Esileht Hobinurk Hea reisifirma

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hea reisifirma

Postitas:

Millise reisifirma/-bürooga olete kõige rohkem seni rahul olnud (kus käisite?). Kas on ka mõni, mille kaudu enam kindlasti ei reisiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen reisifirmade kaudu vähe käinud, kuid Germaloga olen rahul olnud. Estravelist olen saanud erinevat teenindust – head siiski rohkem, kui halba.

Reisifirma, mida ei soovita, on õnneks tegevuse lõpetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Germalo ja Tensi. Usaldan ainult neid kahte firmat ja käin alati nende kaudu reisidel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aastaid ostnud lennupileteid ja paketireise Estravelist. Nendega olen väga rahul.
Germaloga olid kogu aeg positiivsed kogemused, aga kahe viimase reisiga olen neis pettunud. Eelmine aasta jäi ära Etioopia reis ja selle aasta Fääri saarte reisiga oli ka jama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt olen käinud erinevatel Kreeka saartel ja Egiptuses.
TezTouriga ei reisiks enam kunagi – ehtne vene värk alates giididest ja reisiseltskonnast lõpetades korraldusega
Novatours ei meeldi sellepärast, et kasutavad tšarterlendudeks ilgeid vanu Läti panne.
Finnmatkat on väga ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perereisidest olin pikalt vaimustuses, kuni viimase Pariisi-reisini. Giid ei teadnud sellest linnast ja reisist eriti midagi.

Tensi oli selline üle keskmise – negatiivseid kogemusi ei ole.

Germaloga planain Itaaliasse minna kunagi. 13 aastat tagasi käisin nendega Norras ja siis oli programm küll üks paras tormamine ühest kohast teise.

Aga ekstreemsed kogemused on Viru Reisidega. No aga nende “klienditeeninduse tasemest” on netis piisavalt juba kirjutatud. Ei soovita minagi seda firmat neile, kes reisist kvaliteeti otsivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ise reisin omapäi, aga ema on väga väga rahul Germaloga ning Astellariaga. See viimane teeb reise aiahuvilistele, on konkreetne sihtgrupp, ühised huvid, taimetargad kaasas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Hea reisifirma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.