Esileht Ilu hea meesterätsep?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: hea meesterätsep?

Postitas:

Kas oskate soovitada head meesterätsepat ülikonna õmblemiseks? Eelistatatavalt Tallinnas, aga kui tõesti väga hea, siis või olla ka nt Pärnus või Tartus.

Mis võiks olla klassikalise tumeda õhtuülikonna keskmine hinnaklass (koos kvaliteetse kangaga)?

Kas keegi oskab kommenteerida — Cowri rätsepaülikonna hinnaklass, mida nad ise kodulehel nimetavad, on kõvasti kallim paljudest teistest, kas see kajastab ka kvaliteeti? Keegi mulle väitis: asi selles, et teised sageli teevad mõõduülikondi (kohaldatud standardmudeleid) rätsepaülikonna asemel, aga ei ütle seda otse välja, seetõttu neil teistel on see n.ö. alumine hind (alates …. eurot) odavam. Kas see on nii?

Kas Marco Lerman endiselt tegutseb ja kui kellelgi on põhjendatud arvamust, siis jagage — kas ta on nii hea, kui on räägitud? On ta oluliselt kallim teistest? Olen ka kuulnud, et kui tellija ei ole prominent, tippadvokaat või suurärimees, siis ta ei taha jutule võtta, ütleb meelega mingi erilise kirvehinna või on muidu sellise mõneti tõrjuva ja ebameeldiva suhtumisega, umbes nii, et “kust teie üldse minu kontakti saite?”. Kas kellelgi on seda kinnitavat või ümber lükkavat kogemust? Olen samas kuulnud ka vastupidiseid jutte, et ta on väga sõbralik ja soliidne/viisakas.

Kui midagi nii kallist ja harukordset tellida, nagu rätsepaülikond, siis tahaks ju, et ka selle valmimise protsess (proovid jne) oleks mehele meeldiv.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

TA olen — vist arvati, et vales alafoorumis (tuli mingi selline teade), võib tõsta õigesse. Ma ei saanud täpselt aru, kuhu alla see teema peaks kuuluma, tundus “muu jutt”, ei ole kursis kõigi siinsete tavadega. Ei ole mõeldud kellegi konkreetseks reklaamiks, pigem isikliku kogemuse/mulje jagamiseks (kui kellelgi seda on). Kui ikka tundub liiga reklaamina, võib ära kustutada või jätta vastamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 01:19; 02.08 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees lasi teha Gowris ning väga ilus ja kvaliteetne tehti. Oli igati oma hinda väärt(800.-).

Edit: Eksisin hinnaga, hoopis 1500.- läks maksma. Ta lasi teha: püksid, vesti ja pintsaku. Ja ta on väga rahul.

Lisaks suhtumine oli väga hea, hästi meeldiv teenindus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees lasi teha Gowris ning väga ilus ja kvaliteetne tehti. Oli igati oma hinda väärt(800.-).

Edit: Eksisin hinnaga, hoopis 1500.- läks maksma. Ta lasi teha: püksid, vesti ja pintsaku. Ja ta on väga rahul.

Lisaks suhtumine oli väga hea, hästi meeldiv teenindus.

Miks ta selle eest miinuseid on saanud? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu hea meesterätsep?