Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kogemused nö kuulsustega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Head kogemused nö kuulsustega

Postitas:
Kägu

Üsna tihti materdatakse siin vähe tuntumaid inimesi, teeks vahelduseks ühe positiivse teema. Kellega on teil Eesti nö kuulsustest olnud häid kogemusi? Et on jätnud teile tõsiselt sõbraliku, sümpaatse ja meeldiva mulje?

Mina töötasin kunagi poes ja meie tihedaks külaliseks oli Ivo Linna. Tema jättis küll sellise väga eheda ja sümpaatse mulje, kuigi arvestades tema tuntust, võiks ta ju ka käia ringi nö nina püsti 🙂 Tundub päriselt ka selline tore meesterahvas, nagu meediaski mulje jääb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Getter Jaani. Ta ongi päriselt nii nunnu inimene, kui esinedes näitab. Laval käib see mulle närvidele, sest tundub võlts, aga päris elus on tore.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ivo Linna on jah hästi muhe ja armas inimene, Orissaare kandis on teda tihti näha.
Kuulsustest olen ise kunagi teenindanud Sal-Sallerit, kes tundub väga vahetu ja sõbralik. Getter Jaanit nägin hiljuti ühes söögikohas, nii kui pilgud kohtusid, siis naeratas hästi siiralt. Tundub samuti väga päikeseline ja armas inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaan Elgula, väga tore mees. Jaagup Kreem tundus ka tore. Karl Madis, hästi viisakas ja lahke. Need olid ppsikliendid.Veel on olnud põgusad kohtumised klienditeenindajana mitme inimesega, aga lihtsalt “terest”, on raske aru saada, milline inimene on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tarmo Soomere on väga sümpaatne inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reet Linna, Ivo Linna, Signe Kivi, Anne Veski, Tõnis Mägi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tanel Padar oli peale Eurovisiooni võitu hästi tore, tagasihoidlik ja mõnus inimene. Ka hiljem, kui temaga olen kokku puutunud, on ta äärmiselt meeldiv olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mart Müürisepp

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaire Vilgats

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ivo Linna on jah hästi muhe ja armas inimene, Orissaare kandis on teda tihti näha.

Kuulsustest olen ise kunagi teenindanud Sal-Sallerit, kes tundub väga vahetu ja sõbralik. Getter Jaanit nägin hiljuti ühes söögikohas, nii kui pilgud kohtusid, siis naeratas hästi siiralt. Tundub samuti väga päikeseline ja armas inimene.

Sal-Saller on lahe vana jah. Hästi kahe jalaga maa peal, (vähemalt näiliselt) suhtub kui võrdsesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ivo Linna, Jaanus Nõgisto, Tiit Pruuli, Peeter Volkonski (veidrustega, aga meeldiv, sõbralik ja huvitav jutupartner), Mati Kaal, Jüri Vlassov, Helgi Sallo, Aivar Tommingas, Jaagup Kreem, Piret Kalda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No kui ma oleks kuulsus, siis ei julgeks ma küll ülbe ja nipsakas olla. Kohe keegi kirjutab Õhtulehte, pildistab või filmib salaja ja oledki oma margi täis teinud.

Küll aga võib öelda, et tundmatu ja rikas kombinatsioon kipub käituma ülbelt ja pritsakalt. Mida uhkem ja suurem auto, seda rohkem arvab endal olevat õigust igalt poolt läbi rallida ja üle varvate sõita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui ma oleks kuulsus, siis ei julgeks ma küll ülbe ja nipsakas olla. Kohe keegi kirjutab Õhtulehte, pildistab või filmib salaja ja oledki oma margi täis teinud.

Oi ei takista see neid midagi.

Minul hea kogemus samuti Kaire Vilgatsiga ja Birgit Sarrapiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

Ma lisan veel hagu alla ja ütlen, et Martin Helme.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

Martin Helme eraelus on seles mõttes tõesti meeldiv, et ta on selline üliviisakas ja tähelepanelik. Mantel ei jää juba sulle selga aitamata, kui ta kuskil juhtub üksikut daami märkama, kes üleriideid selga paneb. Kindlasti aitaks ta vanurit ja pakuks bussis istet. Aga minu jaoks on see ka kõik. Vestelda mul temaga oli raske, sest minu arvates räägib ta ainult ühest asjast, st igav hakkab. Olin temaga tuttav ütleme 15-10 aastat tagasi, võibolla on ta nüüd huvitavamaks läinud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

No kui poliitik ka endast head muljet ei oska jätta, kes siis veel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Getter Jaani. Ta ongi päriselt nii nunnu inimene, kui esinedes näitab.

Kahetised emotsioonid. Ühest küljest võib ju tõesti olla, kuid teisalt mäletavad ilmselt kõik seda, kuidas perekonna, kust just väike laps sündinud, lõhkus. Ja-jah, teame-teame, ega keegi ei saa tervet suhet lõhkuda, aga no kaasosaline ju ikkagi oli asjas.
Heast kogemusest võin samuti välja tuua siin juba korduvalt mainitud I. Linna, oli au temaga praamil suhelda (võhivõõrastena, ise tuli suhtlema) ja tõeliselt mõnus vestluskaaslane, soe ja intelligentne.
Teet Margnaga samuti väga hea kogemus, tõsiselt sõbralik ja siiras, hea huumorisoonega meesterahvas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maarja-Liis Ilus on väga sõbralik ja sümpaatne. Hiljuti nägin ühes toidukohas Kadri Rämmeldit, kes tundus teenindajatega suheldes ka väga viisakas ja sõbralik. Näitleja Veljo Reinikuga olen ka ühe korra kokku puutunud, samuti jättis meeldiva ja sõbraliku mulje. Isiklikult ühtegi kuulsust ei tunne.
Kristjan Jõekaldaga ma ise ei ole kokku puutunud, aga sõbranna on teda endises töökohas teenindanud ja ka rääkinud, et päriselt ka täpselt sama muhe ja vahva nagu ta telekas tundub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahetised emotsioonid. Ühest küljest võib ju tõesti olla, kuid teisalt mäletavad ilmselt kõik seda, kuidas perekonna, kust just väike laps sündinud, lõhkus.

Mina mäletan seda lugu küll nii, et üks tütarlaps oli suhteliselt põgusast suhtest Otiga rasedaks jäänud ja otsustanud sünnitada. Ott ka tunnistas, et tema on isa, aga mingit suhet neil ei olnud, koos nad ei elanud. Seal ei olnud mingit perekonda, mida lõhkuda. Aga tundub, et tollel Otiga juhuslikult lapse saanud neiul ja tema tuttavatel hing ikka kripeldab? Kuigi tänaseks on ju Getter mitu aastat Ott-Sanderiga paar olnud, mida ju too neiu ja Ott- Sander kunagi ei olnud. Jätaks äkki selle perelõhkumise legendi juba ükskord rahule? Mida ei ole, seda ei saa ju ka lõhkuda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja-jah, teame-teame, ega keegi ei saa tervet suhet lõhkuda, aga no kaasosaline ju ikkagi oli asjas.

Saab ikka küll. Kui ikka atraktiivne naine mõnd meest tahtma hakkab, siis ka saab. Kuidas peaks tavaline naine võistlema kuulsusega? Kutt oli sellisest tähelepanust ilmselt taevase tõestetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tundub, et tollel Otiga juhuslikult lapse saanud neiul ja tema tuttavatel hing ikka kripeldab? Kuigi tänaseks on ju Getter mitu aastat Ott-Sanderiga paar olnud, mida ju too neiu ja Ott- Sander kunagi ei olnud.

Vot ei oska öelda, pead neilt endilt küsima. Tundub, et sina ise tead asjaolusid (ja -osalisi?) väga hästi.
See “Otiga juhuslikult lapse saanud” kõlab muidugi eriti hästi. Mehel endal polnud siis mingitki sõnaõigust? Vaeseke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, ühinen Teet Margna kiitjaga, lisaks ka tema kaasteeline Jõekalda on väga muhe ja sõbralik, me samast kandist pärit(:

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mihkel Raud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu üllatuseks on reaalses elus väga meeldivateks osutunud Reet Linna, Birgit Sarrap, Ivi Eenmaa, Taavi Rõivas ja Martin Helme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu üllatuseks on reaalses elus väga meeldivateks osutunud Reet Linna, Birgit Sarrap, Ivi Eenmaa, Taavi Rõivas ja Martin Helme.

Miks see sind siis nii üllatab?

Aga tundub, et tollel Otiga juhuslikult lapse saanud neiul ja tema tuttavatel hing ikka kripeldab? Kuigi tänaseks on ju Getter mitu aastat Ott-Sanderiga paar olnud, mida ju too neiu ja Ott- Sander kunagi ei olnud.

Muidugi, mis tühja nüüd sellest titenatukesest, kes kogemata sündis. Sihukesel pole vanematele õigustki. Olgu õnnelik, et üldse sündis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks see sind siis nii üllatab?

Sest teleekraanilt nähtuna on nad mulle mingil hetkel pisut kõrgi või ebameeldiva mulje jätnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätke selle Getteri kallal närimine, lapsikuse tipp, saage juba üle. Äkki teete teema, kuidas Helmed või Savisaar lahku läksid? Nad on Otiga juba üle 7 a paar, ikka mingi vingumine käib. Ei olnud Ott ju abielus ega midagi, nüüd -silm puhkab -kena ja tore paar. Nagu ütles Tanel Padar – jätke Getter rahule, närige mind kui tahate!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taavi Rõivas üllatas ühel koosviibimisel, selline vaikne ja viisakas, meedias ei ole ta küll nii tagasihoidlikku muljet jätnu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tanel Padar, Allar Levandi, Anna Levandi, Karl Madis- väga lahedad inimesed ja avatud suhtlemisega.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kogemused nö kuulsustega