Esileht Hobinurk Hea spaa Eestis

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Hea spaa Eestis

Postitas:

Kas Eestis on mõni spaa, kuhu ei pea ujumisriideid kaasa võtma, vaid saab tunda ennast vabalt ja mugavalt ning kus on mehed ja naised koos? Ma ei mõtle ainult sauna osa, vaid ka basseini.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:07; 11.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on ilmselt mees 😀

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:08; 11.10 15:41; 11.10 17:38; 11.10 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul nii tähtis on, et mehed ja naised koos oleksid? Tõesti vist perverdist mees.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:15; 11.10 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul nii tähtis on, et mehed ja naised koos oleksid? Tõesti vist perverdist mees.

Et sinu tagumikku vahtida, sa rumal naine. 🙂 Ma ei ole mees ega pervert.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:07; 11.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu nudistide spaa? ei tea, et oleks.

aga sa võid ju nii eksperimendi mõttes proovi teha, et lähed alasti basseinide alale ja vaata, kas on võimalik olla.

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks 😀 Väga hea äriidee!

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:08; 11.10 15:41; 11.10 17:38; 11.10 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks ???? Väga hea äriidee!

Eriti hea äriidee just pole. Paar keskealist perverti, kes sinna tuleks, ei tasu ära. Mind jõllitavad mingid papid tavaspaaski piisavalt, väga ebameeldiv. Ennast veel rohkem eksponeerida või mingeid äravajunud lonte vahtida pole mingit soovi.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:48; 11.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks ???? Väga hea äriidee!

Eriti hea äriidee just pole. Paar keskealist perverti, kes sinna tuleks, ei tasu ära. Mind jõllitavad mingid papid tavaspaaski piisavalt, väga ebameeldiv. Ennast veel rohkem eksponeerida või mingeid äravajunud lonte vahtida pole mingit soovi.

Ma just mõtlesin sama. Tihiti on need kõige kompleksivabamad just sellised papi-mammi eas, sageli ülekaalulised tegelased. No kui teile see seksikas tundub, siis ma võin oma 50+ vanuse ja  100+ kiloga sinna spaassse vabalt alasti patseerima tulla, sest ma tõesti ei häbene ei oma vanuat aga keha. Aga kas keegi seda ka seiskikas pidada suudab, see on juba iseküsimus.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

šveitsis sattusin kogemata sellisesse spaasse. Meil oli hotellis spaa, läksin trikoos sisse, nagu tavalisse spaasse, töötaja tuli kohe ütlema, et trikoo on keelatud ja võib olla ainult alasti, soovi korral rätik ümber. Midagi seksikat selles aga absoluutselt polnud. Enamik käis ringi rätikutes ja vette minnes võttis ära, vahtimist polnud, erootikast rääkimata. Samasugune tunne, nagu muidu duširuumides, kus oma sookaaslastega koos alasti ollakse – enamasti ju ei vahita. Seal olid lihtsalt mehed-naised segamini, aga samuti ei vahitud.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähim koht sääraseks elamuseks on vast Berliin. Saksamaal on enamus kohad “Textilefrei”. Mis puudutab jõllitamist, siis sakslased jõllitavad neid, kes riiete või rätikuga sauna tulevad, mitte alasti inimesi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis ei suudaks ükski spaa end sellise sihtgrupiga ära majandada. Seega ei ole sellist spaad ega ilmselt ka tule. Keegi kuskil Eestis üritas teha lastevaba spaad (nime ei mäleta), aga ma pole enam kursis, kas see spaa on suutnud elus püsida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks ???? Väga hea äriidee!

Eriti hea äriidee just pole. Paar keskealist perverti, kes sinna tuleks, ei tasu ära. Mind jõllitavad mingid papid tavaspaaski piisavalt, väga ebameeldiv. Ennast veel rohkem eksponeerida või mingeid äravajunud lonte vahtida pole mingit soovi.

No seda küll! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:08; 11.10 15:41; 11.10 17:38; 11.10 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks ???? Väga hea äriidee!

Eriti hea äriidee just pole. Paar keskealist perverti, kes sinna tuleks, ei tasu ära. Mind jõllitavad mingid papid tavaspaaski piisavalt, väga ebameeldiv. Ennast veel rohkem eksponeerida või mingeid äravajunud lonte vahtida pole mingit soovi.

Ma just mõtlesin sama. Tihiti on need kõige kompleksivabamad just sellised papi-mammi eas, sageli ülekaalulised tegelased. No kui teile see seksikas tundub, siis ma võin oma 50+ vanuse ja 100+ kiloga sinna spaassse vabalt alasti patseerima tulla, sest ma tõesti ei häbene ei oma vanuat aga keha. Aga kas keegi seda ka seiskikas pidada suudab, see on juba iseküsimus.

Noo, ma usun, et kui ikka on võimalik alasti naise keha näha, siis tuleks sinna peale lontis vanameeste ka teistsuguses vanuses mehi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.10 15:08; 11.10 15:41; 11.10 17:38; 11.10 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tegelikult, oleks täitsa seksikas, kui selline koht olemas oleks ???? Väga hea äriidee!

Eriti hea äriidee just pole. Paar keskealist perverti, kes sinna tuleks, ei tasu ära. Mind jõllitavad mingid papid tavaspaaski piisavalt, väga ebameeldiv. Ennast veel rohkem eksponeerida või mingeid äravajunud lonte vahtida pole mingit soovi.

Sellise SPA mõte on end hästi, vabalt tunda, mitte teiste inimeste lonte vahtida. Kui sa selleks peamiselt SPA-s käid et vahtida, siis jah, peaks olema ilmselt vanuse ülempiir kehtestatud. Et ikka kena piiluda oleks.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise SPA mõte on end hästi, vabalt tunda, mitte teiste inimeste lonte vahtida. Kui sa selleks peamiselt SPA-s käid et vahtida, siis jah, peaks olema ilmselt vanuse ülempiir kehtestatud. Et ikka kena piiluda oleks.

Miks ma peaks ennast alasti vabamalt tundma, kui ka ujumisriietes vahitakse liialt. Ja just need äravajunud lontidega isendid passivad nooremaid naisi, ila tilkumas. Minul neid vastu vahtida pole mingit soovi. Väga rõve oleks, kui nad veel alasti ka oleks. Ja sellised oleks alasti spaa põhikontingent.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:48; 11.10 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sattusin viimati Slovakkias sellisesse spa-sse. Õigupoolest spa-s võis olla ikka ujumisriietega, saunakeskuses kästi trikoo ära võtta.

Õnneks anti ikka mingi palakas soovijatele ümber. See päästis olukorra. Kui oleks alasti pidanud olema, siis ei oleks läinudki. Õudne.

Meie eestlastest seltskond ikka võttis kõik linad ümber, mehed küll hüppasid peale sauna paljalt basseini, naised seda ei teinud.

Alasti liikusid seal muidu valdavalt pensionieas härrasmehed, naised ikka kaetult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alasti liikusid seal muidu valdavalt pensionieas härrasmehed, naised ikka kaetult.

See sugudevaheline erinevus ongi alati, aga osad ikka proovivad naisi häbistada selleks, et nad end vanadel pervertidel alasti vahtida laseks. Ei, mul ei ole “valehäbi”, mul on täiesti “õige” häbi, informeeritud aastate pikkusest meessoo vaatlemisest. Ja ärme hakka rääkimagi, et tänapäeval on kaameraga telefonid, smart-kellad jne nii levinud, ka veekindlad.

Kui tahan paljalt vee-/saunarõõme nautida, lähen women only (ainult naised) spa-sse, välismaal neid palju.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:15; 11.10 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, aga Viimsi 18+ spas tehti ju selliseid üritusi, kus paljalt sai olla? Kui enam ei tehta, ju siis ei olnud piisavalt huvilisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heteroseksuaalsus ei ole perverssus! heteroseksuaalne mees kes naisi vaatab ei muutu keskealiseks saades by default perverdiks. Ole sallivam!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Hea spaa Eestis