Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head teemad perekoolis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Head teemad perekoolis

Postitas:
saskia2

Üle aegade parim teema oli see, kuidas tugitool ei mahtunud uksest sisse . . ma ei tea miks, aga tänaseni ajab see teema mind muigama 🙂

Kas mäletad pealkirja? Ma kuidagi ei leia otsinguga, tahaks lugeda.

Lisan omalt poolt veel legendide loetelusse uppumatu kakajunni teema, see on ka ikka perekooli klassika.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
noobikoguja

Lisan omalt poolt veel legendide loetelusse uppumatu kakajunni teema, see on ka ikka perekooli klassika.

Jaaaaaa! Iga kord kui pärast esimest veetõmbamist miski potti hulpima jääb, nendin, et dieedis ei ole piisavalt rauda.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Ma just lugesin kodunurgast, kuidas dušikabiinis juuste pesemiskes võiks treppredelit kasutada. Saab seista treppredeli peal ja kummarduda üle kabiiniserva pead pestes. Et hea ka pikki juukseid pesta, kui vannis nii teha, võivad juuksed ju  vanni põhja ulatuda. Samuti saab ülejäänud kehaosi veidi akrobaatikat harrastades nii ühekaupa pesta.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Meerike2

Ma loen ja näen, et kirjutate siin pigem “headest” teemadest, mille üle irvitada sai. Mina mäletan üht tõesti head teemat, kus kommenteerijad kirjutasid väga hästi ja nii mõnusalt humoorikalt omaenda juhtumistest, et lust oli lugeda.  Keegi kedagi ei mõnitanud, väga sõbralik oli (PKs ju üsna haruldane). Teema oli sellest, kuidas keegi lollil kombel iseend vigastanud on. Õnnetused küll, aga neist kirjutati vägagi vaimukalt.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
temake

Meenub veel üks teema, küsiti, et kas pereisa saunalinast võib rasedaks jääda, et siis kuivatati peale pesemist külas olles pereisa saunalinasse(kuna külaliste rätikut polnd) ja tunti muret, kas nüüd võib äkki rasedaks jääda, et teate küll, mis sealt kaasa antakse-igatahes et kas saunalina võib rasestada?

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Tohutu võitlus käis kunagi Didriksonsi parkade poolt ja vastu.
Varasematel aastatel sai siin palju nalja, oli vaimukaid inimesi kes oskasid suvalistes teemades midagi tabavat kirjutada. Nemad läksid kahjuks pk korduvate uutmiste käigus kaduma.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
km70

Tohutu võitlus käis kunagi Didriksonsi parkade poolt ja vastu.

Varasematel aastatel sai siin palju nalja, oli vaimukaid inimesi kes oskasid suvalistes teemades midagi tabavat kirjutada. Nemad läksid kahjuks pk korduvate uutmiste käigus kaduma.

Eks rohi oli ikka vanasti rohelisem …

Pigem läksid ajaviitejutud igavaks peale seda, kui siin enam Käona kirjutada ei saa. Kesse viitsib end avada ja pärast neid jälitusmaniakke peletada.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
kitah

väga hea teema oli kiitmise teema ja seda ilma igasuguse irooniata 🙂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
ilutegija

kas paugu-beebit mäletate? siiani tuleb heldimuspisar silma…

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Dewey

Üks põnev tondijuttude teema oli üleloomulikest nähtustest, mida keegi kogenud on. Võib uskuda või mitte uskuda, aga väga huvitav lugemine oli.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Siil Okaskera

Ma loen ja näen, et kirjutate siin pigem “headest” teemadest, mille üle irvitada sai. Mina mäletan üht tõesti head teemat, kus kommenteerijad kirjutasid väga hästi ja nii mõnusalt humoorikalt omaenda juhtumistest, et lust oli lugeda. Keegi kedagi ei mõnitanud, väga sõbralik oli (PKs ju üsna haruldane). Teema oli sellest, kuidas keegi lollil kombel iseend vigastanud on. Õnnetused küll, aga neist kirjutati vägagi vaimukalt.

Nii palju kui ma mäletan, siis ka junniteemas oldi üllatavalt abivalmid ja jagati lahkelt nõuandeid.
Vahel tuleb seda tõesti ette, et  ärapanemine unustatakse. Need teemad jätavadki positiivse mälestuse, isegi kui sisu on nõks veider.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Tohutu võitlus käis kunagi Didriksonsi parkade poolt ja vastu. Varasematel aastatel sai siin palju nalja, oli vaimukaid inimesi kes oskasid suvalistes teemades midagi tabavat kirjutada. Nemad läksid kahjuks pk korduvate uutmiste käigus kaduma. Eks rohi oli ikka vanasti rohelisem … Pigem läksid ajaviitejutud igavaks peale seda, kui siin enam Käona kirjutada ei saa. Kesse viitsib end avada ja pärast neid jälitusmaniakke peletada.

Esiteks hammustad mind ja siis kirjutad, et nii ongi….kas natuke haiglane ei ole selliselt?

0
-10
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Arbuusiteema oli ka päris hea: kui õigesti mäletan, siis olid suvel kuskil järveäärses maakodus külalised, laual oli arbuus, mis söödi kiiresti ära ja pereemal oli külmikus varuks veel üks arbuus, külaliste laps nägi  ja soovis seda, perenaine keeldus ja laps hakkas nutma ja siis läks mingi kamm lahti….

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Palju teemasid on olnud kas külla minnes kosti kaasa viia või mida viia, kas ikka piisavalt kallist viia, teemad kiskusid alati lõppematuks tüliks.

Ja vägisi külla tulevad sõbrad, sugulased, eriti maale/suvilatesse!

Marjad, seened korjatakse maamajade lähedalt ära, hull lugu

Ette teatamata külla tulevad lähisugulased, väkkk!

+5
-9
Please wait...

Postitas:
mobile

Palju teemasid on olnud kas külla minnes kosti kaasa viia või mida viia, kas ikka piisavalt kallist viia, teemad kiskusid alati lõppematuks tüliks.

Ja vägisi külla tulevad sõbrad, sugulased, eriti maale/suvilatesse!

Marjad, seened korjatakse maamajade lähedalt ära, hull lugu

Ette teatamata külla tulevad lähisugulased, väkkk!

Ma neid ei oska kuskilt otsast headeks nimetada. Üsna igavad ja ühetaolised kodu-uudised.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Ma neid ei oska kuskilt otsast headeks nimetada. Üsna igavad ja ühetaolised kodu-uudised.

Ja sinu enda pakkumine oleks?

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Triin265

Hmm, mu teemaalgatus on lausa 21 korda laiduväärseks nimetatud. Huvitav, miks?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Triin265

nii mõnigi mutt oma kaunad mugavate ja edevate tossude vastu välja vahetanud.

Huvitav, kas on olemas ka muti-tossud? Ma nimelt olen mutt ja kannan tosse. Tahaks teada, kas kvalifitseerun.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Miralda

Selle tupekuulide ja turvaväravaga tegi keegi lausa luuletuse ju. Mäletan kahjuks vaid algust…

Kuidas saada piirivalve nukrad silmad särama?

Mine tupekuulidega läbi turvavärava!

+13
0
Please wait...

Postitas:
Triin265

Kunagi oli ka teema, kus keegi naine läks lennujaama oma mehele vastu. Mees tuli reisilt, aga oli seal koos armukesega. Ja tuligi koos armukesega.

Kuidagimoodi oli seal teemas ka yxikmees, kes tahtis petetule lohutust pakkuda.

Või, kuidas see lugu oli? Aidake meenutada.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

Füüsikaga seoses meenus aegumatu anekdoot kolmest füüsikust ja lambipirnist https://eestinaine.delfi.ee/artikkel/80399802/lobus-lugemine-kolm-teaduste-doktorit-ja-lambipirn Loen jälle ja jälle ja röögin naerda.

No ma ei tea. Lausa ikka ja jälle loed ja RÖÖGID naerda selle peale?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Hmm, mu teemaalgatus on lausa 21 korda laiduväärseks nimetatud. Huvitav, miks?

Kuidas seda oled saavutanud? Minul on ainult 3-4 pidevat miinustajad (mul on veel palju arenguruumi). Kahtlustan, et seegi on sama fänn mitme kontoga. Palju neid .ll.. ikka on.

Juba Juhan Smuul ütles, et kurat, ma nii sitt mees ka ei ole, et mul vaenlasi poleks.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Triin265

Sellest tegi Tuuli isegi ühe Saladuste saate.

0
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Selle tupekuulide ja turvaväravaga tegi keegi lausa luuletuse ju. Mäletan kahjuks vaid algust…

See oli Delfi naistekas. Kahjuks ülejäänud poees pole samavõrd taibukas.

0
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

See oli Delfi naistekas. Kahjuks ülejäänud poees pole samavõrd taibukas.

See pole kohe kindlasti mitte Delfi naisteka väljamõeldis vaid perekoolis oli kunagi teema tupekuulidest ja turvaväravast ja see labane plagiaator, keda sa lingid, varastas sealt selle luuletuse ja kleepis oma grafomaania sisse. Fuh, milliseid inimesi leidub! Õudne.

Kahjuks on perekoolist endast see teema kustutatud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

Tere kõigile!

Logisin üle hulga aja sisse, sest sain teada minu autoriõiguste rikkumisest.

Algne tupekuulide luuletus oli minu kirjutatud ja teema, kus see ilmus, postitati millalgi aastal 2010 või varemgi. Oli pikk arutelu teemal, kas tupekuule tuppe jättes on võimalik lennujaamas üle piiri minna või tekib sellest probleem. Teema polnud minu oma, luuletus küll.

kuidas saada piirivalve hallid silmad särama  

mine  tupekuulidega läbi turvavärava 

värav hakkab kärama ja üsna kindel ole sa 

siis saad ihulist kontakti piirivalvuritega 

piirivalvur tõmbab kätte kummikinda kollase 

tema töö on püüda pätte veri tal ei värise 

katsub ihuavausi taatleb ta sind hoolega 

kas võib selle kodaniku lasta läbi värava 

ega eesti rahval plässi piiri taga ta ei tee 

ega ta ei võltsind passi kas ta oskab karateed 

ega pahu mõnuained ta ei peida tupe sees 

või et ega ta ei kanna kaasas kurja tupeseent 

kui siis leiab pisikesed kuulikesed valvur hea 

muhelus tal ilmub näole kulpi lööb ja silib pead 

tubli eesti naine treenib kõiki oma lihaseid 

et võiks väljamaale uhkelt esindama minna meid

Nii et lapsed, pidage igavesti meeles – see luuletus on perekooli luuletus. Ükskõik, kus te seda kohtate!
PS: loomulikult ei kirjutanud mina seda Agathe viidatud lingil olevat ülejäänud eepost. Keegi on tõesti minu loomingut omastada püüdnud.
+14
-2
Please wait...

Postitas:
Agathe

Tere kõigile!

Logisin üle hulga aja sisse, sest sain teada minu autoriõiguste rikkumisest.

Algne tupekuulide luuletus oli minu kirjutatud ja teema, kus see ilmus, postitati millalgi aastal 2010 või varemgi. Oli pikk arutelu teemal, kas tupekuule tuppe jättes on võimalik lennujaamas üle piiri minna või tekib sellest probleem. Teema polnud minu oma, luuletus küll.

kuidas saada piirivalve hallid silmad särama

mine tupekuulidega läbi turvavärava

värav hakkab kärama ja üsna kindel ole sa
siis saad ihulist kontakti piirivalvuritega
piirivalvur tõmbab kätte kummikinda kollase
tema töö on püüda pätte veri tal ei värise
katsub ihuavausi taatleb ta sind hoolega
kas võib selle kodaniku lasta läbi värava
ega eesti rahval plässi piiri taga ta ei tee
ega ta ei võltsind passi kas ta oskab karateed
ega pahu mõnuained ta ei peida tupe sees
või et ega ta ei kanna kaasas kurja tupeseent
kui siis leiab pisikesed kuulikesed valvur hea
muhelus tal ilmub näole kulpi lööb ja silib pead
tubli eesti naine treenib kõiki oma lihaseid
et võiks väljamaale uhkelt esindama minna meid
Nii et lapsed, pidage igavesti meeles – see luuletus on perekooli luuletus. Ükskõik, kus te seda kohtate!
PS: loomulikult ei kirjutanud mina seda Agathe viidatud lingil olevat ülejäänud eepost. Keegi on tõesti minu loomingut omastada püüdnud.

Ma ei teadnud seda, ei lugenud siis ei PK ega Delfi naistekat, google ihtsalt annab selle vaste otsinguga.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Alfa

Ah, minge ükskord metsa oma tupekuulidega. See on möödanik ja keegi sellest enam lennjaamas kusagil enam välja ei tee.

0
-9
Please wait...

Postitas:
IirHisabella

Ah, minge ükskord metsa oma tupekuulidega. See on möödanik ja keegi sellest enam lennjaamas kusagil enam välja ei tee.

Üks ei välista teist. Võib minna metsa, võib ka lennujaama.

Rotsik, see luuletus on 5+

+3
0
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

väga hea teema oli kiitmise teema ja seda ilma igasuguse irooniata 🙂

Kas oskad seda teemat kirjeldada? Mina ei mäleta, ju ma sel ajal siin veel ei käinud.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Head teemad perekoolis