Esileht Tööelu, raha ja seadused. Head kodulehe tegijad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Head kodulehe tegijad

Postitas:
Kägu

Tere! Kas keegi siinsetest teab mõnda head kuid taskukohast kodulehe tegijat? Üle 400 euro lihtsa koduka eest maksta ei tahaks

Tänud ette!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millist kodulehte soovitakse? On olemas poolvabrikaadid mida saab kohandada isikule
ka väiksema summa eest. Võib soovida sellist kodulehte mille tegemiseks ei piisa ka tuhandest? Püüdke oma unistuste lehte kirjeldada. Kui palju eeldate lugejaid?
Mida ja kui tihti lehele panete? Ja nii edasi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga proovi ise

Hei!

Kui eesmärk on säästmine, siis alati võib ka ise proovida. Tasuta õpetusi on lademetes nii video kui tekstiformaadis! Üks põhjalik õpetus on nt. see: https://wixter.ee

Jõudu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt ise nikerdama hakkaks viimases hädas. Esialgu prooviks professionaalide abil asja valmis saada. Aga ma sooviks teha väikest e-poodi mis oleks ainult eesti keeles. Seal võiks ka blogi olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

E-pood pole enam “lihtne koduleht” ja ma kahtlen, et selle summaga hakkama saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valmis poe toorikuid on samuti olemas.
Kõige odavam majutus eestis on vist
planet. Küsib ainult 11.99 € aasta eest.
Kui külastajaid palju või lehe maht suureks lähebbs siis tahab raha juurde.
Algajal tasub tutvuda,

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi võib upwork.com-is pinda sondeerida, sealt leiab arendajaid paari euro eest tunnis ja 400 on üüratu summa, mis mõnelgi hindul kõrvad liikuma paneks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere! Kas keegi siinsetest teab mõnda head kuid taskukohast kodulehe tegijat? Üle 400 euro lihtsa koduka eest maksta ei tahaks

Tänud ette!

Hea tegija ei tee sellise raha eest hiireklõpsugi. Tema aeg on kallim, selle raha eest saab hindud või katsetava koolilapse. Võtavad tooriku ja teevad midagi juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik olemeb mahust, keerukusest, töötundidest.
Kui keerulist e-poodi tahta üldse, kas pigem Kaup24 sugust, et palju funktsioone jms või pigem lihtsamat: lihtsalt menüü Tooted, sealt alamgategooriad näiteks Riided, Mööbel, ning sealt siis juba konkreetsed tooted.
Ma ise võtsin ühe e-poe haldamise üle, mis on WordPressi baasil. Hästi kerge ja lihtne koduleht, kasutab WooCommerce. Kõik vajalikud asjad on olemas(Kontakt, Tooted jne) Esilehel paar liikuvat pildikest(üritan nüüd video ka saada sobivasse kohta).
Ei tea samas mis asi ja palju täpselt maksis tal seal, mulle mainis, et enne minu tulekut oli kodulehe tegemisele ja haldamisele juba 6000€ läinud…. Ise praegu ma midagi ostma pole pidanud, ainult pulginaid uuendanud aga midagi tasulist pole veel küsinud.
400€ eest ma ei tea…vaatasin kodulehe haldajate hinnakirju kui endal hinna pidin paika panema, siis nägin odavaimat ca 10h/299€(aga need olid google esimesel lehel).

Pigem oleks sul endal lihtsam teha WordPressi kaudu. Või noh muidugi kui sulle sobib see platvorm üldse. See kõige lihtsam minu arust ja googlest info kergelt leitav.
Kui kodulehe loomine+ tooted ükshaaval sisestada ning veel kõik teha automaatselt toimivaks et ostukorv->maksmine, siis vist jääb küll väheks see raha :/
Samas oleneb palju tooteid on? Kui mingi 30-50, siis ehk pole hullu.
See koduleht mille ma üle võtsin, seal on tooteid 2000.
Pean hakkama nüüd kõiki tooteid tootja kodulehelt üle kontrollima ükshaaval(kustutama vanad, tootekirjeldused, lisama uusi tooteid, muutma hindu)ning ma arvan, et juba selle eest peaksin küsima ikka mitusada eurot 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem oleks sul endal lihtsam teha WordPressi kaudu. Või noh muidugi kui sulle sobib see platvorm üldse. See kõige lihtsam minu arust ja googlest info kergelt leitav.

On, aga kõige lihtsamalt ja kõige rohkem häkitav samuti. Sellele tehtud lehte ei taha enam keegi parandada. Sellega võid loota ainult iseendale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Head kodulehe tegijat selle raha eest kindlasti ei saa. Eriti kui veel kujundust ka tahaks.. Alusta mingi paketitootega. Google pakub esiemsena midagi sellist nt https://www.shoproller.ee/naited/
Aga kindlasti ära esimest kohe võta, googelda veidi ja loe inimeste kogemusi.

Kui tundub, et müük läheb, siis vaata edasi. Muidu maksad 1000-2000€ lehe eest ja selgub, et müük ei edenegi.

Turvalisus on suur küsimärk, kui ise või odava tunnitasuga arendajal lasta teha. Seal on ju päris raha mängus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodulehe võib ju teha (ma võin ka teha), aga kes seda pärast haldama hakkab? Kui ise ikka matsu ei jaga, on targem kasutada mõnda kindlat ja toimivat SaaS pakkujat. Näiteks https://www.bigcommerce.com/features/sell-internationally/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta minuga ühendust : liina@kuldneallikas.ee , ehk leiame sinuga koos lahenduse 🙂

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Head kodulehe tegijad