, nad nĂŒĂŒd mujal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kringlimaja Parda tn, soolane singi-juustu on lihtsalt sÔltuvust tekitav. VÀga meeldib ka mustika kringel. Ơokolaadi ma vÀga ei armasta, aga need kes seal tellinud on ka vÀga rahule jÀÀnud.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea kringel Tallinnas?