Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses

Postitas:
Kägu

Kust leiaks Tallinnas või lähiümbruses häid pirukaid ja saiakesi?

Selliseid vanakooli heast korralikust pärmitaignast moosipalle, lihapirukaid ja õlis küpsetatud “koerapirukaid”. Pirukaid, millel oleks rohkelt täidist ja väga hea maitse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nikolay pirukad.Tallinnas Gonsiori tänaval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahjupala.ee. Super head pirukad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii Nikolay kui ahjupala teevad vist ainult suuri plaadipirukaid? Pole kummalgi näinud valikus neid, mida teemaalgataja otsib. Ahjupala olen proovinud vähe, Nikolay ei olnud midagi niiii ebamaiselt head kui võiks loota.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh! Nikolay pirukaid olen proovinud ja maitsevad. Ahjupala on mulle uudiseks ja proovin kindlasti ära.

Aga tõepoolest, mõlemad teevad selliseid suuremaid pirukaid. Soovin leida pigem neid väikeseid, aga korralikke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad väga Tabasalu Imelihtsa kohviku pirukad. Isiklik eelistus on porgandipirukas, aga ka lihapirukad on väga head. Peekonipiruka sõber ma ise pole, aga neid olen ka näinud. Väikesed ahjus küpsetatud pärmitaignapirukad.
Neid muidugi alati ei ole, vbl tasub helistada ja küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid vanakooli heast korralikust pärmitaignast moosipalle, lihapirukaid ja õlis küpsetatud “koerapirukaid”. Pirukaid, millel oleks rohkelt täidist ja väga hea maitse.

Milleks end jahu ja rasvaga täita?
Puuviljad palju kasulikumad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte end aeg-ajalt jahu ja rasvaga täita? Mitmekülgne toitumine eeldabki lisaks puuviljadele ka paljude muude toiduainete tarbimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega siis üle ei pea panema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sinu soovitud pirukaid müüakse nt nõmme turul turuhoones kohe nõmmepoolse sissepääsu kõrval. päris head on, valikus mitmeid erinevaid täidiseid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rohujuure kohvikus on lemmikud liha- ja kapsapirukad, magusatest saiakestest moonisai martsipaniga – tõeliselt hea kaloripomm, mida endale aegajalt luban. Kuna nad küpsetavad kohapeal, siis tihti olen saiakesi saanud otse ahjust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rohujuure kohvikus on lemmikud liha- ja kapsapirukad, magusatest saiakestest moonisai martsipaniga – tõeliselt hea kaloripomm, mida endale aegajalt luban. Kuna nad küpsetavad kohapeal, siis tihti olen saiakesi saanud otse ahjust.

Need on jube rasvased. Mitte et ma mingi “söö puuvilju” oleksin. Kuid need pirukad on tõesti täiesti rasvast tilkuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahjupala.ee. Super head pirukad.

Nikolay piruka peale kulutab teemaalgataja kogu oma kuupalga ära, enne kui neist peopesasuurustest hirmkallitest tavalistest kodupirukatest kõhu täis saab.
Siirupiveest 4eurost limonaadi kõrvale enam ei jaksagi osta.
Kes küll sellist turistilõksu nagu Nikolay kohalikele julgeb soovitada????

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sinu soovitud pirukaid müüakse nt nõmme turul turuhoones kohe nõmmepoolse sissepääsu kõrval. päris head on, valikus mitmeid erinevaid täidiseid.

Täpselt nii: Nõmme turul on Gruusia pirukad imemaitsvad: 2€ tükk ja kõhu saab täis ning maitse suhu. Vs see Nikolay kliendiröövimisurgas.
Nõmme turul Gruusia pirukapoe kõrval on veel teine pirukapood – ka head suured pirukad.
Selle Nikolay peale tõusevad küll praegugi veel ihukarvad vihast püsti!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Iga gurmaan jõuab varem või hiljem isetegemiseni. ☺

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on jube rasvased. Mitte et ma mingi “söö puuvilju” oleksin. Kuid need pirukad on tõesti täiesti rasvast tilkuvad.

Tundub, et teemaalgataja selliseid tahabki. Need on tema keeles “vanakooli” pirukad.

Mis takistab endal teha täpselt sellist, nagu soovitakse? Tegelikult ka – kodus kokkate, kiidate end kõvasti ja pirukat nüüd ei saa tehtud?

* tuli ühe-ampsu-seenepirukate isu, läheb paneb taina kerkima ja sõidab metsa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskturul on üks putka, mis müüb imelisi (ja odavaid!) pärmitaignapirukaid. Minumeelest on neil ka rasvapirukaid, kindel küll ei ole.

Niisama imehead pirukad (väiksed, aga mitte rasva) on Vesivärava kohvikus. Ka ei maksa hingehinda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat küsimaks- kas halvaasaiu ka Tallinnas või kuskil lähiümbruses müüakse? Ikka tavalisest pärmitaignast ja väikese saiakese hind ka mitte üle 1 euro.
Nõmme turu lõpus martsipanisaiad on head, aga hind on päris karm. Enamusi ei huvita ausalt, kas on ökokanade munadest ja ökoviljast ja muidu “ökod”, hind oli viimati vist 4- eurot saiake…no kuhu edasi veel annab minna oma ahnuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu emps teeb kodus! 🙂 Tõsi küll, õlis küpsetatud asju ta ei tee.
Mine tema juurde õppima – seejärel, nagu keegi juba eelpool ütles, jõuad lõpuks niikuinii isetegemiseni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskturul on üks putka, mis müüb imelisi (ja odavaid!) pärmitaignapirukaid. Minumeelest on neil ka rasvapirukaid, kindel küll ei ole.

Niisama imehead pirukad (väiksed, aga mitte rasva) on Vesivärava kohvikus. Ka ei maksa hingehinda.

kontrollitud – rasvapirukad (õuna, moosi) müügil kõrvalputkas:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus on head kohupiimataskud? Tänud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõdva poe kõrval on Pai pagar. Neil ka head küpsetised.
Nõmme turul Buxhöwden pagar.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hea, et meelde tuletasid, lähen otsin selle koha üles: tallinnast viljandi mnt pidi kiisale sõites on paremal pool teed üks bensukas ja selle juures kohvik (pagan, nüüd hakkasin kahtlema, kas bensukat oligi, äkki ainult kohvik?) ja seal oli muude asjade hulgas ka megahead kohupiimataskud. ma ei ole nende suur fänn, aga need olid küll ülimalt head, kodus läks kakluseks. kui keegi teab, mis kohast ma räägin, võib täpsustada 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Buxhöwdeni “lihakas” ja kaneelisaiad on minu jaoks sellised tõelised head koduse maitsega.
Gruusia omad maitsevad ka- nemad kauplevad nii Nõmme kui Balta turul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu, kes soovitas Viljandi mntl olevat müügikohta-ma arvan, et see on Pai pagari putka Tõdval. Tallinna poolt tulles paremat kätt. Seal on head pagaritooted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis takistab endal teha täpselt sellist, nagu soovitakse? Tegelikult ka – kodus kokkate, kiidate end kõvasti ja pirukat nüüd ei saa tehtud?

Paari piruka pärast tõesti ei hakka neid ise tegema. Tundub ajaraiskamisena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahjupala plaadipirukad on head.

Kui õlis küpsetatud pirukate isu tuleb, siis ostan Mustamäel Tipi poest. Ma ei tea, kus need tehtud on, aga sellised vanakoolikad tunduvad küll. Sarnaseid ongi rohkem väikestes toidupoodides. Prismas kunagi vist beljašši müüdi, aga muu täidisega õlis küpsetatud pirukaid vist mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu, kes soovitas Viljandi mntl olevat müügikohta-ma arvan, et see on Pai pagari putka Tõdval. Tallinna poolt tulles paremat kätt. Seal on head pagaritooted.

jah, eile õhtul uurisin kaarti, et kus see olla võis (sõitsin sealt eelmisel suvel siis, kui teeremont oli) ja sain aru, et küllap ongi seesama pai pagar. mis on iseenesest kummaline, sest pai pagarit ma teadsin ennegi, aga tollal küll mingit klikki ei käinud. võibolla neil ei olnud putkal silti sel hetkel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asjad on tänud ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamusi ei huvita ausalt, kas on ökokanade munadest ja ökoviljast ja muidu “ökod”, hind oli viimati vist 4- eurot saiake…no kuhu edasi veel annab minna oma ahnuses.

Miks sa arvad, et ei huvita? Minu lähim suhtlusring koosneb küll inimestest, keda huvitab toit mida nad söövad ning selle valmimislugu. Ei huvita selle ühe-kahe piruka hind, sest kui palju neid siis ikka süüakse?
Naljakas on tahta euro eest head ja suurt ja täidiserikast jne toodet.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses