Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea söögikoht Tallinnas?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Hea söögikoht Tallinnas?

Postitas:
Kägu

Milline Tallinna koht on oma maitsva toidu ja ka millegi muuga viimasel ajal meelde jäänud? Ei pea silmas “peeneid” ja väga pidulikke kohti. Ei ole menüü osas otsest eelistust ja asuda võiks võimalikult kesklinna ümbruses.
Tänan neid, kes nõu annavad 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga raske on vastata sellistele teemadele, kui pole aimugi, mis laadi kohta otsitakse.
Hea oleks näide kohast, mis endale on varem meeldinud või mis seltskonnaga minnakse!
Aga noh puusalt, sai käidud perega T1 Eesti toidu restoranis Helk, orsoto oli maitsev ja lastel Lotte mängunurgas piisavalt tegevust.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

näiteks Fotografiska resto, kõrge 6. korruse terrass, head söögid. aga peab ilmselt kindlalt laua broneerima

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea on Mimosa Järvel. Toit on maitsev, tervislik ja huvitavalt tehtud.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu hetkelemmik Patric Pirital-imeilus vaade, head ja norm hinnaga toidud

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei julge midagi soovitada. Paar korda olen sarnastele teemadele siin vastanud ja siis olen pikki päid ja jalgu saanud, et ma ei tea ikka mitte midagi.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimase aja eredaim hetk oli Balti jaamas VLND burger.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisel nädalal sattusime T1 gruusia restorani ja kõik meie laudkonnast jäid väga rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

T1-s asuva Tokumaruga olen alati väga ja väga rahule jäänud. Balti jaama turu kohal asuv Humalakoda on samuti üks neist kohtadest, kus söök ja teenindus on alati stabiilselt head olnud (kuigi ma õlut ei joo). Ja kõige paremad burgerid tulevad Viimsi Burger Kitchenist, pole vahet kas Haabneeme rannast või Viimsi kaubanduskeskusest. Rannas pakutakse küll ainult kanaburgerit, aga see viib keele alla.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle maitsevad Poké Bowli toidud, aga seal kohapeal süüa ei soovita, pigem tellida kaasa. Neil on vähemalt ühes kohas mingisugune ürdikasvatuskapp, mis paneb terve ruumi kopituse järgi haisema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis kööki sa tahad (eesti, aasia, vahemeremaade) ja mida sa seal söögikohas teha tahad (eksootiliselt süüa, koduselt süüa, süüa ja juua, lobiseda ja kergelt süüa) ja millal (lõunal, õhtul) ja kellega (lapsed, pere, romantiline kohting, sõbrannaga saladused, suurema selskonnaga jauramine).

Kõige parem söökla päeva ajal kesklinnas on Postimehe majas teisel korrusel Maakri tn – uks kangi alt, vaba ligipääs. Usu mind, ma olen neid lõunasöögiauke mingi 15 tk Kaubamaja ja Viru keskuse ümbruses läbi käinud.

Aga muidu on minu vaieldamatu lemmik Noa.

Salajutu ajamiseks ja aasia köögi jaoks Akbana.
Gotsu Kosmose juures ka. Dao Hua ka.

Romantikaks – no see koht, kuhu kallim sind viib.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis viimati Rocca al Mare grill. Mõnusad ribid ja burgerid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Faehlmanni kohvik

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige parem söökla päeva ajal kesklinnas on Postimehe majas teisel korrusel Maakri tn – uks kangi alt, vaba ligipääs.

Pressikohvik on juba mõnda aega suletud olnud. Postimees kolib, kohvik kaasa ei tule, lõpetas tegevuse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Liis T

Ma käin suht iga nädalavahetus väljas söömas ning reeglina just sellistes “semi fancy” kohtades, mida ilmselt ka teemaalgataja silmas pidas. Ning kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis pole vist kunagi üheski kohas pidanud pettuma. Minu hinnangul on Eesti söögikohtade tase suht kõrge ja suht ühtlane (võrreldes enamus Euroopa riikidega). Seetõttu arvan, et vali mida tahad, vaevalt, et pettuma pead. Endale meeldib keskmises hinnaklassis kohtadest enim Ribe, Cru, Salt ja Mekk.

Eelnevalt soovitatud Humalakoda on ka päris hea, aga seda juhul, kui otsid rohkem sellist pubi stiilis sööki.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu hetkelemmik Patric Pirital-imeilus vaade, head ja norm hinnaga toidud

Seal on tõesti ilus vaade 🙂 aga söök on nagu pubis ikka ja kesklinnast on suhteliselt kaugel.. Telliskivist kindlasti leiab midagi. Seal on enam-vähem ühtlane kvaliteet ja hinnatase igal pool. Kivi-Paber-Käärid ja Frenchy on minu lemmikud. Lendav Taldrik ja La Tabla mulle eriti ei meeldi, samas mõni jälle kiidab neid.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hea söögikoht Tallinnas?