Esileht Ilu ja tervis Head nahaarsti Tallinnas(akne)?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Head nahaarsti Tallinnas(akne)?

Postitas:

Soovitage kallid kaasmaalased tõesti head nahaarsti,kes viitsib ikkagi välja uurida põhjused,miks mingi asi juhtub,mitte lihtsalt ei määra ravi ilma pikema jututa.Mureks akne näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 23:01; 23.04 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast akneklubisse! 🙂
Kui lugeda viitsid siis teema akneabi siinsamas foorumis pajatab pikemalt paljude sama haigust põdevate inimeste lugusid.
Minu kogemus on et ükski nahaarst ei hakka välja selgitama millest sul see akne tekkinud on(hormoontestid on kallid ja muud nad testida ei oskagi). Nad hakkavad katsetama. Alguses Skinoren ja beebipillid, seejärel Differin (kreem või geel) kui Skinorenist ja hormoonidest ei ole abi(see aga selgub mitte vähem kui aasta pärast), ning kui ka differinist pole abi, siis tuleb kasutusele Roaccutan(suukaudne ravim). Ise sööngi just Roaccutani hetkel.
Eelmainitud akneabi teema alt saad lisaks muule infole ka mu ravikäiguga tutvuda kui huvi on. Seal ka mõni asjalik doktor nimetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõik see asi läbitud.Aastate eest sain Roccuatani-tulemus hetkel 0.10a võetud beebipille-tulemus 0.3-4kreemi olen ka kasutanud-tulemus 0.Hetkel lõpetasin just 2 kuulise Differeni kuuri ,sest nahk tahtis lihtsalt maha kooruda enam ei kannatanud-tulemus 0.
Tahtsingi teada,et ehk keegi oskab öelda,kas mõni arst üldse vaevubi päris algpõhjust välj auurima või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 23:01; 23.04 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul hakati just sellises järjekorras pihta et alguses kohe Roaccutan ja siis kõik muu?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb kuulda, et akne võib nii hull olla ka peale ravi.
Minul tekkis suht tugev akne (tihedalt väikesed punnid naha all) peale seda kui beebipillid ära jätsin. Sain ravi kõigepealt 2 kuud Skinoreni, see ei aidanud. Nüüd ravi 2 kuud Duac geel ja edasi 6 kuud Skinoreni (nii õhtul kui ka võimalusel päeval). Üksikutele punnidele panen praegu Dalacini. Jube keemia kõik see kokku kindlasti, aga no mis teha… Praegu on nahk ok, loodan et peale Skinoreni kuuri lõppu see jama tagasi ei tule.

Palju seotud ka toitumisega, ma tean, et see on ka minu suur patt, kuna vahel on meeletud shokolaadi isud. Samuti meeldib mulle vürtsikas toit, mida akne puhul ka ei soovitata. Samuti soovitati mul menüüst maha võtta saiatooted ja piirata piimatoodete tarbimist. Karm menüü!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 19:49; 23.04 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, nahaarstil käisin Magdaleenas, kõigepealt P.Konno juures (mulle isiklikult ta ei meeldinud) ja pärast E.Dejeva juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 19:49; 23.04 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Sirje Liiv’i! Vaata netsit kontakt, on tasuline!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan liina tedremetsa.
4a tagasi sai ka kõik tasulised-tasuta arstid läbi käidud, naha või aknekliinikus öeldi üldse, et see pole akne. :-O
lõpuks günekoloog suunas mind l.tedremetsa juurde. sain kohe roccutani retsepti. enne seda tegi ta palju analüüse. ok, esimene ja teine kuur ei aidanud. sain kokku tablette söödud 3 korda 6kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan dr. Elo Kuuma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan dr. Elo Kuuma[/tsitaat]
Mina aga samas kindlasti teda ei soovitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Head nahaarsti Tallinnas(akne)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.