Esileht Ilu Head juuksurit Tartus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Head juuksurit Tartus

Postitas:
Kägu

Sooviks head juuksurit. Hea oleks kui saaks kohe löögile. Hind võiks ka mõistlik olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anne Prismas olevas salongis saad löögile enamasti kohe suvalisel hommikul. Juuksuritel pole miskit häda, käin seal aastaid. Teevad kõike, mida tahad. Hindade mõistlikkust ei oska teistega võrrelda, ei ole kursis, mida mujal küsitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keda sa lüüa tahad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin Kuperjanovi ilusalongis, meeldib väga. Hästi kiiresti teevad ja korralikult ka. Lõikuse hind koos juuksepesuga on 15-20 eurot, kuivlõikus odavam 🙂 Aja olen ruttu saanud, tavaliselt järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Casablanca ilusalong ja juuksur Tiia. Sõbra Prismas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina julgen soovitada Tartu kaubahallis tegutsevat juuksurisalongi, koha nimi on vist Ilutasku. Väga korralik töö, samas tunduvalt odavam kui teistes kesklinna salongides. Lasin viimati lõigata oma pikkade juuste otsi ja värvida ning maksin alla 50 euro – see on umbes poole vähem kui teiste salongides oleksin maksnud. Kahjuks ei mäleta juuksuri nime 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuksur elsa riia mäe all otsas vanemuise teatri kõrval!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuuli juures on väga hea koht, eriti soovitan Liisat

Please wait...
Postitas:
Tinti

Ontic beauty salong Vaksali tn. Juuksur Jekaterina Järv. Hinda ei oska kommenteerida, sest ma ei käi enam mujal. Ainus juuksur, kes saab minu tuka ja selle pöörisega hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte ühegi hea juuksuri juurde ei saa kohe löögile.
Soovitaks enda oma, aga tal niigi pikk järjekord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks head juuksurit. Hea oleks kui saaks kohe löögile.

Need kaks tingimust on teineteist välistavad. Sulle võidakse siin ju soovitada Prisma juuksureid, kus saad alati kohe ette, aga siis tekib küsimus, kuidas keegi teine neid “häid juuksureid” veel avastanud ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parim on Sasipea salong

Please wait...
Postitas:
Kägu

jäängi vist otsima, kõik soovitused ja FB pildid, ilusad ja kui lähen ise, ei ole kordagi salongist välja astudes vau tunnet ja et ma tunneks ise, küll ma olen kena. Seletad ja räägid ja annad enda mõtteid edasi värvi suhtes, tulemus null. Ja pole nii, et käin 1 korra, ikka mitu korda, et saaks juukseid tundma ja mind jne. Ja asun nüüdki jälle otsingule, juuksur pole suutnud teha värvi ja lõikust sellist, mis mulle meeldiks ja paneks ka teisi ütlema, et näed kena välja (käinud nüüd uue juures 4 korda).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus salongis on võimaline juuksur tugeva punase pigmendiga kartulikoore värvi juukseid ilusaks külmaks blon´diks värvima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan juuksurit Ruslan Varavin juuksurisalongist Käär.
Väga rahul temaga juba aastaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus salongis on võimaline juuksur tugeva punase pigmendiga kartulikoore värvi juukseid ilusaks külmaks blon´diks värvima?

Värvida ei saagi. Ainult blondeerimine+sobiv pigment

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ilu Head juuksurit Tartus