Esileht Beebi ja mitmikud Head jalatsid pikemaks kärutamiseks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Head jalatsid pikemaks kärutamiseks

Postitas:

Soovitage häid, kergeid ja vastupidavaid jalatseid beebiga pikemate(ca 20km) ringide jalutamiseks. Päris tavalise tennise või sandaaliga sellist distantsi ette võtta ei julge. Tavalised üldtreeningu tossud kipuvad ka lõpuks jalad ära väsitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 18:43; 19.08 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas beebiga kärutamine on kuidagi teistmoodi, kui muidu pikem jalutuskäik? Käisin tossudega (nb), tennistega, sportlikumate nö matkasandaalidega (ecco). Ei olnud probleemi.

Minu jaoks on küll teistmoodi. Niisama 20km asfaldi ei jaluta. Jooksmas käi(si)n enamasti maastikul ja max 8-10km. Kes igapäevaselt spordi/jooksmisega ei tegele, ei tunneta vb vahet.
Igaljuhul 20km päevas asfaldil tavaliste tennistega teeb pikemas perspektiivis rohkem kahju kui kasu(põrutus jm).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 18:43; 19.08 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skechersi käimisjalatsid on mind hästi teeninud, jalad ei väsi pikemalt käes nii ära ning asfaldil käimine ei põruta kandu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka skechersid, väga mõnusad kerged ja pehmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adidase pureboost tallaga jalatsid. Parimad nii käimiseks kui jooksmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 km ma eluski ei viitsiks ise kõndida ja imestan, et laps viitsib nii kaua kärus olla. Mul on oma jalutusringid (sellised tund-poolteist rahulikult jalutada) ja kippus just olema nii, et kui olid ringi kaugeimas punktis, pistis laps jaurama. Nii et hoolega tuli valida, kui kaugele oli mõtet minna. Kui teema on, et tahad jalutada ja laps magab ainult liikuvas kärus, siis muidugi võib ka nii olla. Mu meelest on suvalised parajad tossud selliseks asjaks sobivad, talvel kasutan matkasaapaid, aga muidugi nii pikki distantse ma ei viitsiks kõndida, jalad väsiks ära ja mitte jalanõude pärast. Äkki peaksid midagi sellist kaaluma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavamast otsast – skateboardi tennised on hea tallaga ning ok hinnaga. Noorte osakonnas tihti hinnaga alates 25€. Nt Nike SB. Plussiks – longboardiga ka hea sõita vahepeal. Need on paksema tallaga, mis aitab põrutamise vastu.

Muidu mingid kergemad matkajalatsid äkki? Mul on soojaks ajaks nike sb ja talveks salomoni sportlikud saapad. Aga kõnnin ainult 5-10 km.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, kas asfaldijooksuks mõeldud spordijalatseid või hea pehmendusega kergeid matkajalatseid.

Aga ma usun, et 20 km käies on ka normaalne, et jalad väsivad. Aga pehmendus ja nt võlvitoestus ilmselt olulisimad märksõnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul scetchers go walk juba aastaid kõnnikateks. Käin ca 13-15km keskmiselt korraga, kuid tuleb ka pikemaid ringe. Niiskema ilma jaoks mingid nahast scetchers käimad ja pole ka nuriseda midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Head jalatsid pikemaks kärutamiseks