Esileht Kodunurk Heeringas õlis, ehk sellega kaasnev laga.

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Heeringas õlis, ehk sellega kaasnev laga.

Postitas:

Vot maitsevad meie perele need pakiheeringad mis on enamjaolt õlis. Probleem on selles et kuidagi ei suuda “õli uputust” ära hoida kuna korraga ei saa pakk tühjaks. Kuidas kasutate teie neid tooteid et õli ei oleks igalpool?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen terve paki sisu peale avamist kaanega klaaskaussi ringi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie paneme taassuletavasse karpi. Karp pärast tühjakssaamist nõudepesumasinasse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõstan samuti kohe pärast avamist kalad ümber ja viskan pakendi minema. Ma saan aru küll, et neid pakendeid poes nii palju ei näpita kui puuvilju, aga ikkagi ei taha, et see õliseks saanud pakend külmikus oleks ja sealt midagi kalale kanduks.
Avan valamus ja selle kohal ka tõstan ümber, vähem koristamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vici heeringad on nüüd õlita ka https://www.selver.ee/heeringafilee-traditsiooniline-vici-190-g
Aga õlis heeringad panen teise kaanega karpi ümber ja üleliigse õli viskan koos pakendiga ära.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 23:57; 07.03 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laisk olen, siis pakk köögipaberiga grip-kotti, kui ei ole nii laisk, siis tõstan ümber taassuletavasse karpi ja kui viitsin, siis lõikan parajateks tükkideks ka kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen ka plastkarpi. Ainus toode, millega nii teen.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen avatud pakendi taldrikule ja sellega külmutuskappi. Pärast taldrik nõudepesumasinasse, õli koertele pudru sisse (10-liitrise poti peale pole see liiga soolane mitte), loputan kilepakendi ära ja viskan minema.

Avan majapidamispaberi kohal, millega ka kala siis liigsest õlist puhtamaks patsutan.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:50; 11.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist hakkan edaspidi ka ainult seda ilma õlita varianti ostma. Koeri ei ole ja ülejäänud õli äraviskamine on nii nõme alati.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallan teise karpi ümber, õli läheb koerale pudru või krõbinate peale

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:32; 07.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostan ammu juba seda õlita varianti. Ja ühel eesti firmal on seda veel, kuigi igas poes ei ole. Muidugi, enamus on need õlis. Meie seda ei osta ega söö ka enam, sest heeringas on naturaalselt kõige parem ja kui ma tahan marinaadi, siis teen ise, aga ilma õlita, sest heeringas on ise rasvane piisavalt ja see õlileotus on nojah.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma koertele midagi sellist söödate???

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 20:53; 09.03 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen karbi taldrikule, majapidamispaberitükk enne alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma koertele midagi sellist söödate???

Maitseb koerale ja paneb karva läikima.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alati avan paki, lõikan heeringa fileed tükkideks, panen klaaspurki, valan õli peale ja kaas peale ja külma.
Kui ostan kilose paki, siis lõikan tükkideks, panen sibularattad ja heeringa vaheldumisi purki ja valan peale äädika-vee segu. Absoluutselt ei kannata, kui keegi pereliikmetest ise hakkavad heerinat võtma. Siis ka alati läheb lahtine pakk kappi. Olgu see siis taldrikul või mitte ja kõik kohas pärast seda õli jama täis. Seega ennetan ja säästan oma närve ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natukene teemast välja, aga … Parandage mind, kui ma eksin, aga kas ei ole mitte nii, et kõige ehedam ja maitsvam on naturaalne heeringas? Mõtlen seda poest ostetud tervet kala, mis ei ole mingil viisil pakendatud.

Palju aastaid tagasi ma ostsin terve kala, puhastasin ise ära. Ja see oli tõesti super, hapukoore ja keedukartuliga. Siis tulid müügile kõik need pakendatud ja maitsestatud heeringad. Olen neid mitmeid ostnud, kuid mitte kordagi ei ole nii maitsvat heeringat saanud.

Nüüd ei ole pikka aega üht ega teist ostnud, pole nagu meeldegi tulnud. Vist sellepärast, et laps ei söö. Aga kui teaks, et kuskilt saaks samasugust kala, kui ma aastaid tagasi ühest maapoest koguaeg ostsin, siis vist võtaks küll. Kel on kogemusi letist terve, lahtise kala ostmisega, milline pood või turg (Tallinnas) müüb sellist värsket ja maitsvat heeringat?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 07:51; 07.03 18:18; 08.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ka selveris on kalaletis potsiku sees soolaheeringas.
Eks ta on, et need on nt rosolje sisse kõige ehedam variant. Aga ka kõige töömahukam, sestap tulevad mängu need luudeta-nahata valmisfileed, mugavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 23:57; 07.03 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalist soolvees heeringat olen näinud pea kõigi poodide kulinaarialettides ja lisaks ka karbiga riiulis. Ise puhastada ei viitsi kuigi maitselt on see tõesti ehedam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Konsumis on ka alati soolvees heeringas, suht odav ka, võrreldes pakendatuga, samuti üsna suured (karpides nii suuri ei ole) – üks kala vist on juba pool kilo vähemalt, kui mitte rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma koertele midagi sellist söödate???

isegi mõned tilgad heeringaõli teevad koera jaoks kausitäie muidu saepurumaitsega koerakrõbinad hetkel ahvatlevaks.
vaid sprotiõli tundub koertele veel parem

muidugi sõltub see ju ka koera suurusest, ma saan aru, et taskukoerte omanikud käivad siin miinustamas, aga ühele vasikamõõtu suurele krantsile pole mingi probleem karbitäit heeringaõli ka koos heeringatega hetkelt alla kugistada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:32; 07.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Konsumis on ka alati soolvees heeringas, suht odav ka, võrreldes pakendatuga, samuti üsna suured (karpides nii suuri ei ole) – üks kala vist on juba pool kilo vähemalt, kui mitte rohkem.

Kus on “meie Konsum”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 07:51; 07.03 18:18; 08.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Konsumis on ka alati soolvees heeringas, suht odav ka, võrreldes pakendatuga, samuti üsna suured (karpides nii suuri ei ole) – üks kala vist on juba pool kilo vähemalt, kui mitte rohkem.

Kus on “meie Konsum”?

No mitte Talnas, nagu sa ehk aru saad 🙂 Täpset kohta ma loomulikult ei avalda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Konsumis on ka alati soolvees heeringas, suht odav ka, võrreldes pakendatuga, samuti üsna suured (karpides nii suuri ei ole) – üks kala vist on juba pool kilo vähemalt, kui mitte rohkem.

Kus on “meie Konsum”?

No mitte Talnas, nagu sa ehk aru saad ???? Täpset kohta ma loomulikult ei avalda.

Ok, järelikult Raplas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 07:51; 07.03 18:18; 08.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Konsumis on ka alati soolvees heeringas, suht odav ka, võrreldes pakendatuga, samuti üsna suured (karpides nii suuri ei ole) – üks kala vist on juba pool kilo vähemalt, kui mitte rohkem.

Kus on “meie Konsum”?

No mitte Talnas, nagu sa ehk aru saad ???? Täpset kohta ma loomulikult ei avalda.

Ok, järelikult Raplas.

No shit, Sherlock 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma koertele midagi sellist söödate???

isegi mõned tilgad heeringaõli teevad koera jaoks kausitäie muidu saepurumaitsega koerakrõbinad hetkel ahvatlevaks.

vaid sprotiõli tundub koertele veel parem

muidugi sõltub see ju ka koera suurusest, ma saan aru, et taskukoerte omanikud käivad siin miinustamas, aga ühele vasikamõõtu suurele krantsile pole mingi probleem karbitäit heeringaõli ka koos heeringatega hetkelt alla kugistada.

Koera jaoks ei ole probleem ka karbitäis šokolaadikomme või hunnik kanakonte alla kugistada, ometi on need tema tervisele kahjulikud. Kuidas saab üks koeraomanik nii loll olla, et selliseid asju ei tea?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 20:53; 09.03 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt kui ma selle heeringapaki avan, lõikan ta lõikelaua peal tükkideks ja panen lauale (mis ma tast muidu ikka avan). Ja sööme kõik korraga ära, nii et pole vaja kuskile plastkarpi pannagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koera jaoks ei ole probleem ka karbitäis šokolaadikomme või hunnik kanakonte alla kugistada, ometi on need tema tervisele kahjulikud. Kuidas saab üks koeraomanik nii loll olla, et selliseid asju ei tea?

Šokolaadist pole siin keegi rääkinud. Tooreid kanakonte võib koerale vabalt anda, aga mitte kuumtöödelduid. Terve toores supikana suurele koerale hambusse on peaaegu ideaalne söök, muidugi mitte iga päev.

Supilusikatäis-kaks õli poti pudru peale pole mingi küsimus. Kui sa soolasust silmas pead, siis maitse, see ei ole soolane. Mitte soolasem kui veri, mida toortoidul olevad koerad igasuguste rapetega niikuinii saavad. Ka rasva suhtes pole selles midagi hullu, sest kamar ja rasv on ka iga toortoidulise koera menüüs. Heeringas käib majas vaid vähesoolane ja suitsumaitseta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 08:50; 11.03 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju aastaid tagasi ma ostsin terve kala, puhastasin ise ära. Ja see oli tõesti super, hapukoore ja keedukartuliga. Siis tulid müügile kõik need pakendatud ja maitsestatud heeringad. Olen neid mitmeid ostnud, kuid mitte kordagi ei ole nii maitsvat heeringat saanud.

Minu meelest jääb see tavaline soolaheeringas kuidagi liiga soolaseks. Ise kasutan Kapten Granti suitsumaitselist heeringafileed. Siiani parim maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Kodunurk Heeringas õlis, ehk sellega kaasnev laga.