Esileht Koolilaps Head klaveriõpetajat?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Head klaveriõpetajat?

Postitas:

Sobiv piirkond Rapla, Tallinn. Teab keegi kedagi soovitada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks mitte siis juba last muusikakooli panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me otsime ka klaveriõpetajat. Aga ma isegi ei kaalu varianti, et lapsi seepärast Muusikakooli panna…loe:piinata. Ma ei taha neist proffe teha. Kuid tahaks, et nad teaks kust algab ja kust lõpeb oktav, kus on do ja kus on sol jne.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 19:57; 11.02 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvikeskus Kullo pakub ka klaveriõpet, mitmeid toredaid õpetajaid seal

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Me otsime ka klaveriõpetajat. Aga ma isegi ei kaalu varianti, et lapsi seepärast Muusikakooli panna…loe:piinata. Ma ei taha neist proffe teha. Kuid tahaks, et nad teaks kust algab ja kust lõpeb oktav, kus on do ja kus on sol jne.

Noooojah … Sa oled ilmselt üks neist lapsevanemaist, kes lapse esimesel koolipäeval talle kaastundlikult õlale patsutavad ja kurvalt ütlevad: “Vaene laps, hakkabki see kooliorjus pihta.”

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noooojah … Sa oled ilmselt üks neist lapsevanemaist, kes lapse esimesel koolipäeval talle kaastundlikult õlale patsutavad ja kurvalt ütlevad: “Vaene laps, hakkabki see kooliorjus pihta.”[/quote]

Jah, võimalik. Ma laste piinamisel tõesti väga suurt mõtet ei näe. Ja nii musikaalsed nad kindlasti pole, et neid Muusikakooli panna. Käivad samuti täitsa tavalises kunstiringis, mitte Kunstikoolis ja lisaks täitsa tavalises laulukooris, mitte Ellerheinas. Süvaõpe olgu ikka huvilistele, mitte igaühele. Aga see ei tähenda, et mujal tavalistes ringides lapsed ei võiks igakülgselt areneda ja peaks hambad ristis sundima neid just süvaõppel huviringidega tegelema. Või ma ei saa aru, mis Su täpsem point oli klaveri algõppe omandamise soovil ja Muusikakooli panemisel? Et Muusikakool peale algteadmiste omandamist pooleli jätta…?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 19:57; 11.02 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil käis laps Nõmme huvikoolis Helen Kivimägi juures. Solf oli teise õpetajaga grupitunnina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Nõmme Huvikoolis õp. Helen Kivimägi juures ja väga rahul. Solfi õpetaja on Ksenja. Väga hea õpetaja samuti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Head klaveriõpetajat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.