Esileht Kodunurk Head tolmuimejaharjad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Head tolmuimejaharjad

Postitas:

On vaja uut tolmuimejat ja tahaksin sellist, millel oleks võimalikult kvaliteetsed ja kuidas seda öeldagi, “täpsed” harjad – millega mahuks igale poole vahele, mis saaks tolmu kätte ka pisikestest nurkadest ja millel oleks otsikuid, millega saaks tolmu kätte ka nt serveerimislaualt või ribikardinatelt. Samas tahaks, et see tolmuimeja oleks kompaktne ja väike. Poes pole silma hakanud sellist, põhiotsikud on kõigil kuidagi kohmakad ja nurgelised. Kas keegi teab soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga põhjalikult pole uurinud, aga arvan siiski, et põhiotsik on kõikidel pigem lai (st kohmakas), et suuremad pinnad kiiremini tehtud saaks. Kitsastesse pragudesse sellega kindlasti ei saa. Mul endal on Miele ja mulle väga meeldib selle pikk ja peenike lisaotsik, millega saab ka madala diivani alla. See koosneb kolmest jupist, nii et kui mingi väike kõva asi sisse läheb ja
kinni jääb, siis saab selle sealt hõlpsasti välja.
Ma ise olen mõelnud, et kuidas tolmuimejatootjad õieti kujutavad ette põhiotsiku harjaste puhastamist. Tolm ja karvad jäävad sinna kõvasti kinni, iga kord on kõva kakkumine, et puhtaks saada. Ma olen kasutanudki selle kitsa otsiku lühikest varianti ja sellega nühkinud, imeb küll täitsa hästi, aga sellegipoolest alati päris puhtaks ei tee ja ega see töö kerge ka just ei ole. Võiks ju mingi spetsiaalne tööriist tolmuimejatel kaasas olla nende harjaste puhastamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas tahaks, et see tolmuimeja oleks kompaktne ja väike.

Sa oled nii pirtsakas oma valikutes, et pead kindlasti vaatama vaid kõige kallima otsa masinaid.
Ja loomulikult neid, kel on Eestis tugev maaletooja. Sest kindel on ka see, et head tootjad küll teevad oma toodetele igasugu peent lisavarustust, aga tasuta seda kaasa ei anna.
Ehk siis pead eraldi juurde tellima.
Miele, vblla isegi Kärcher tasuks uurimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tavaline Philips, aga lisavarustusega. St komplektis on kõiksugu otsikud. Komplekt oli kallim kui ilma lisavarustuseta (hinnavahe tuli ca 70 eurot). Aga teistelegi tolmuimejatele saab otsikuid eraldi juurde osta – piisab, kui toru mõõtmed kattuvad. Ma näiteks ostsin TriActive+ juurde – Hansapostist. Aga olen ka Prismas neid müügil näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaotsikud on ju enamusel tavalistel tolmuimejatel kaasas. Mul on Philips ja Electrolux, üks veidi alla 200.- ja teine veidi üle. Mõlemal on kaasas suured põrandaotsikud (ühel saab harjaseid liigutada kahte, teisel kolme asendisse), vaipadelt karvade imemise otsikud (millel rullik sees pöörleb, aga need on tõesti jamad puhastada), väiksed pikkade harjastega otsikud mööblipindade ja kõikvõimalike konarlike esemete jaoks, peenike pragudest imemise otsik ja tekstiiliotsik.
Miele müüb jah kõiki eraldi ja liiga kallilt. Kärcher pole väike ja kompaktne.
Ma vaataks ikka imemisklassi nii siledalt pinnalt kui vaipadelt ja seda, et imemistugevus oleks reguleeritav nii masinalt kui varrelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Head tolmuimejaharjad