Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses

Postitas:
Kägu

Mis takistab endal teha täpselt sellist, nagu soovitakse? Tegelikult ka – kodus kokkate, kiidate end kõvasti ja pirukat nüüd ei saa tehtud?

Paari piruka pärast tõesti ei hakka neid ise tegema. Tundub ajaraiskamisena.

Sa ei oska vähest kogust teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga miks ma peaksin, kui võin lihtsalt osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks ma peaksin, kui võin lihtsalt osta?

Võid küll, kuigi mulle tundub, et selle ÕIGE tagaajamisega kulutad oluliselt rohkem aega ja raha. Siis pole ka kindel, et see on 100% sobiv.
Valikute küsimus, nagu perekooli klišeed väidavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ei oska küpsetada ka ise, eks ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamusi ei huvita ausalt, kas on ökokanade munadest ja ökoviljast ja muidu “ökod”, hind oli viimati vist 4- eurot saiake…no kuhu edasi veel annab minna oma ahnuses.

Miks sa arvad, et ei huvita? Minu lähim suhtlusring koosneb küll inimestest, keda huvitab toit mida nad söövad ning selle valmimislugu. Ei huvita selle ühe-kahe piruka hind, sest kui palju neid siis ikka süüakse?

Naljakas on tahta euro eest head ja suurt ja täidiserikast jne toodet.

nõmme turu buxhöwdenis ei ole minu teada ükski saiake neli eurot. kõige kallim peaks olema karemonipalmik, mis on kaks korda nii suur nagu mistahes tavaline sai ja see maksab 2,20, kui mu mälu mind ei peta. koogid on seal küll kallid, aga saiad-pirukad minu meelest täiesti norm hinnaga. suvalises kohas maksad ju suvalise, tihtipeale isegi üsna väikese saiakese eest euro. isegi poest ostes on euro ligi saiakesed, kvaliteet on aga võrreldamatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võid küll, kuigi mulle tundub, et selle ÕIGE tagaajamisega kulutad oluliselt rohkem aega ja raha. Siis pole ka kindel, et see on 100% sobiv.
Valikute küsimus, nagu perekooli klišeed väidavad.

See otsimine ongi tegelikult ju põnevamgi. Kui tooted ei meeldi, siis lihtsalt ei lähe sinna enam tagasi. Kui aga leian mingi väga toreda uue koha maitsvate toodetega, siis seda toredam. Ise tehes ei pruugi samuti ju kõik meeldida. Ei ole palju ruumigi tõsisema küpsetamisega tegeleda.

Mina näiteks ei teadnudki, et Tabasalus on Imelihtne kohvik. Käisin, proovisin saiakesi ja väga meeldisid. Nõmme turule pole ka veel sattunud, see on järgmisena plaanis. Samuti Buxhöwden, kus pole veel käinud.

Ega neid saiakesi just iga päev ju ei söö, see pigem nädalavahetuse teema, et käin ja otsin huvitavaid kohti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ei oska küpsetada ka ise, eks ole?

Me ei räägi ju kõigist, eks ole? Kes tahab, see oskab või õpib. Minu meelest pole küpsetamine keerulisem kui vanu Egiptuse hieroglüüfe ära õppida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tobe seda iseküpsetamist peale suruda. Loomulikult me kõik küpsetame rohkem või vähem ise ka, aga vahel tahaks tõesti mingit erilist ühe või kaks, ja miks mitte siis osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head pirukad ja saiakesed Tallinnas või lähiümbruses