Esileht Ilu Head rinnahoidjad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Head rinnahoidjad

Postitas:
Kägu

Mis selle seamless rinnahoidja ja spordirinnahoidja vahe on? Ühel pole õmblusi, teisel on – muud erinevust nagu ei märka. Palju need õmblusteta rinnahoidjad rinda toetavad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle seamless rinnahoidja ja spordirinnahoidja vahe on? Ühel pole õmblusi, teisel on – muud erinevust nagu ei märka. Palju need õmblusteta rinnahoidjad rinda toetavad?

75 B korv ei vaja tugevat toestust.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seamless tugikaarteta rinnahoidjad sobivad ka rinnale, mis ei ole prink? See ju ei toeta, kui pole tugikaari?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle seamless rinnahoidja ja spordirinnahoidja vahe on? Ühel pole õmblusi, teisel on – muud erinevust nagu ei märka. Palju need õmblusteta rinnahoidjad rinda toetavad?

Spordirinnahoidja ei pruugi olla õmblusteta ja on üldiselt tunduvalt rigiidsem kui tavaline õmblusteta rinnahoidja, sest selle eesmärk on rindu sportimise käigus 100% paigal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seamless tugikaarteta rinnahoidjad sobivad ka rinnale, mis ei ole prink? See ju ei toeta, kui pole tugikaari?

Miks sa arvad, et sellised ei toeta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seamless tugikaarteta rinnahoidjad sobivad ka rinnale, mis ei ole prink? See ju ei toeta, kui pole tugikaari?

Miks sa arvad, et sellised ei toeta?

Vabandust, vale link sai. See

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kahjuks sellise lõikega rinnahoidjad mulle ei sobi, rind vajub kohe välja 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle seamless rinnahoidja ja spordirinnahoidja vahe on? Ühel pole õmblusi, teisel on – muud erinevust nagu ei märka. Palju need õmblusteta rinnahoidjad rinda toetavad?

75 B korv ei vaja tugevat toestust.

Räägi enda eest! Minul on valulikud rinnad ja korralik toestus on ülioluline. Ei pea olema laiu või väga tugevaid trakse, aga ilma tugikaarteta vajuvad mööda rindkere alla. Ja see on ka valus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seamless tugikaarteta rinnahoidjad sobivad ka rinnale, mis ei ole prink? See ju ei toeta, kui pole tugikaari?

Miks sa arvad, et sellised ei toeta?

Vabandust, vale link sai. See

Minul näiteks “voolaks” alt rind sellistest välja.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan alati spordipesu. ring tugevalt paigal ja kusagilt ei sooni. Tugikaared lõikavad mul valusalt rinnakorvi sisse, vahet pole mis firma omad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan juba mitu aastat Triumphi spordirinnahoidjaid. Mul on 75B, aga rippuv rind. Lisaks langevad õlad. Mul on eluaeg häda olnud, et rinnaka paelad vajuvad alla käsivarte peale. Jube ebamugav tunne ja piinlik neid siis kaelusest tagasi sikutada. Üks tavaline Triumphi rinnahoidja on ka. Seda kannan siis, kui on peokleit seljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem kandsin eelistatult Triumphi, viimastel aastatel Victoria`s Secreti  omi. Hiljuti jäi kogemata Magazinis mingile täiesti tundmatu brändi rinnahoidja lõikele silm peale, hind 7€. Hästi nõmedat pruuni värvi. Ostsin ära, järgmine päev läksin tagasi ja ostsin 2. veel 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannan alati spordipesu. ring tugevalt paigal ja kusagilt ei sooni. Tugikaared lõikavad mul valusalt rinnakorvi sisse, vahet pole mis firma omad.

100F rind?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seamless tugikaarteta rinnahoidjad sobivad ka rinnale, mis ei ole prink? See ju ei toeta, kui pole tugikaari?

Miks sa arvad, et sellised ei toeta?

Vabandust, vale link sai. See

Tänan, hea kägu, selle lingi eest. Juba hulk aega olen HM-ist sellise lõikega rinnahoidjat otsinud, aastaid tagasi sain ja nüüd pole kaua olnud.

Just käisin ja ostsin mitu paari.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on suured rinnad ja mõtlen juba sellele, et lähen varsti rinnavähendusoperatsioonile.

Rinnahoidjaid eriti kanda ei saa, sest kõik on kuidagi kipakad ja enamus neist panevad õlad valutama, kuna rinnad on ju ka rasked.

Aga on üks firma, millelt mulle on sobinud kõik rinnahoidjad, mida ma olen saanud enda suuruses osta. Ostsin neid ka kunagi varem, kui rind veel väiksem oli, ka siis meeldis. Aga väiksema rinna puhul polnud kindel firma nii oluline, siis sobisid paljud.

See, mis praegu juba viimased viis aastat minu jaoks lollikindel on, on Chantelle.

Ma peamiselt passin peale, kui Yooxis on minu suurust, siis ostan sealt alega.

Aga proovimas käia ja osta saab ka näiteks Kaubamajas.

https://www.kaubamaja.ee/naised/pesu-ja-oopesu/rinnahoidjad?dir=asc&order=price&product_brand=10569

Saab osta ka Stockmannist. Tellida Zalandost ja Booztist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle seamless rinnahoidja ja spordirinnahoidja vahe on? Ühel pole õmblusi, teisel on – muud erinevust nagu ei märka. Palju need õmblusteta rinnahoidjad rinda toetavad?

75 B korv ei vaja tugevat toestust.

No see on küll loll arvamus. Et kui väike rind, siis ei vaja toestust? No jah siis.

Mul ka 75B, ilma tugeva toestuseta valgub täpselt samamoodi laiali nagu vedel mannapuder taldrikul.

Tavaliselt proovin rinnakaid. Viimane ost oli H&M-st, üks osutus täitsa okeiks, teine hakkas hõõruma igalt poolt peale paaritunnist kandmist. Sama mudel.

Need õmbluseta rinnakad mulle üldse ei sobi, väga ebamugav tunne on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan ette, et küsin teemast välja, aga kas selle rindade valulikkuse vastu abi ei ole? Ega valesid pille ei võta? Vähiuuringud tehtud? Ei tundu päris normaalne, et rinnad lihtsalt valusad, aga võib-olla siis on.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan ette, et küsin teemast välja, aga kas selle rindade valulikkuse vastu abi ei ole? Ega valesid pille ei võta? Vähiuuringud tehtud? Ei tundu päris normaalne, et rinnad lihtsalt valusad, aga võib-olla siis on.

Kui olla pikalt hormoonpreparaate tarbinud, siis tõenäoliselt ei mäletagi, et tegelikult on absoluutselt normaalne, kui keha aistingud tsükli jooksul muutuvad. Väga paljudel naistel on tsükli teises pooles rinnad tundlikud, osal lausa valulikud. Ehk siis umbes 2 nädalat kuus. See on normaalne naise keha toimimise viis, mitte põhjus arstile minna.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan ette, et küsin teemast välja, aga kas selle rindade valulikkuse vastu abi ei ole? Ega valesid pille ei võta? Vähiuuringud tehtud? Ei tundu päris normaalne, et rinnad lihtsalt valusad, aga võib-olla siis on.

Kui olla pikalt hormoonpreparaate tarbinud, siis tõenäoliselt ei mäletagi, et tegelikult on absoluutselt normaalne, kui keha aistingud tsükli jooksul muutuvad. Väga paljudel naistel on tsükli teises pooles rinnad tundlikud, osal lausa valulikud. Ehk siis umbes 2 nädalat kuus. See on normaalne naise keha toimimise viis, mitte põhjus arstile minna.

See, keda sa tsiteerid, on lillkapsamutt. Kuna tema “seda” elu ei ela, siis tõenäoliselt ta ei tarbi ka vastavaid hormoone. Seega, tõenäoliselt võib rindade tundlikkus naiseti olla erinev ka juhul, kui tarbitakse või ei tarbita hormoone.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See, keda sa tsiteerid, on lillkapsamutt. Kuna tema “seda” elu ei ela, siis tõenäoliselt ta ei tarbi ka vastavaid hormoone. Seega, tõenäoliselt võib rindade tundlikkus naiseti olla erinev ka juhul, kui tarbitakse või ei tarbita hormoone.

Mis lillkapsas sulle halba on teinud, et sa seda lollakat kirjutajat selle nimetusega nimetad?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kaup24.ee/et/jalanud-riided-ja-aksessuaarid/naiste-aluspesu/rinnahoidjad/rinnahoidja-triumph-fit-smart-p-ex?id=13965631

mu meelest ÜLI mugav mudel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ilmselt tõesti vales mõõdus rinnahoidja, kui välja voolavad. Lase ära mõõta. Soovitan Victoria secreti omi, need on väga hästi numbrisse. H&M-l on ka osad head, samamoodi numbrit saab usaldada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage täiesti lollikindlaid rinnahoidja firmasid, mis päriselt istuvad, toestavad ja hoiavad rinda paigal.

Mul täiesti tavaline 75 B. Mul on ca 100 paari rinnahoidjaid, kuid sobivad vaid ühed. Neid ma ka igapäevaselt kannan, ehkki näevad juba inetud ja peetud välja.

Teised rinnahoidjad (mille seas on ka n-ö kuulsaid variante) ei ole üldse mugavad. Lisaks, pikutades vajub üks rind pesust välja. Halvimal juhul tikub rind tavaasendis olles ülevalt välja.

Kunagi 5-10 aastat tagasi sai koguaeg Stockmanni hulludelt päevadelt mingi firma rinnahoidjaid ostetud. Need olid veatud ja hoidsid kõik paigal. Nime enam kahjuks ei mäleta, aga suht odav firma oli. Enam seda firmat ei ole.

kui inglise keelt oskad, siis väga abiks õige RH mõõdu leidmisel see sait ja kalkulaator: https://www.booborbust.com/#calculator_top

kui sul olemasolevad rinnahoidjad ei sobi, siis olen enam kui kindel, et õige mõõt oleks hoopis nt 70 D või E…aga kalkulaator ütleb täpsemalt. Proovi, võid vägagi üllatuda.

FB-s ka selle saidiga seoses suur grupp, kus adminnid väga asjalikku nõu jagavad..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eestis on firmasid kes teevad eritellimusel rinnahoidjaid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on mingid traatidega ja haakidega rinnahoidjad ammu eilme päev. Kasutan särkrinnahoidjaid/pehmeid/traatideta, igasuguseid seamless asju- ei paista välja, on mugav, B-korvi jaoks toestab ja suurendab ideaalselt, nende seas on ka push-up variante. Kõik vanad rinnahoidjad olen nende vastu vahetanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähiuuringud tehtud?

Rinnavähk tüüpiliselt just EI valuta. On täiesti normaalne, et loomuliku tsükli ja progesterooni toimel on rinnad hellad või lausa valusad. rääkimata rasedusest jms muutistest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan juba mitu aastat Triumphi spordirinnahoidjaid. Mul on 75B, aga rippuv rind. Lisaks langevad õlad. Mul on eluaeg häda olnud, et rinnaka paelad vajuvad alla käsivarte peale. Jube ebamugav tunne ja piinlik neid siis kaelusest tagasi sikutada. Üks tavaline Triumphi rinnahoidja on ka. Seda kannan siis, kui on peokleit seljas.

Väga paljudel mudelitel saab õlapaelad tagant risti panna, siis ei vaju kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eestis on firmasid kes teevad eritellimusel rinnahoidjaid?

Äkki Bonbon teeb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, parim pesu Victorias Secretil! Proovige ja te enam muud ei taha!

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on mingid traatidega ja haakidega rinnahoidjad ammu eilme päev. Kasutan särkrinnahoidjaid/pehmeid/traatideta, igasuguseid seamless asju- ei paista välja, on mugav, B-korvi jaoks toestab ja suurendab ideaalselt, nende seas on ka push-up variante. Kõik vanad rinnahoidjad olen nende vastu vahetanud.

Tahan ka sellist. Kust saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Ilu Head rinnahoidjad