Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea rühiga inimesed

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hea rühiga inimesed

Postitas:
Kägu

Öelge, hea rühiga inimesed, kas see hea rüht tuleb teil iseenesest või teadlikult jälgite kogu aeg oma kehahoiakut? Mul kipuvad kogu aeg õlad längu vajuma, kui peeglist möödun, siis märkan ja korrigeerin asendit, aga see on kuidagi pingutav, ei tule loomulikult. Ülekaalu mul ei ole ja selg ei tohiks ka eriti nõrk olla, teen 2x nädalas jõutrenni.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin väiksena iluvõimlemises mõned aastad, sealt jäi lihtsalt sisse ja nüüd automaatselt hea rühiga.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kontsakingadega on alati hea rüht, aga neid ei viitsi alati kanda. Aga kui peaks viitsima, siis on ikka ilus küll.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kontsakingadega on alati hea rüht, aga neid ei viitsi alati kanda. Aga kui peaks viitsima, siis on ikka ilus küll.

Aga jälgi siis, et lisaks rühile ei kõnniks jalad harkis ja põlved kõveras. See on kõige inetum asi, mida kõrgete kontsade kandmisel näha võib.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hoian teadlikult selja sirgu. Kunagi küsisid kolleegid, kas ma olen mingites erivägedes teeninud, sest minu kehahoiak oli väga sõjaväelaslik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teadlikult proovin end sirgena hoida. Ma olen pikk, teistest peajagu pikem, ja see on olnud raske ülesanne, aga olen kõrvalt näinud kui kohutav vaatepilt on kängus pikk inimene ning proovin seda vältida.
Kontsad mõjuvad tõesti automaatselt rühile imehästi, aga just selle pikkuse tõttu ma neid väga tihti ei kanna.

Kägu 15:49, ära targuta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Öelge, hea rühiga inimesed, kas see hea rüht tuleb teil iseenesest või teadlikult jälgite kogu aeg oma kehahoiakut? Mul kipuvad kogu aeg õlad längu vajuma, kui peeglist möödun, siis märkan ja korrigeerin asendit, aga see on kuidagi pingutav, ei tule loomulikult. Ülekaalu mul ei ole ja selg ei tohiks ka eriti nõrk olla, teen 2x nädalas jõutrenni.

Kunagi üks treener soovitas mul pojale rühi korrigeerimiseks. Panna harjavars või muu pikk pulk seljale ja võtta mõlemalt poolt selja tagant käevangu. Iseenesest korrigeerib rühti ja õpetab kehahoiakut.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teadlikult proovin end sirgena hoida. Ma olen pikk, teistest peajagu pikem, ja see on olnud raske ülesanne, aga olen kõrvalt näinud kui kohutav vaatepilt on kängus pikk inimene ning proovin seda vältida.

Kontsad mõjuvad tõesti automaatselt rühile imehästi, aga just selle pikkuse tõttu ma neid väga tihti ei kanna.

Kägu 15:49, ära targuta.

Ei targuta, vaid nendin fakti, see on kole ja tihti unustatakse ära, et peab oma kõnnakut ka jälgima, eriti kõrgeid kontsi kandes.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea rühiga inimesed