Esileht Ilu Head iluleiud

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Head iluleiud

Postitas:
Kägu

Pange kirja enda viimase aja head meigi- ja ilutoodete leiud. Mul tuhin katsetada midagi uut ja ehk leian siit häid soovitusi.

Ise viimati ostsin Olaplex nr 3, ehk teevad mu kahjustatud juuksed paremaks. Just istungi see peas – annan teada, kuidas tulemus on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks asi meenus veel – Mesauda Milano Viva bronzer. Hind oli hea 12 euri, jääb ilus matt tulemus, pintslile ei tule liiga palju, et koleda pruuni läraka näkku jätaks ja tulemus väga meeldib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ostsin suvaliselt (ei uurinud enne selle kohta netist) sellise käsna, millega nägu puhastada. Mulle väga meeldib! Nägu saab kuidagi värske ilme ja selle käsnaga on mõnus masseerida. https://tradehouse.ee/et/?b=7756 Ma ostsin Rimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pange kirja enda viimase aja head meigi- ja ilutoodete leiud. Mul tuhin katsetada midagi uut ja ehk leian siit häid soovitusi.

Ise viimati ostsin Olaplex nr 3, ehk teevad mu kahjustatud juuksed paremaks. Just istungi see peas – annan teada, kuidas tulemus on.

Olaplex 3 teeb paremaks küll, aga see on veel parem (minu arvates) https://lineashop.ee/toode/mineraalsooladega-soojaoli-ampullid-10x12ml-2/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellisin Alist 1-eurose ripsmeduši ja jäängi ilmselt ainult seda kasutama. Pole paremat olnud ka väga kallite seast. https://www.aliexpress.com/item/32882227239.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellisin Alist 1-eurose ripsmeduši ja jäängi ilmselt ainult seda kasutama. Pole paremat olnud ka väga kallite seast. https://www.aliexpress.com/item/32882227239.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.

Milliste väga kallite seast? Ja milliste omaduste poolest see Ali oma siis parem on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Sensai 38° Volumiser ripsmetuši ja olen väga rahul.
Veel olen rahul Bon Merite noorendava päevakreemiga. Kahjuks pole sel spf sees, praegu pean tavalist päevituskreemi peale panema, aga muidu on väga mõnus – niisutab ja imendub kergelt, lõhnatu.
Joik aha/bha näovesi on ka hea, parem kui samatoimeline Pixi Glow tonic.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Grown Alchemist Gentle Gel Facial Cleanser. Ei kuivata nahka, lõhn on meeldiv, ilma lisatud lõhnaaineteta, looduslik. Tõenäoliselt ei ole seda raha väärt (34€), aga muidu on tegemist suurepärase tootega. Mulle meeldib lihtsalt erinevaid looduslikke asju katsetada (lootuses leida kõige parema hinna-kvaliteedisuhtega tooteid) ja kui rahakott kannatab, siis miks mitte. Testerina sain nende päeva- ja öökreemid, mis on tegelikult väga head.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mina tellisin sellesama ja viskasin minema. Saast.
Aaa, see sõna on siiski tušš. Dušš on see, kui kusagilt augukestest voolab vett ja siis selle seadeldise abil pesed ennast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Grown Alchemist Gentle Gel Facial Cleanser. Ei kuivata nahka, lõhn on meeldiv, ilma lisatud lõhnaaineteta, looduslik. Tõenäoliselt ei ole seda raha väärt (34€), aga muidu on tegemist suurepärase tootega. Mulle meeldib lihtsalt erinevaid looduslikke asju katsetada (lootuses leida kõige parema hinna-kvaliteedisuhtega tooteid) ja kui rahakott kannatab, siis miks mitte. Testerina sain nende päeva- ja öökreemid, mis on tegelikult väga head.

Proovisin sama firma ihukreemi (Mandarin & Rosemary Leaf), aga kuivemale nahale jääb see kahjuks liiga lahjaks. Lõhn on mõnus ja pakendi disain ilus 🙂
Samas väga efektiivselt niisutav ja samas kerge on see Avene’i ihukreem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leidsin ilusas toonis küünelaki, aga tootest polnud halli aimugi (Zoya). Müüja kahjuks ei osanud ka öelda, kas antud lakk püsib pigem hästi või halvasti peal ja kui kiiresti kuivab. Kuna tegemist polnud just üüratu summaga, siis ostsin ja jäin nii kuivamise kiirusega kui ka pealpüsimisega väga rahule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leidsin ilusas toonis küünelaki, aga tootest polnud halli aimugi (Zoya). Müüja kahjuks ei osanud ka öelda, kas antud lakk püsib pigem hästi või halvasti peal ja kui kiiresti kuivab. Kuna tegemist polnud just üüratu summaga, siis ostsin ja jäin nii kuivamise kiirusega kui ka pealpüsimisega väga rahule.

Kus neid küünelakke müüakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nt tradehouse, loverte

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leidsin ühe väga mõnusa huulepulga – Maybelline SHINE COMPULSION LIPSTICK MAKEUP BY COLOR SENSATIONAL. Mõnus niisutav ja läikiv, neile ideaalne, kes pole mati huule fänn. Baddest beige on mõnus nude toon.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nt tradehouse, loverte

Tradehouse’ist ostsingi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama firma dušigeel bergamotiga on ülimõnus. Meeldib ka looduskosmeetikat katsetada – ehk jagad infot, kust ostad ja mida veel oled proovinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisage oma nahatüüp ka, kui midagi kiidate/laidate. Lihtsalt “ülimõnus” ei ütle toote kohta midagi. Ka dušigeel saab kuivale nahale olla liiga “kuiv”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin Sensai 38 volumiser ripsmetuši ja see on tõesti hea leid, pikendab ja tihendab, püsib hästi, ei hakka õhtuks pudenema. Mul muidu suht viletsad ripsmed, heledad ja lühikesed. Ostsin muide siin teises teemas kõlanud soovituste põhjal.
Siis ostsin hiljuti Lumene seerumi,hülaroonhappe ja c-vitamiiniga, mõnus värske lõhn, imendub ka hästi.
https://www.loverte.com/et/lumene-valo-glow-boost-essence-all-skins-30ml
Samast Lumene sarjast meeldib päevakreem ka
https://www.loverte.com/et/lumene-valo-glow-reveal-vitamin-c-moisturizer-all-skins-50ml
Mõnus kerge nahal, lõhnab hästi, ei tekita minu tundlikul nahal ärritust ega vistrikke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pupa vananemisvastane BB-kreem, päikesefaktor 30, ilma parabeenideta. Nahk mul pigem rasune, siis väga palju korraga ei pane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

silmaümbruse kreem Matis reponse yeux – mõnus tekstuur, imendub hästi ja silub silmanurga kortse.
roll-on Weleda – hea lõhnaga looduslik, ilma alumiiniumsooladeta, ei määri, ei ummista poore.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa tead ka, mis selle Hiina jama sees eeldatavasti on? Keemilised ühendid, rotimürk, väljaheited – mida kõike nendest toodetest leitud ei oleks. Mina soovitan odavate ripsmetuššide seast Essence’i omi (Lash Princess näiteks), pole isegi kallimatest seast midagi paremat proovinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisage oma nahatüüp ka, kui midagi kiidate/laidate. Lihtsalt “ülimõnus” ei ütle toote kohta midagi. Ka dušigeel saab kuivale nahale olla liiga “kuiv”.

Kas kehanahal on ka mingi tüüp, rasune, kuiv, kombineeritud? 🙂 See Grown Alchimist bergamotiga dušigeel on igale nahatüübile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kehanahal on ka mingi tüüp, rasune, kuiv, kombineeritud? 🙂 See Grown Alchimist bergamotiga dušigeel on igale nahatüübile.

Loomulikult on ka kehanahal tüübid ja kuivema naha puhul peab väga hoolega oma tooteid valima. Ei sobi iga esimene ettejuhtuv dušigeel või ilhupiim. Sellised “for all skin types” tooted üldjuhul jäävad kuivema naha jaoks liiga kuivatavaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

zoya ju väga hea lakk/bränd, ilma mürgiste aineteta, mis tavalakkides olemas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zoya küünelakke müüake kaubamajas ja Stockmannis ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

The Ordinary tooted. Saadaval Douglases ja kusjuures veel üsna sama hinnaga, mis välismaa lehed müüvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on väga hea õpetus, kuidas saavutada selline värske välimus ainult nelja ilutoote abil.
Ise teen samuti – eelkõige peidan peitepulgaga (selline mitte nagu huulepulk vaid nagu harjake jumestuskreemi sees) silmaalused ja tumedamad laigud. Ripsmetušš + natuke põsepuna ja huuleläige.
https://www.beautyandtheboutique.tv/no-makeup-makeup-tutorial/

Ma arvan, et kui kallis abikaasa palub või soovib midagi, siis võiks teda ikka kuulata ja võimalusel vastu tulla. Sest miks peaks tema muidu sinu palvetele reageerima? Kooselus ikka proovitakse teisele inimesele ka võimaluse piires meelehead teha.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ilu Head iluleiud