Esileht Väikelaps Hea veekindel tennis

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hea veekindel tennis

Postitas:

Otsin 4-aastasele tennist, millega oleks ka natuke niiskema ilmaga hea liivakastis näiteks ja mis kohe iga väikest vett jalanõu sisse ei laseks. Kuna laps läheb sügisel ka lasteaeda siis võiks olla krõpsudega, et lapsel kergem ise jalga panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 08:04; 17.04 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tennised vist ei ole päris need, mida otsid. Tennised on riidest suures osas ning kuiva ilmaga kandmiseks.

Mina soovitaks niiske aja jaoks sellised üleni nahksed tossud osta, kus ei ole riidest osa. Sellised kannatavad ka veidi niiskemat muru. Samas gore-tex kōrgema sääreosaga on minu meelest pigem kevad-sügisjalanōud, mis on ideaalsed paari plusskraadiga ning kandmiseks, kui ei ole päris kummikuilm. Samas kui soojem ja suvisem, siis need on kindlasti palavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vikingil on nt ka gore-tex botaseid, mis on üsna tennise lõikega (kõrgemad on head k/s jalanõud, suvel ja soojaga on liiga soojad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks gore-tex märgistusega tossud osta, väga praktiline valik meie kliimas. Meil on olnud Viking ja Primigi (mõlemad leiad sammuke internetipoest). Lastejalatsid.ee omad on veekindlaks immutatud nahast, pole vist päris tex, aga plaan on ka neid lähiajal proovida. Hinnaklassiks tuleb arvestada umbes 40+ eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps mul juba Nike Picodega Sporsdirectis need ntx 25€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin oma lapsele nahast jalatsid siit: https://lastejalatsid.ee/
Olen rahul, täisnahast, mugavad jalanõud ning niiskuse eest kaitsevad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 01:06; 17.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin oma lapsele nahast jalatsid siit: https://lastejalatsid.ee/
Olen rahul, täisnahast, mugavad jalanõud ning niiskuse eest kaitsevad ka.

Me tellisime ka sealt kahed jalanõud, aga enne mudeliga tutvumata ma ei soovita proovida. Nii tenniskingad kui ka nahast vabaajajalatsid, mis meie tellisime, olid nii laia liistuga, et kummalegi lapsele pole eriti sobinud. Ja meil ei ole lapsed väga kitsa jalaga, tavaliselt on just probleem, et jalanõud on liiga kitsad, aga nende jalatsite puhul on seda ruumi jalal liigagi palju. Tenniskingad olid nii laia liistuga, et isegi pealne krõpsukinnitus ei aita, loksuvad ja liiguvad jala ümber nii palju, et astuda mugavalt ei saa. Materjal ja tald on küll mõnusalt pehmed, tald painduv, aga tasuks enne proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 08:28; 17.04 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see pool-või veerandnahast asi oleks? Et seda täisnahka peab rõhutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see pool-või veerandnahast asi oleks? Et seda täisnahka peab rõhutama?

Täisnahal ja kunstnahal on ju kandmisel vahe. Kui sul endal on olnud nii kunstnahast kui ka täisnahast vabaajajalatseid, siis on tunda kandmisel. Ühega jalg higistab rohkem, teine on jalas mõnusam. Jalatseid on igasuguseid, aga osad on ju puhas “vakstu”.

Aga kui teemaalgataja otsib riidest tenniseid, siis ma jälgiks seda, kas tennise ninaosas on kummist või on pealne üleni riidest. Meil on lastel suvehommikuti kastese rohuga nende kummininadega tennistega jalg enam-vähem kuiv püsinud, üleni riidest pealsetega saab pealmine osa kiiremini märjaks. Üldiselt on suveks mitu paari jalatseid, mingid kergemad õhemad tennised + nahast tossud, sageli lähevad märjema ja külmema ilmaga veel käiku kevad-sügise gore-tex tossud.

Tenniste puhul on jama see, et numbrid ei vasta kõik ju ühtemoodi samale suurusele, laius jne loeb, nii et mõnikord olen lastele proovimata tennised ostnud ja kodus selgub, et kummalegi ei lähe (lastel on üsna sama jalg, üks number vahet), nii et selles suhtes olen oma “kooliraha” maksnud ja nüüd käime isegi tenniseid poes proovimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 08:28; 17.04 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin oma lapsele nahast jalatsid siit: https://lastejalatsid.ee/
Olen rahul, täisnahast, mugavad jalanõud ning niiskuse eest kaitsevad ka.

Me tellisime ka sealt kahed jalanõud, aga enne mudeliga tutvumata ma ei soovita proovida. Nii tenniskingad kui ka nahast vabaajajalatsid, mis meie tellisime, olid nii laia liistuga, et kummalegi lapsele pole eriti sobinud. Ja meil ei ole lapsed väga kitsa jalaga, tavaliselt on just probleem, et jalanõud on liiga kitsad, aga nende jalatsite puhul on seda ruumi jalal liigagi palju. Tenniskingad olid nii laia liistuga, et isegi pealne krõpsukinnitus ei aita, loksuvad ja liiguvad jala ümber nii palju, et astuda mugavalt ei saa. Materjal ja tald on küll mõnusalt pehmed, tald painduv, aga tasuks enne proovida.

Vaatasin ka neid jalanõusid ja väga hakkasid huvitama. Kas sellel e-poel on ka füüsiline pood kuskil olemas, et saaks proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 08:04; 17.04 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin oma lapsele nahast jalatsid siit: https://lastejalatsid.ee/
Olen rahul, täisnahast, mugavad jalanõud ning niiskuse eest kaitsevad ka.

Me tellisime ka sealt kahed jalanõud, aga enne mudeliga tutvumata ma ei soovita proovida. Nii tenniskingad kui ka nahast vabaajajalatsid, mis meie tellisime, olid nii laia liistuga, et kummalegi lapsele pole eriti sobinud. Ja meil ei ole lapsed väga kitsa jalaga, tavaliselt on just probleem, et jalanõud on liiga kitsad, aga nende jalatsite puhul on seda ruumi jalal liigagi palju. Tenniskingad olid nii laia liistuga, et isegi pealne krõpsukinnitus ei aita, loksuvad ja liiguvad jala ümber nii palju, et astuda mugavalt ei saa. Materjal ja tald on küll mõnusalt pehmed, tald painduv, aga tasuks enne proovida.

Vaatasin ka neid jalanõusid ja väga hakkasid huvitama. Kas sellel e-poel on ka füüsiline pood kuskil olemas, et saaks proovida?

Tallinnas punasel tänaval Idakeskuses peaks olema Top-Top kauplus, mis peaks D.D. Step lastejalatseid müüma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 01:06; 17.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne lahendus, mida keegi pakkunud pole, on tavaliste tenniste üle tegemine spreiga, mis muudab kangast asjad veekindlaks. Peenemalt öeldes vist tegu mingi nanotehnoloogiaga vms. Osta saab kingapoodidest. Meil selline https://taivoster.ee/toode/toojalatsid/jalatsite-hooldusvahendid/tugev-niiskus-mustuskaitsevahend-collonil-nanopro-300ml/
Olen sellega üle lasknud nii nahast kui tekstiilist jalanõusid ja lapse kindaid, ja tõesti toimib! Tuttav kasutas telgi peal. Soovitav on järjest mitu kihti lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Hea veekindel tennis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.