Esileht Hobinurk Heegeldatud jõulukuulid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Heegeldatud jõulukuulid

Postitas:

Oskab ehk keegi nippe jagada. Tahan teha heegeldatud jõulukuule (vabandan võõra pildi kasutamise pärast, aga midagi sellist: https://www.google.com/search?q=heegeldatud+j%C3%B5ulukuulid&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiy64qo5OXdAhWJfiwKHb3yDokQ_AUICigB&biw=1236&bih=557#imgrc=1E4lUDLMCzXJ5M:). Heegeldasin pooled valmis, kuuliks kokku. Nüüd peaks sisse panema õhupalli, puhuma õige suuruseni, et saaks heegeldatud kuuli õigesse vormi tärgeldada. Aga ma lihtsalt ei suuda õhupalli täis puhuda, heeldatud ümbris segab, kõrvad lööb juba lukku ja valusaks, aga õhupalli õigesse suurusesse puhuda ei suuda. Hoidsin juba ka soojas vees, et lihtsam oleks puhuda, aga see ka ei aita. Mismoodi neid kuule tehakse? Kas teen vales järjekorras? Peaks enne õhupalli õigesse suurusesse puhuma ja siis selle ümber kuuli pooled kokku heegeldama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:39; 06.10 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma selle asja tehnikat ei tea, aga mõningaid õhupalle ongi raske või isegi võimatu ise täis puhuda. Enamasti neid väikseid, n-ö veepommi-õhupalle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma selle asja tehnikat ei tea, aga mõningaid õhupalle ongi raske või isegi võimatu ise täis puhuda. Enamasti neid väikseid, n-ö veepommi-õhupalle.

Puhkusin enne korra suureks ja tegin kuumas vees märjaks, et paremini veniks, aga võib-olla tõesti tasub veel mõne muu õhupalliga proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:39; 06.10 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin näitab natuke:
Keri 12:09 peale: https://www.youtube.com/watch?v=iTMDqz7GcfU

Kui puhuda on raske, siis vist peab paremad õhupallid ostma, muidu võib puhudes pildi tasku visata :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Heegeldatud jõulukuulid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.