Esileht Kodunurk Heegeldatud päevatekk – mis hinnaga?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Heegeldatud päevatekk – mis hinnaga?

Postitas:

Kas siin on käsitöötegijaid? Mis hinnaga oleks mõistlik soetada 240×240 heegeldatud motiividest päevatekk? Kuna tekk läheb kingituseks, siis FB avalikes käsitöögruppides ei tahaks sellest rääkida.
Kas olen väga naiivne, kui loodan saada 500-600 euroga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ise kunagi käsitööd müünud, kõigest endale teinud, aga see hind tundub palju. See võib olla õiglane hind, aga mitte turuhind. Kirjuta fb käsitöögruppidesse oma soov ja palu pakkumised oma postkasti, ära oma hinnaootusest üldse räägigi. Kui paar inimest juba pakuvad, tekib ettekujutus, milline võib olla reaalne hind.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned aastad tagasi on tsipa väiksemat müüdud 150 euroga: https://m.okidoki.ee/item/5936782/

Kui sa kuskile FB käsitöögruppi kirjutad ja 500 eurot pakud, siis arvatavasti tekib piisavalt palju pakkumisi, et saad endale ise kõige sobivama tegija välja valida ja lasta teha täpselt sellise nagu ise tahad. Kui enda nime alt ei taha kirjutada, siis palun seda kellelgi teisel enda eest teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvesta selle järgi, et see on umbes kuu aja töö (täispäevad, mitte õhtuti paar tundi peale põhitööd), lisaks ainuüksi materjalikulu 100-300€.
kui tahad uut, eritellimusl ja sinu poolt etteantud mõõtmetega, siis arvesta ca 1000€-ga.
Kui aga oled valmis ka mõne kasutatuga, siis nt osta.eest võib mõnelt, kes vanavanematelt koos majaga päranduseks saadud kappide sisu müüb, 20a kapis seisnud heegeltöö ka 00-200€ eest.

500€ uue heegeldamise eest võib olla küll tööraha (tegijaks töötu või pensionär), aga sel juhul tuleks materjal sul kindlasti ise osta.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki!

Viimane kägu kinnitas mu arvamust, et sellise raha eest väga ei saa. Hindan käsitööd ja selle tegijat. Hea töö eest 1000€… Tundub aus.

Tekki oleks järgmiseks aastaks vaja, seega väga kiire pole. Materjali võin osta kui teaksin, millist vaja. Olen vanaema, aga väga käsitöökauge, teki tahaksime mehega lapselapsele pulma- ja soolaleivakingiks kinkida.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, mina lapselapsena küll nii kallist päevatekki ei tahaks…No kui nad muidugi superrikkad on ja midagi vaja pole üldse….kas talle meeldiks üldse see?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi see on väga ilus kingitus (ja mina oleksin rõõmus), siis soovitan ka lapselapselt ääri-veeri uurida, kas see on tema maitse. Tegelikult on ka mul nii, et väga heegeldatud asjad meeldivad, aga ega koju muude asjadega nad nii hästi sobigi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tõesti “uurija-vanaema” (voodi mõõdudki uurisin välja ????) ja lapselaps on mitu korda rääkinud käsitöötekkidest. Elavad renoveerimisel olevas maamajas, sinna sobib kindlasti.

Lihtsalt uudishimust küsin – miks ei meeldiks päevatekk? Minul on poest ostetud, pole midagi uhket. Tütar tellis endale lapiteki, väga äge.
Olen nö vana aja inimene ja ümbrikukingid on minu maitseks isikupäratud. Kui tekk ei meeldi, võib ju edasi pärandada.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see neile koju sobiks, siis minu arust oleks super äge kingitus.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tõesti “uurija-vanaema” (voodi mõõdudki uurisin välja ????) ja lapselaps on mitu korda rääkinud käsitöötekkidest. Elavad renoveerimisel olevas maamajas, sinna sobib kindlasti.

Lihtsalt uudishimust küsin – miks ei meeldiks päevatekk? Minul on poest ostetud, pole midagi uhket. Tütar tellis endale lapiteki, väga äge.

Olen nö vana aja inimene ja ümbrikukingid on minu maitseks isikupäratud. Kui tekk ei meeldi, võib ju edasi pärandada.

Selline päevatekk on piisavalt eriline, et kõigile ei meeldi/ei sobi. Ja samas ostes ikka üsna kallis, oleks kahju kui keegi on niipalju raha kulutanud asja peale, mida pole vaja.
Mismõttes edasi pärandada? Oma tulevastele lastele- lastelastele? Mis nad seni sellega teevad?
Uuri kindlasti enne tellimist täpselt järele millist käsitöötekki nad soovivad.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt uudishimust küsin – miks ei meeldiks päevatekk?

Mina näiteks oma koju sellist asja ei tahaks. Mitte ilmaski!
Kui vanaema kingiks (ja veel sellise megakalli), siis oleks mul justkui kohustus seda oma kodus kasutada, aga ma ei taha. Sellist asja kinkides peaks kingisaajaga väga täpselt läbi rääkima, kas ja millist ta tahab. Halba 1000-eurost üllatust küll ei ole vaja.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks oma koju sellist asja ei tahaks. Mitte ilmaski!
Kui vanaema kingiks (ja veel sellise megakalli), siis oleks mul justkui kohustus seda oma kodus kasutada, aga ma ei taha. Sellist asja kinkides peaks kingisaajaga väga täpselt läbi rääkima, kas ja millist ta tahab. Halba 1000-eurost üllatust küll ei ole vaja.

Mina maamajja panin, sest vanaema ise tegi, aga talle meeldis käsitöö ja ajaviiteks tegi asju nagunii, mitte ei elanud sellest. Kui ta oleks tahtnud mulle sellist 1000 euroga osta, ma oleks öelnud, et hull peast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ilmselt väga meeldiks ja sobiks me palkmajja ka, kui oleks vahvad värvid ja äge muster, aga voodikattena kasutama ilmselt ei hakkaks.
Esiteks – kataks päevatekiga voodi selleks, et voodit/voodipesu kaitsta määrdumise eest, kui seal ka päeval lamamas/lugemas/vedelemas käiks, kassid-koerad-lapsed peal lamaks. Seega peaks kate hästi puhastatav/pestav olema.

Teiseks – oma magamiskambris me käime ainult magamas. Hommikul astume voodist ja toast välja ja õhtul pimedas sisse, päeval seal keegi ei käi, hommikuti voodit üles ei tee, sest pole mingit vajadust. Ei viitsikski eraldi katet peale tõmmata, et õhtul jälle maha võtta ja põrandale lükata.

Kolmandaks – kui mul oleks nii uhke asi, siis ma vist tahaks seda ka eksponeerida – ehk hoopis elutoas diivanikattena, veel parem, kui oleks mitu väiksemat tugitoolide katteks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki kaasa rääkimast!

Minu perekonnas on päevatekid alati kasutusel olnud. Minule on õpetatud, et voodipesu on nagu ihupesu ja seda ei demonstreerita. Päevatekil on ka funktsionaalne mõte lisaks peite- ja silmailule – kaitseb voodipesu tolmu, karvade jm eest.
Tahaksin isegi käsitöötekki, aga endale ei raatsi tellida. Diivanikatetel jälle ei näe mõtet, mööbliriie ju siiski tugev ja puhastatav.

Lapselaps on rääkinud käsitöötekkidest, tal on ka maru ilusaid heegeldatud kardinaid (lastud teha). Kodu neil ka selline “talustiil”, tulevane abikaasa on sepp, kes ka puutööd nikerdab, seega arvasin oma peaga, et heegeldatud tekk peaks passima küll. Eelistaksin puuvilla, pastelseid toone.

Tore arutelu siin ja tänan veel kord. Umbkaudne hind on siis teada ja uurin sellelt pinnalt edasi. Tekk saaks siis jah “memme-taadi” kink olema ja kui ei meeldi, siis jumala eest – mina pole küll inimene, kes solvuks või tahaks tekitada olukorra, kus minu meeleheaks PEAB kinki kasutama.

Kaunist kevadet kõigile!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled lahe vanaema, teemaalgataja!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled lahe vanaema, teemaalgataja!

Suur tänu!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiksin teha, juba seepärast tahaks, et nii huvitav projekt.
Teemaalgataja, jätad ehk oma e-maili?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võiksin teha, juba seepärast tahaks, et nii huvitav projekt.

Teemaalgataja, jätad ehk oma e-maili?

Teemaalgataja olen. Sa hea inimene, olen sulle mõttes tänulik proovida julgemise eest, aga talitasin siinsete soovituste kohaselt: lasin kolleegil ühes käsitöögrupis küsida ja tuli kena pakkumine. Mulle tehakse tekk ~ 700-800€ eest. Hinda pakuti ise, ma jätsin igaks juhuks selle lahtiseks. Saja eurone kõikumine pidi materjali hetkehinnast sõltuma. Ausalt, mul pole neist niitidest aimugi.

Aga tänan Sind ja kõiki teisi!

Ilusat suveootust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.05 20:53; 14.05 02:05; 14.05 10:32; 15.05 11:13; 19.05 18:16; 24.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Heegeldatud päevatekk – mis hinnaga?