Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kaltsukad Tallinnas

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Head kaltsukad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Soovitage häid kaltsukaid Tallinnas. Humanat pigem mitte pakkuda, sealt ei ole midagi leidnud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paavli kaltsukas.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paavli kaltsukas.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paavli kaltsukas.

Ma ei leia sealt kunagi midagi, üks luitunud topiline kalts teise otsa.

+20
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

hehee, otsi lolli 🙂 Ei avalda keegi oma kullaauku 😀

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kilomax, aga seda vist enam pole?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riisaikel.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sarapuu

Pikaliiva

KOMKA

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need viimased ei ole ju kaltsukad, milleks seda kirbukaupa siia topite?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need viimased ei ole ju kaltsukad, milleks seda kirbukaupa siia topite?

Point suht sama ju. Mõlemas teise ringi riided. Ühes lihstalt eestlaste omad ja teises pigem välismaalt. Või miks need kaltsukana arvesse ei lähe siis?

+Kalamaja bazaar

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tola.

Kaltsuka idee selles seisnebki, et sa ei lähe sinna ostma, vaid aega veetma. JA loomulikult on 100 asja topilised ja luitunud tuhkatriinud ning siis leiadki lõpuks oma printsessi.
Ja iga kord ei leiagi.

Näiteks.
Mu lugupeetud ema lahkus sealt mõni nädal tagasi Lloyd`i naistekingadega.
Hind oli kas 5 või 10€,keegi enam ei mäleta.
Keegi oli kuskil välismaal nad ostnud, kodus paar korda jalga proovinud ja ju siis tundus ikka number vale vms ja viis taaskasutusse.
Vaatasin: Tallinna Kaubamaja letis on SAMAD koos allahindlustega praegu 149€

Aga sina mine Kaubamajja, seal on enamus asju siiski mittetopilised.

+10
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma armastan kaltsukaid!

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tola.

Kaltsuka idee selles seisnebki, et sa ei lähe sinna ostma, vaid aega veetma. JA loomulikult on 100 asja topilised ja luitunud tuhkatriinud ning siis leiadki lõpuks oma printsessi.

Ja iga kord ei leiagi.

Näiteks.

Mu lugupeetud ema lahkus sealt mõni nädal tagasi Lloyd`i naistekingadega.

Hind oli kas 5 või 10€,keegi enam ei mäleta.

Keegi oli kuskil välismaal nad ostnud, kodus paar korda jalga proovinud ja ju siis tundus ikka number vale vms ja viis taaskasutusse.

Vaatasin: Tallinna Kaubamaja letis on SAMAD koos allahindlustega praegu 149€

Aga sina mine Kaubamajja, seal on enamus asju siiski mittetopilised.

Vot see su lugupeetud ema Lloydi king pole minu teema.

Ma tean, kuidas kaltsukas käiaks 🙂 Paavlis oli midagi leida aastal 2008. Praeguseks seal mingeid pärleid enam ammu ei leia, nii kaob ka igasugune rõõm kogu selles pikas protsessis ära, et kas täna saab midagi lahedat või ei. Sinna lihtsalt ei satu enam isikupärast kaupa kahjuks. Aga maitsed on erinevad, mõne jaoks ongi see Kaupsi kontsaking ka võit.

Aga nii 8a tagasi sai veel Lasnamäe keldrikaltsukatest mitmeid paare Doc Martenseid, mäletan, et vene vanatädid müüsid neid näiteks 3 euroga. Küllap nende jaoks olid need koledad töömehe nöörsaapad.

+10
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina jäta mu ema rahule ja pigem julge kirja panna, mis siis on sinusuguse teema.
(selle sa targu igaks juhuks muidugi unustasid mainida. SeeMartens ometi pole ju inimese jalanõu, see on mingi Odinlase värk)

Aga eks mingi iva on kas sinusuguse kana ajus olemas: tõepoolest on näiteks osta.ee jne portaalides viimase kümne aastaga kaltsude müük tõepoolest märgatavalt suurenenud. Pole vist raske arvata, kas need, kes esimesena sinna suure prügikotini jõuavad, nopivad need sinu nõmedad Martensid välja või mitte.

Samas, kui sa kaltsukaid vihkad ja ei käi – MIDA SA SIIN TEEMAS TEED, inimene?

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina jäta mu ema rahule ja pigem julge kirja panna, mis siis on sinusuguse teema.

(selle sa targu igaks juhuks muidugi unustasid mainida. SeeMartens ometi pole ju inimese jalanõu, see on mingi Odinlase värk)

Aga eks mingi iva on kas sinusuguse kana ajus olemas: tõepoolest on näiteks osta.ee jne portaalides viimase kümne aastaga kaltsude müük tõepoolest märgatavalt suurenenud. Pole vist raske arvata, kas need, kes esimesena sinna suure prügikotini jõuavad, nopivad need sinu nõmedad Martensid välja või mitte.

Mis sind hammustas? Või sa oledki selline? Viimasel juhul soovitaks viharavi..

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ärge nüüd kraagelge.

Aga tõsi ta on, et kaltsukate kuldajad jäävad 2000-2010. aastate vahele, kus pärleid oli lademes.

Mina ise Tallinnas ei käinud, tegin väljasõite Eesti väikelinnadesse.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😄😄😄 Mis asi sa oled? Kulla vihapurse, mulle väga meeldivad endiselt kaltsukad, a mitte Paavli.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Head kaltsukad on tõesti eilne päev. Paavel ja Humana on täis odavkettide (Newyorker, H&M, Primark) kaltse, mis maksavad kantuna rohkem, kui need uuena olid.
Jäänud on vaid kirbukad, kui suudad sealse poola ja hiina rämpsu seest pärleid leida. Vahel ikka leiab.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paavel ja Humana on täis odavkettide (Newyorker, H&M, Primark) kaltse, mis maksavad kantuna rohkem, kui need uuena olid.

Muude kasutatud kraami kauplustega on suht sama juhtunud – ilmselt said nad teada, et osa asju on väärt märksa rohkem kui nad seni arvasid ja nüüd väänatakse kõigele, mis vähegi kaubaks minevat tundub, korralik hind. Eile nägin Sõbralt sõbrale poes Ikea veiniklaase, mis maksid kasutatuna mõned sendid rohkem kui Ikeast uuena ostes.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kopli vintage paistab päris lahe.

Aga seal on vist hinnad ka vastavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ostsin kunagi ühest väikelinna kaltsukast täiesti uue FURLA nahast käekoti. Sildid ja tasser küljes, sertifikaadid kotitaskus, tolmukott kaasas jne. Ja ma maksin selle eest 30 krooni või eurot (ma enam ei mäleta) originaalhind oli sellel 500 euri umbes. Kott siiani kasutuses.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõbralt Sõbrale poest leiab vahel toredaid asju. Ostsin sealt Rootsi sajandi-keskpaiga vintage toolid tiigipuust. Nende hind netis on ca 100 eurot tükk, SS poest maksin 15 eurot toolist. Mina olin väga rahul!

Aga jah, igasugu IKEA ja Tarbeklaasi asjadele väänatakse korralik hind.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu tütred ei sallinud teise ringi riideid. Aga 16 aastaselt hakkas neile meeldima ja parimad Paavli leiud on nad hoovi angaarist hoopis saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin humanas ka.

Seal on küll liiga kirju ja peab aega olema, aga eelmine kord sain ecco tennis-ballerina vahepealsed eiteagi misasjad, väga viisakad. Ja üleelmine kord vagabondi täisnahast pruunid saapad.

Püksid meeldivad ka, point selles, et on alt laiasid teksasid, viimati sain Gant’i omad, kenad rohelised, suveks ja Miss Sixtisid ka paari. Kuna õmblen, teen alt sääred- ääred täpselt slimiks ja olen rahul.

Need brändid pole vist ülearu rariteedid, aga tean, et istuvad hästi jalas ja enam-vähem brändi kingad ka enamasti ei hõõru. Aa, ühed Riekeri kingad jäid ka näppu, ei võtnud aga Crocsid võtsin, jubeda hinnaga on uued, võrreldes sellega, mida endast kujutavad. Ma ei hinda neid nii kõrgelt, aga 4 euro eest kõlbab aias käia küll. Ühe marco polo särgi leidsin ka, trenni või siis aiatöödeks 🤭😀

Ehk kui aega leiab, võib siiski humanas ka veidi sorteerida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ostsin kunagi Humanast Columbia naiste talvesaapad 25 eurot. Käisin 10 aastat umbes, nii head olid 🙂 aga üldiselt on Humana täis odavkettide kantud riideid sama hinnaga, mis need maksid uuena. Seega vastust, kus on head kraami, ei tea.

Paavli näeb nii kohutav välja, et sinna peale paari korda enam ei kipu.

Ühest maapoest Kadrina lähedalt olen leidnud originaalid Iittala küünlatopsid paari euroga, poes 15 eur.

+2
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kaltsukad Tallinnas