Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head avastused Netflixist

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Head avastused Netflixist

Postitas:
Kägu

Olen ka saanud. Kontrollsummaks broneeriti 1€ ja tagastati see samal päeval.
Teist korda sain ka liituda tasuta teise e-mailiga aga siis mingi 5päeva pärastavastasid ja panid mu tasuta teenuse kinni 😂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eile avastasin uue sarja Giri/Haji. Jaapani politseinik läheb Londonisse oma yacuzaliikmest kadunud venda otsima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“After Life” on parim, mida vaadanud seni olen, praegu vaatan seda jälle üle. “Tiger King” oli põnev ja fantastiliste karakteritega, kõige pöörasem kogu loo juures oli see, et nad on reaalselt olemas kõik ja tegu on dokumentaaliga. Maailm on ikka kuradi värvikirev koht! Soovitan vaadata.
“Life on Mars” 2006. aasta politseinik satub aastasse 1973 ja peab seal shovinistlikus ja rassistlikus ühiskonnas politseis tööle asuma. Kõik 80ndate head märulifilmid tulid meelde seda vaadates. Soovitan soojalt! “Witcher” oli üsna okei. “Community” olevat hea, mu teismeline kiitis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad väga ajaloolised sarjad ja filmid, nii tõsielulised kui ka muud. Soovitan Netflixist:
“Bonfire of Destiny”
“The English Game”
“The Crown”
“Alias Grace”
“Self Made”
“Outlander” sai nüüd kah kahjuks läbi… Ei tea, kas lõppeski 5. hooajaga või tuleb 6. ka?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

hmm, ma ei leia “Life on Marsi”? kas linki saaks panna palun?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.netflix.com/title/70157359

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Outlander” sai nüüd kah kahjuks läbi… Ei tea, kas lõppeski 5. hooajaga või tuleb 6. ka?

Tuleb! Loodan, et 7. jne hooaeg ka ikka. Raamatuid ju on, mille järgi teha. Hetkel näitab ETV2 ja Sony Channel Võõramaalase hooaegu 2-4. Sügisel ehk 5. hooaeg ETV2 ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Stranger Things
Umbrella Academy
Witcher
Need Jaapani animed mis nüüd netflixis saadaval on (jätkub lausa pikemask ajaks)

Varem eriti ei olnud aega vaadata nii, et nüüd viimase paari kuuga olen vaadanud selliseid vanemaid asju ka mis ilmselt paljudele teistele “avastuseks” ei ole. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“After Life” on parim, mida vaadanud seni olen, praegu vaatan seda jälle üle. “Tiger King” oli põnev ja fantastiliste karakteritega, kõige pöörasem kogu loo juures oli see, et nad on reaalselt olemas kõik ja tegu on dokumentaaliga. Maailm on ikka kuradi värvikirev koht! Soovitan vaadata.

“Life on Mars” 2006. aasta politseinik satub aastasse 1973 ja peab seal shovinistlikus ja rassistlikus ühiskonnas politseis tööle asuma. Kõik 80ndate head märulifilmid tulid meelde seda vaadates. Soovitan soojalt! “Witcher” oli üsna okei. “Community” olevat hea, mu teismeline kiitis.

Kusjuures selles jaapani-inglise sarjas mängib ühte kõrvalrolli see tüüp, kes After Life`s mängis seda toimetuse fotograafi, kel kogu aeg kõht tühi oli. Ja ma ei tea, kas see on tõesti kokkusattumus, aga selles sarjas ta ka kogu aeg sööb midagi 😀

“Life on Mars” tuli mõned aastad tagasi ETV pealt paar hooaega, hea sari.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.netflix.com/title/70157359

Sa ei ela Eestis? Mul igatahes Netflixis seda sarja kusagilt ette ei viska otsinguga…. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul igatahes Netflixis seda sarja kusagi

Mul ka ei leia. Elan Eestis. Tundub, et siin pole see vaadatav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ju tasuline, miks ma sealt pean vaatama, kui mujalt saab tasuta

Mis sa arvad, kuidas mõni “tasuta” kraam sinuni jõuab? Netflix ei ole ainult tasuline platvorm filmide ja sarjade vaatamiseks, vaid üsna palju Netflixis näidatavast on ka Netflixi poolt toodetud kraam. Mõningaid pärle sealt isegi leiab.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina see, kes linki palus. tundub jah, et pole meil vaadatav. see link jääbki mul ketrama ja otsinguga ei tule midagi välja. kahju.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head avastused Netflixist