Esileht Kodunurk Head kohvioad -soovitage

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Head kohvioad -soovitage

Postitas:

Tavapoe kohviubades olen järjest pettunud, tahaks tõesti hea maitsega kohvi mitte mõru kõrvetatud maitsega. Kusjuures pole üldse ainult odavamaid ostnud.
Soovitage kust teie head kohvi saate, tellite kohale, tallinnas voib ka monda hulgi ostu kohta soovitada. Võimteab keegi kust illi kohvi saaks mõistlikuma hinnaga kui poest.
Tänan ette

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:17; 10.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei julge kindlat uba soovitada, aga arutelu mõttes mainin, et udupeened puhta araabika sordid on minu jaoks samuti kas mõrud või hapud (?!)
Armastan robusta-araabika segu – Lavazza Cafe Crema.

Palju oleneb ka masinast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemmik samuti lavazza cafe crema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõru ja kõrvetatud maitse tekib kohvile esiteks sellest, et ta on liialt tumedaks röstitud. Tumeda röstiga üritatakse varjata kohvi kehva kvaliteeti ja maitset. Teiseks annab mõru maitse ka robusta uba, seega eelista siiski arabicat.

Samas, millega sa kohvi valmistad? Kui kasutad espressomasinat, siis päris heleda röstiga uba ei sobi. Tuleb üks väga hapu lurr. Espressomasinale oleks hea prantsuse röst, mis ei ole nii tume kui itaalia röst, aga piisavalt tume, et espressost asja saaks. Heledama röstiga ubadest tasub eelkõige teha presskannukohvi, kus maitsed pikema aja jooksul erituda saavad. Ka kannukohv (kohvimasin) on hea just heleda röstiga ubadest.

Kui tahad kohvist tõelisi maitseelamusi, siis astu sisse kadriorus Gourmet Caffeesse. Toovad ise maale päritolumaa kvaliteetkohvi ja röstivad kohapeal. Müüvad nii kohvikus kui ka kaasa. Aga hind on kõike muud kui soodne.

Veidi soodsamalt saab head kohvi siit: http://www.gurmans.ee/shop/category/kohv-36 Näiteks keenia kohv kõigutab arusaama kohvi olemusest päris kindlasti. Seda kas armastatakse või vihatakse, aga külmaks ta küll ei jäta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad Tea and Coffee Centre kohvioad. Mõned mahedamad, mõned natuke tugevama maitsega, aga mõrudad küll mitte.

Asukohad: Viru Keskus

Kristiine Keskus

Rocca al Mare Keskus

Järve Selver

Tartu Kaubamaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei suur tänu gurmans’i lingi eest sinna männiku teele saan väga lihtsalt ise järgi minna. Vahepeal jõudsin järve kohvipoest osta, juba mitu päeva naudin väga head kohvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 17:17; 10.02 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, Rimides (vähemalt Ülemistes kindlasti) on Illy endiselt olemas. Kahjuks hinda ei mäleta.

Kas keegi teab kommenteerida Lindvalls kohvi? Cherry-s praegu hea hinnaga pakkumine, aga kohvi ennast ei ole ma proovinud, seega ei oskagi seisukohta võtta, kas tasub osta või mitte.
https://cherry.ee/lindvalls-kaffe/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile nägin Illy ube Rimis. 250g prk maksis 7,50. Lavazza oli pea poole odavam, nii et kallis maitse sul 😛 Ise pole raatsinud proovida, aga kui nad nii head on, siis igaks juhuks ei julgegi…äkki teised ei maitse siis enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dallmayr Crema D oro, Stockmannis on müügis, super head

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Head kohvioad -soovitage

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.