Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kogemused nö kuulsustega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Head kogemused nö kuulsustega

Postitas:
Kägu

Ene Ergma. Väga viisakas ja vahetu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätke selle Getteri kallal närimine, lapsikuse tipp, saage juba üle. Äkki teete teema, kuidas Helmed või Savisaar lahku läksid? Nad on Otiga juba üle 7 a paar, ikka mingi vingumine käib. Ei olnud Ott ju abielus ega midagi, nüüd -silm puhkab -kena ja tore paar. Nagu ütles Tanel Padar – jätke Getter rahule, närige mind kui tahate!

Ja nagu öeldud, tühja seest titest, kes nii kangesti tahtis sündida. Tubli tüdruk see Getter. Poisikesest rääkimata. Nii nunnu paar.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jaa, ühinen Teet Margna kiitjaga, lisaks ka tema kaasteeline Jõekalda on väga muhe ja sõbralik, me samast kandist pärit(:

Nõustun, nemad on mõlemad äärmiselt meeldivad suhtlejad, me samuti ühekandiinimesed. Ivo Linna, Tanja, Levandid, Rolf Roosalu, Tuuli Roosma, tegelikult veel paljud kes hetkel ei meenu. Mõni siinloetletuist pole nii head muljet jätnud, jäägu nimed nimetamata. Mõni on õhku täis läinud peale kuulsakssaamist, enne olid kenad inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sven Mikser.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nagu öeldud, tühja seest titest, kes nii kangesti tahtis sündida. Tubli tüdruk see Getter. Poisikesest rääkimata. Nii nunnu paar.

Sina korrutad jah, et titest tühjagi, õnneks need, kes otsustasid selle lapse saada, hoolitsevad tema eest hästi niipalju kui meedia järgi paistab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Anna Levandi! Võrratu inimene nii igapäevaelus kui treenerina kui üleüldse isiksusena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina korrutad jah, et titest tühjagi, õnneks need, kes otsustasid selle lapse saada, hoolitsevad tema eest hästi niipalju kui meedia järgi paistab.

jah, issi on täiesti ülesannete kõrgusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu Saagim. Ausalt.
Ma olin vapustatud, kui meeldiv, tagasihoidlik ja viisakas ta oli.
Aga niipea, kui kaamera tööle pandi, muutus ta bravuurseks, meelaks ja ülbeks suurilmadaamiks, nagu me teda läbi meedia teame.

Martin Helme on tõesti heade ja viisakate maneeridega, meeldiv vestluskaaslane.

Leelo Tungal on imearmas, lahke ja sõbralik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elina Nechajeva, Fred Jüssi, Rein Rannap, Arvo Pärt, Leelo Tungal, Tiina Park, Oudekki Loone, eks neid on veel aga need on viimased, kellega eelmisel nädalal oli teenindajana meeldiv kokkupuude.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niiet sa tead siis ikka midagi lähemalt nendest? No räägi siis meile ka, mis sa niisama mõistujuttu veeretad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu üllatuseks on reaalses elus väga meeldivateks osutunud Reet Linna, Birgit Sarrap, Ivi Eenmaa, Taavi Rõivas ja Martin Helme.

Miks see sind siis nii üllatab?

Aga tundub, et tollel Otiga juhuslikult lapse saanud neiul ja tema tuttavatel hing ikka kripeldab? Kuigi tänaseks on ju Getter mitu aastat Ott-Sanderiga paar olnud, mida ju too neiu ja Ott- Sander kunagi ei olnud.

Muidugi, mis tühja nüüd sellest titenatukesest, kes kogemata sündis. Sihukesel pole vanematele õigustki. Olgu õnnelik, et üldse sündis.

Mida siis peaks tegema, kui kaks noort inimest, kes on ajaviiteks natuke krõpsu teinud, aga kellele mingit tõsisemat suhet polnud, kogemata uups-rasedusest lapse saavad? Kas need kaks noort peaks selle lapse pärast vastu tahtmist 50 aastat koos olema? Või piisab sellest, kui nad mõlemad lapse omaks tunnistavad, mõlemad osalevad tema kasvatamises nii ajaliselt kui rahaliselt, aga koos nad sellepärast elama ei hakka? Ma arvan, et mõned siin tahavad väga Getteri verd, sest nii tore ju saagida noore naise kallal, kes kuulus on. Võib olla, et ka see lapse ema ei ole ega olnudki üldse huvitatud püsisuhtest Ott-Sanderiga. Aga rahvas hirmsasti tahab neid omavahel paari panna, peaasi, et see kuulus-Getter poissi endale ei saaks!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Töötasin 7aastat ühes Tallinna ööklubis… Noh, ehk nägin aind staaride pahupoolt. Aga räppar Reket on kena ja tore inimene. Poliitikud on täielik rämps, sõimavad ja karjuvad, kui neid ei tunne (sorry, ei vahi plakateid ja teie valimislubadused on jamps). Ja Rolf Roosalu ka ok, viisakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nüüd mõtlen, siis enamik tuntud inimesi, kellega kohtunud olen, on olnud toredad. Mul läks nüüd kohe tuju heaks, kui hakkasin selle peale mõtlema. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leelo Tungal on armas ja sõbralik. Samuti jättis väga meeldiva mulje Jaanus Nõgisto. Andrus Kivirähk tundus tore ja samas väga tagasihoidlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Getterit, väga armas ja soe inimene. Lisaks tooksin välja Genka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niiet sa tead siis ikka midagi lähemalt nendest? No räägi siis meile ka, mis sa niisama mõistujuttu veeretad

Tean seda, mida kõik teavad. Et issi on ühe lapse maha jätnud ja leidnud endale ilusama naise, kellega on parem lapsi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean seda, mida kõik teavad. Et issi on ühe lapse maha jätnud ja leidnud endale ilusama naise, kellega on parem lapsi teha.

Sina oled see Otti eks jah?
Saa üle, see teine laps tehti SEITSE aastat hiljem. Küllap seal armastus on ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ean seda, mida kõik teavad. Et issi on ühe lapse maha jätnud ja leidnud endale ilusama naise, kellega on parem lapsi teha.

Sina oled see Otti eks jah?
Saa üle, see teine laps tehti SEITSE aastat hiljem. Küllap seal armastus on ikka.

Vaevalt, et Oti eks tema uut naist endast ilusamaks nimetaks:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Anu Saagim. Ausalt.

Ma olin vapustatud, kui meeldiv, tagasihoidlik ja viisakas ta oli.

Aga niipea, kui kaamera tööle pandi, muutus ta bravuurseks, meelaks ja ülbeks suurilmadaamiks, nagu me teda läbi meedia teame.

Martin Helme on tõesti heade ja viisakate maneeridega, meeldiv vestluskaaslane.

Leelo Tungal on imearmas, lahke ja sõbralik.

Täpselt sama kogemus Saagimiga. Ma olin ikka täitsa kummuli, kui teda päriselus nägin – soe, viisakas, tähelepanelik. Nüüd ma naudin tema avalikke “etteasteid” veelgi rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kiidan ka Getteri, kui meedias on ta jätnud väga võltsi mulje, kuidas keegi saab nii armas ja nunnu olla, siis minu üllatuseks ta päriselt ongi ja see on väga nakkav.
Kuna mul oma meikar hüppas alt ära ja soovitas GJ meiki (ei teadnud siis, et getter teeb seda), siis oli algul ikka üllatunud küll ja pettunud kelle otsa sain, aga pean tunnistama, et see oli mu parim kogemus. Nii siiras ja meeldiv ja kahju oli lahkuda.
Väga meeldiv inimene ja kindlasti lähen tema juurde veel, just tema meeldiva suhtumise eest ja see aura mis temaga on. Kõik tundub kohe rõõmsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kristi Kallas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

Minul negatiivne kokkupuude. Kunagi töötasin hotellis ja Edgar tuli sinna (mitte küll ööbijana vaid KE-l oli konverents). Pidin temaga suhtlema ja nimetatud härra ajas ikka oksad väga laiali.
Mõnus sell oli Marko Pomerants, samuti Sepo Seeman ja Riivo Sinijärv. Margnat tundsin siis, kui ta oli 21 -aastane ja polnud veel tuntud. Hästi lahe noormees oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Michelle Obama – ääretult soe ja südamlik naine.
Jeremy Clarkson – päris elus täpselt samasugune nagu teles, valjuhäälne lobiseja, kommenteerib kõike, naljatab hea ja halva maitse piiril.
Inglise kuningliku perekonna liikmed – nägin mitut erinevat kord nädalas kuni kord kuus, tavaelu olukord, üritasid võimalikult märkamatuks jääda. ei õhkunud neist midagi erilist ega kuninglikku, olid viisakad, vaiksed, tagasihoidlikud, sümpaatsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jeremy Clarkson – päris elus täpselt samasugune nagu teles, valjuhäälne lobiseja, kommenteerib kõike, naljatab hea ja halva maitse piiril.

Inglise kuningliku perekonna liikmed – nägin mitut erinevat kord nädalas kuni kord kuus, tavaelu olukord, üritasid võimalikult märkamatuks jääda. ei õhkunud neist midagi erilist ega kuninglikku, olid viisakad, vaiksed, tagasihoidlikud, sümpaatsed.

Lusti Katrin, sina vä?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lusti Katrin, sina vä?

hahaa, kindlasti mitte:)

Please wait...
Postitas:
leeni

Ma olin umbes 9-aastane ei saanud kuidagi suusaklambreid kinni (või oli see lahti, veneaja klambrid olid jubedad), juba hakkas nuttki silma tulema. Ja siis tuli TEMA – Anna-Liisa Kikerikii saatest ja aitas, ise oli nii lahke ja sõbralik. Oi, ta oli palju aastaid mu kangelane 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti?? Kõige “märkamatuks” üritas kindlasti MeAgain jääda:-)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edgar Savisaar

Ma lisan veel hagu alla ja ütlen, et Martin Helme.

Martin Helme eraelus on seles mõttes tõesti meeldiv, et ta on selline üliviisakas ja tähelepanelik. Mantel ei jää juba sulle selga aitamata, kui ta kuskil juhtub üksikut daami märkama, kes üleriideid selga paneb. Kindlasti aitaks ta vanurit ja pakuks bussis istet. Aga minu jaoks on see ka kõik. Vestelda mul temaga oli raske, sest minu arvates räägib ta ainult ühest asjast, st igav hakkab. Olin temaga tuttav ütleme 15-10 aastat tagasi, võibolla on ta nüüd huvitavamaks läinud.

Ma tean teda kooliõpetajana ja siis ei olnud ta just eriti viisakas, tal olid omad lemmikud, kellega lobises ja ülejäänud klassi ignoreeris. Pani nägude järgi hindeid. Võib-olla on hiljem muutunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ott Sepp, Indrek Ojari, Tanel Padar, Villu Tamme, Jaan Pehk, Rain Tolk, Ken Saan, Mihkel Raud, Anatoli Tafitšuk, Kene Vernik, Maarja Jakobson, Katrin Pärn… Kindlasti veel kellegagi kokku puutunud, aga praegu ei meenu. Ausalt öelda ei meenu ühtki “kuulsust”, kes kuidagi nõmetsenud või ebaviisakas olnud oleks. Ilmselt oleneb ka sellest, kuidas ise suhtud, ma suhtun nagu inimesesse ikka: vahetult (aga mitte pealetükkivalt), sõbralikult ja viisakalt. Lolli juttu ka ei tasu väga palju ajada, see ei meeldi kellelegi 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Birgit Sarrap – ülbe maaplika, kes jõi ennast täis ja tantsis baariletil.See oli muidugi enne laste sündi.
Tanja – super armas. Mikk Saar ka.
Ines – ka vaike ja malbe.
Argo Aadli, Mirtel Pohla, Indrek Ojari , Teet Margna – väga sümpaatsed ja soojad, viisakad.
Saagimiga 2 x sama kogemus, päriselus vaike, viisakas, tv-s bravuuritar.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head kogemused nö kuulsustega