Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head teemad perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Head teemad perekoolis

Postitas:
Triin265

Millised head või naljakad teemad teile perekoolist meenuvad?

Minu jaoks oli üks naljakamaid “Kakamedaljoni” teema. “Maksuameti Anne” teemat teavad muidugi kõik. Aga veel? 🙂

+6
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kitah

pasta versus makaronid ja samalaadiline kas borš äädikaga või ilma äädikata

+3
-8
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Väikelapse foorumis on alatasa huvitavaid teemasid.

Praegu on nt käsil teema, kas lapsevanemad tohivad jalgadega liivakasti sisse astuda, lapsed nimelt pidavat seda liiva sööma ka ja ei tohiks seda mustaks talluda.

+45
-2
Please wait...

Postitas:
temake

Millised head või naljakad teemad teile perekoolist meenuvad?

Minu jaoks oli üks naljakamaid “Kakamedaljoni” teema.

Kas see oli see teema, kus peika tuli külla TA-le ja pärast avastas too kakaplärtsust medaljoni voodilinal? Tegelikult vastik teema, kui mehed ei pese oma tagumikku olles naisega voodis

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera

Minu lemmikteema oli kunagi   “Kust mutid koeri saavad. “
Teemaalgataja otsis endale klassikalist nn mutikoera. No teate, sellist keskmisest pisut väiksema kasvuga jässakat krantsi. Leidis ka.
Siiani ajab see teema muigama .

+41
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Kaks aastat väldanud ulmeteema kuidas sõbranna 15 aastat maja tasuta kasutas.

+12
-9
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Kunagi oli teema, kas arbuusiga seksida võib. Arvati, et no kui täisealine ja asjaga nõus…

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Üle aegade parim teema oli see, kuidas tugitool ei mahtunud uksest sisse . .  ma ei tea miks, aga tänaseni ajab see teema mind muigama 🙂

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera

Üle aegade parim teema oli see, kuidas tugitool ei mahtunud uksest sisse . . ma ei tea miks, aga tänaseni ajab see teema mind muigama 🙂

Millest seal oli? Ähmaselt nagu meenuks.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Simulant

Tupekuulid ja turvavärav 😀

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Kunagi naerdi lapseisasid ja biopapse

+3
-6
Please wait...

Postitas:
piret005

Kunagi oli naljakas teema, kui küsiti, milline on kõige parem fibraator.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Susannah

Üks pereema vihastus pildituks oma mehe peale, kes jõululauda aluspükste väel tuli pärast seda, kui naine oli pikalt ettevalmistusi teinud, et kõik oleks ilus ja sätitud, lapsed kasitud. Iseenesest naisest kahju, aga naerma ajas see teema ka ikka.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
snowcastle

Üle aegade parim teema oli see, kuidas tugitool ei mahtunud uksest sisse . . ma ei tea miks, aga tänaseni ajab see teema mind muigama 🙂

Millest seal oli? Ähmaselt nagu meenuks.

Aasta oli siis umbes 2009 ja tugitooli asemel ei mahtunud tuppa hoopis diivan.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
biatch

Maksuamet ja koerte varjupaik

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/73707133/meenuta-ja-naera-perekoolis-tehti-oelat-nalja-tuludeklaratsiooni-taitmise-kohta

+9
-2
Please wait...

Postitas:
biatch

Kunagi oli tüüpilised teemad Perekoolis sellised:

• Mida teha, kui mehel on armuke?
  • Kuidas / millisest pangast laenu saada?
  • Kuidas mehelt elatis / lapsed / maja kätte saada?
  • Nägin unes / telekas / supermarketis niisugust asja. Mis nüüd saab?
  • Kas see on normaalne?
  • Kuidas täita tuludeklaratsiooni?
  • Kuidas olla hea armuke / naine / ema?
  • On ju ilus / kole? Link rate.ee või sloleht.ee lehele.
  • Kuidas raseerida tuppe?
  • Kas Säästukaardi rahad on juba tulnud?
  • Kas mees võib ilma naiseta, koos sõpradega / töökaaslastega firma suvepäevadel / kontserdil / õllekas käia?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
biatch

https://foorum.perekool.ee/teema/perekooli-klassika-vanasonad/ – veel klassikat

+2
-2
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Kuidas nädal aega ühest kanast pere ära toita. 😄

+12
-3
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Üks pikk ja meeleolukas teema oli ülbe naabri uuest terrassist. Detaile kahjuks enam ei mäleta, aga toona küttis see siin kõvasti kirgi.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Varem oli alati jõulude ajal veidrad kelkimisteemad kellele mees ikka rohkem ja kallimaid kingitusi tegi. Huvitav, et need on viimastel aastatel ära kadunud. Inimareng või on sellised tegelased mujale kolinud? Kunagi üks emme siunas siin põhjalikult kuidas ämm kinkis teise poja väikelastele kallimaid asju kui tema omadele. Kõik hinnad olid täpselt välja uuritud.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
brill

Kirgi küttis kunagi ka pliiatsiga tehtava “tissitesti” teema…

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Meenus veider teema kus üks perekooli superstaar väitis visalt, et kõigil joodiknaistel on peenikesed sääred.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Susannah

Mutikoertega seoses tuli meelde – kas keegi “emmekulmude” teemat mäletab? Ma olen püüdnud seda otsinguga hiljem leida, aga ei ole õnnestunud. Inimene esitas küsimuse, kuhu salongi emme saaks kulmuhooldusesse minna, millele järgnes pikk arendus erinevat tüüpi kulmuomanike ja neile lubatud salongide teemal 😀

+8
-4
Please wait...

Postitas:
piiariin

Mul ajas juba teie vastuste lugemine tuju lõbusamaks. Mutikoerast tahaks küll lugeda.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Jaagular

Mutikoer kõlab muidugi hästi. Mutikingad olid ka kunagi kuum teema. Selle 20+ aasta jooksul, mil ma vahelduva eduga Perekoolis olen veetnud, on vist nii mõnigi mutt oma kaunad mugavate ja edevate tossude vastu välja vahetanud.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Alfa

Mul on meeles see teema, kuidas taldrik oli potipõhjas kinni. Oli vist veel selline kallim või vanem taldrik, mis oli vaja tervelt kätte saada. Küll siis oli siin hulgaliselt füüsikuid koos, ainult et nad ei suutnud omavahel kokkuleppele jõuda, et kas seda potti peaks jahutama või hoopis soojendama ja et kuhu suunda see pott siis paisub või kahaneb. Lisaks hulgaliselt seebi- ja niidisoovitusi.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
NoName

Minu lemmikteema oli kunagi “Kust mutid koeri saavad. “

Teemaalgataja otsis endale klassikalist nn mutikoera. No teate, sellist keskmisest pisut väiksema kasvuga jässakat krantsi. Leidis ka.

Siiani ajab see teema muigama .

See oli hea teema. Sileda- ja käharakarvalised mutikoerad. 😀

Siiamaani tänaval mõnda sellist kutsi nähes, tuleb teema ja “tõug” meelde ning nägu läheb naerule.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
noobikoguja

Mul on meeles see teema, kuidas taldrik oli potipõhjas kinni.

Kindel, et see ei olnud oluline šampanjaklaas, kus sees golfipall kinni oli? Eks neid füüsikateemasid võis muidugi siin ka erinevaid olla…

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera
  • Mutikoer kõlab muidugi hästi. Mutikingad olid ka kunagi kuum teema. Selle 20+ aasta jooksul, mil ma vahelduva eduga Perekoolis olen veetnud, on vist nii mõnigi mutt oma kaunad mugavate ja edevate tossude vastu välja vahetanud.

Jaa, mutikinga teemad olid ka mingil perioodil väga popid. Lisaks igasügisene kemplus lasterubriigis, et kes ikka paljamalt oma lapse õue saadab. Need vist toimuvad siiani. 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
km70

Mul on meeles see teema, kuidas taldrik oli potipõhjas kinni.

Kindel, et see ei olnud oluline šampanjaklaas, kus sees golfipall kinni oli? Eks neid füüsikateemasid võis muidugi siin ka erinevaid olla…

Füüsikaga seoses meenus aegumatu anekdoot kolmest füüsikust ja lambipirnist https://eestinaine.delfi.ee/artikkel/80399802/lobus-lugemine-kolm-teaduste-doktorit-ja-lambipirn Loen jälle ja jälle ja röögin naerda.

Pole üldse perekooliga seotud, lihtsalt assotsiatsioon ja hea nali.

+8
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head teemad perekoolis