Esileht Koolilaps Head nõustajat Tallinnas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Head nõustajat Tallinnas

Postitas:

Kuna tuleb välja, et ma ei ole osanud oma last kasvatada nii, et ta oskaks kergelt sõpru leida, siis kas oskate soovitada head lastepsühholoogi või perenõustajat Tallinnas. Ma ise saan kergesti inimestega jutule, laps aga ei haaku teiste mängudega, kurdab et ei oska ja olevat liiga tagasihoidlik. Kuna teda on natuke juba tõrjutud vahetunni ajal teiste laste poolt, siis muretsen et see võib süveneda. Laps on 7aastane ja läks just 1. klassi. Ilmselt pole ma emana suutnud last ka piisavalt enesekindlaks kasvatada. Mõtlesin, et nõustajast oleks äkki abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu Rajaleidjasse. Seal väga toredad nõustajad https://rajaleidja.innove.ee/.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks hakkama lapse isiksust muutma?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassijuhatajaga oled rääkinud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe nüüd uuesti. “Mina-mina-mina!” Aga laps?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole sinu õpetada, kasvatada. Nõustajaga sa samuti soovitud tulemust ei saavuta. Elu õpetab, ole talle toeks, julgusta ja kindlasti ära otsi talle sõpru vägisi ja parem kuula ja jälgi kui ta endale mingi sõbra leiab, et see ei hakkaks teda ära kasutama. Sõprus peab olema siiski võrdsetel alustel. Klassijuhataja siin ei aita, tema ülesanne ei ole lastele sõpru leida ja teine laps ei ole sinu lapsega kohustatud sõber olema. Jutu käigus võid mainida, et su laps selline, aga see ka kõik.
Minu laps on selline ja kooli valik oli vastavalt lapse olemusele, suur klass talle kindlasti ei sobi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on perekeskus Asula tänaval. Uuri sealt.www.pk.ee

Samuti aitab kui on mõni huviring mis enesehinnangut tõstab ja aitab samade huvidega sõpru leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsel peab olema palju sõpru? Minu laps on 12 ja tal on klassis 2 sõpra kellega rohkem suhtleb.
Mina soovitan ka kas perekeskust või Rita Rätsepa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Head nõustajat Tallinnas