Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head ja halvad automargid ja mudelid vastupidavuse mõttes

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Head ja halvad automargid ja mudelid vastupidavuse mõttes

Postitas:
Kägu

AGA teemaalgatus oli vastupidavusest ja paraku kõige kallim vahejuhtum oli mul just Avensisega.

Mul sama. Alla 100 tuhande sõitnud Avensise mootor jooksis kokku, remont oli 50000 krooni (aastal 2009). Esindus tegi kõik selleks, et enda kaelast see ära saada, aga lõpuks soostusid ikkagi garantii korras uue mootor paigaldama. Peale seda ei julge enam Toyotat osta. Ega see väga mugav ka polnud, eriti Corolla enne seda. See oli ikka paras käru :).

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul sama. Alla 100 tuhande sõitnud Avensise mootor jooksis kokku, remont oli 50000 krooni (aastal 2009).

Kui esindus ei tahtnud garantiiajal seda tehase kulul korda teha, siis siit võib järeldada vaid ühte asja: – nad pidid tehasele VALETAMA.
Sest osade asjade rääkimata jätmine on samuti valetamine.

Ja seda ei soovi tavaliselt mitte keegi teha, müügilitsents on ju ohus. Mingi jobu pärast, kes oma mootori õlitaset näiteks ei viitsinud jälgida …
Kui ntx mootoririhm läheb garantiiajal puruks, on tehas kohe nõus selle remondi ja osade eest maksma.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uaz on päris hea ja vastupidav maastur tüüpi mahtuniversaal. Osad ka odavamad, kui Lääne toodangul .

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nad pidid tehasele VALETAMA. Ja seda ei soovi tavaliselt mitte keegi teha, müügilitsents on ju ohus. Mingi jobu pärast, kes oma mootori õlitaset näiteks ei viitsinud jälgida …

Korralised hooldused olid kõik varasemalt esinduses tehtud. Mis krdi õlitase? Põhjus puiklemiseks tuli sellest, et esindus jättis omanikupoolsed märkused tähelepanuta ja hooldas autot kehvasti, s.t. jättis vajalikud tööd tegemata. Võib-olla pidigi valetama, aga sedapuhku iseenda tegematajätmiste kohta. Hooldusraamat oli laitmatu ja see fakt minu jaoks positiivse lōpptulemuseni viiski.
Pole mõtet siin midagi oletada, tegu oli praagiga.

+1
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head ja halvad automargid ja mudelid vastupidavuse mõttes