Esileht Beebi ja mitmikud Heaune puder 5-kuusele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Heaune puder 5-kuusele

Postitas:

Kui palju olete teie oma 5-kuusele lapsele heaune putru õhtuti andnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

null ühikut

ja õhtuti ei annaks sellist asja üldse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise nimega puder ei too head und. Nii väikesel beebil peaks olema ehk ainult üks toidukord, kui sedagi ja seegi hommikupoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin ühel korral ja 8-kuusele lapsele. Röökis terve öö, kuigi ei olnud kunagi ei gaasidega hädas, ei olnud veel hambaid tulemas, ega muidu haige. Rohkem ei katsetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks? Nime pärast pole seda küll vaja anda. Hakkasin ka arsti soovitusel lisa andma viie kuuselt. Alustasime juurvilja püreedega. Kahe nädala möödudes lisasin püreele ka liha. Üldjuhul keedan ise toidud. Olen neid harjutanud ka erinevate purgitoitudega, et vajadusel saaks keegi teine neid või ka ise aja nappusel lihtsa vaevaga toita. Heaune putru olen pakkunud mõned korrad viimasel kuul, et lihtsalt toidulauale vaheldust tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teemaalgataja küsis, et mitmel toidukorral lisa anda? Mina küll seda välja ei loe sellest ühest lausest.
Võib-olla ta peab andma lapsele lisa nt arsti käsul? Ei saa igale probleemile ainult ühtemoodi läheneda.
Aga vastus küsimusele: mina annan oma ligi 6k poisile u 3 lusikatäit, aga mitte enne magamaminekut, vaid eelviimasel toidukorral. Soovitan sul ka proovida millalgi päevapoole, sest mõnel lapsel võib puder gaase või kõhukinnisust põhjustada, päeval sellega kergem tegeleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin hea une putru, kui laps oli 7,5-kuune. Lihtsalt tuttavate rahustuseks, et neile tõestada, et kui laps on rahutu unega, siis üks paljulubava nimega puder teda ka magama ei pane. Laps ei tahtnudki seda. Muidu isekeedetud putrusid hommikul sööb küll hea isuga. Praegu (8-kuune) on meil õhtuseks toidukorraks hoopis isekeedetud puder või puuviljapüree, saab seda umbes 2-3 tundi enne ööunne minekut.

Kui sul laps alles 5-kuune, siis isegi juhul, kui alustasid lisaga 4-kuuselt, ei saa kogused veel väga suured olla. Paar-kolm lusikat ehk? Paki peal olid minu mäletamist mööda ulmeliselt suured kogused kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heaunepuder ei too head und lapsele:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, minu laps ei saanud nii väikesena veel lisatoitugi. Vara veel. Õhtuti hakkasin lapsele süüa andma alles 8. elukuul.

Ükskord kui laps oli 8-kuune umbes, ostsin ühe head-ööd pudru, äkki oli ahjuõunaga. Laps polnud nõus seda suu sissegi võtma, jube imal-magus värk oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Heaune puder 5-kuusele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.