Esileht Ilu ja tervis hea lainer

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: hea lainer

Postitas:

Soovitage head lainerit! Hea lainer minu mõistes on paraja konsistentsiga, mitte liiga vedel, aga ka mitte liiga paks. Teeb pigem delikaatse kitsa joone, mitte ei mäkerda sentimeetri laiust triipu. Aga pole ka nähtamatu.
Ostsin endale paar nädalat tagasi I.L.U. poest Teeez laineri ja sellega ei ole rahul. Tahan uue osta. See Teeez on liiga õrn. Pigem hall kui must. Selleks, et mingit jälge kätte saada, peab vajutama ja edasi-tagasi hõõruma, aga selline protseduur silmadele hästi küll ei mõju. Täiesti uus lainer, aga selline tunne, nagu oleks juba tühi. Kui käe vastu tõmban, siis jääb ilus jälg, aga silma peal mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mylook.ee/bourjois-paris-liner-pinceau-eyeliner-2-5ml.html
Juba aastaid minu lemmik. Olen proovinud erinevaid, aga selle juurde jäänud. Kasutan nii musta kui pruuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.aliexpress.com/item/32843131934.html
Ma olen igapäevane lainerijoone tegija ja omast kogemusest soovitan seda üliodavat lainerit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mina soovitan hoopis kuivlainerit. Nt make up store-l on sellised. Isegi kui ostes tundub kallis, s iis tegelikult kokkuvõttes tuleb odavam. Sest see ei kuiva, see ongi kuiv 😀 Kasutamiseks teed pintsli märjaks. Ja juurde ostad endale sobiva pintsli.

Eriti mõistlik on kuivlainer just siis, kui sa ei ole igapäevane lainerikasutaja. Siis enne mingit pidulikku sündmust ei selgu meiki tehes, et lainer on kuivand 🙂

Ka wet and dry lauvärve annab tihti lainerina kasutada. Mul endal pruun lainer on just YSL wet and dry lauvärvikomplektist, püsib kenasti peal nagu tavaline lainer. Must on makeup store´i oma. Pintslit kasutan ardeco peenikese otsaga pintslit, mulle meeldib. Kui tahan tugevamalt meiki teha, siis esmalt kasutan tumepruuni lauvärvina silmanurkade rõhutamieks ja seejärel sama värv märja pintsliga kontuuriks

Kuivlainerit peab küll veidi hajrutama, et liiga pärja pintsliga kallale ei läheks, siis valgub laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Jane Iredale lainerit, väga peen pintsel ja pole probleemi peale kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis hea lainer

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.