Esileht Pereelu ja suhted hei, üksikud ja unetud.

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: hei, üksikud ja unetud.

Postitas:
Kägu

Ise olen normaalse välimuse ja olemusega. Sõbralik, taipu on samuti piisavalt.

Kõige mittemidagiütlevam iseloomustus üldse. Ma arvan, et kõik nimetavad ennast normaalseks – nii geelküüntega mimmud kui ka tanksaabastega hevikad, aga natuke naljakas oleks, kui pimekohtumisele satuks kokku kaks sellist, kes mõlemad oma standardi alusel “normaalsed”.

Miks naljaks? Kui pole ootusi pikkusele, saapamoele, neetide arvule.

Äkki savi, mis muusikat teine naine kodus kuulab..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba hakkasin ka grupiga liituma, aga nägin, et peab olema hiljuti lahutatud ???? ma ei olnudki abielus ja lahku läinud juba jupp aega tagasi..

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas siin ei või?

Kui küsid minult, eelmiselt, siis mina lihtsalt imestan, kuidas juletakse vabalt minna ööklubisse, mis ju näitab head sotsiaalset toimimist, ekstravertsust jmt, aga ei minda sinna nt tutvuma. Ma suht kindel, et kõik seal küll koos teistega tulnud pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen normaalse välimuse ja olemusega. Sõbralik, taipu on samuti piisavalt.

Kõige mittemidagiütlevam iseloomustus üldse. Ma arvan, et kõik nimetavad ennast normaalseks – nii geelküüntega mimmud kui ka tanksaabastega hevikad, aga natuke naljakas oleks, kui pimekohtumisele satuks kokku kaks sellist, kes mõlemad oma standardi alusel “normaalsed”.

Tõid välja kaks äärmust: geelküüntega mimmud ja tanksaabastega hevikad. Ma arvan, et kui kirjutaja oleks olnud emb-kumb, oleks ta selle ka välja toonud. Rokilembene vms.

Aga ongi olemas ju ka päriselt normaalseid- vahepealseid- inimesi. Lihtsad, tavalised ja ilusad juba looduse poolt. Ei vaja nad pikendusi ega lisasid. Ongi normaalne, mida ka mainiti.

Sinu “normaalsuse” alla kuuluvad aga need eelpool nimetatud. Muig.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maasikas on rahvast paksult täis, mitte keegi ei saa aru, kas sa tantsid üksi või kellegagi koos ja kedagi ei huvita ka.

Ja kui keegi korgijooki paneb joogi sisse siis keegi otsima ka ei hakka.

Korgijooki pannakse noortele ja kenadele. Sinusugune vanamutt võib täiesti rahulikult olla, ei taha sind keegi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maasikas on rahvast paksult täis, mitte keegi ei saa aru, kas sa tantsid üksi või kellegagi koos ja kedagi ei huvita ka.

Ja kui keegi korgijooki paneb joogi sisse siis keegi otsima ka ei hakka.

Korgijooki pannakse noortele ja kenadele. Sinusugune vanamutt võib täiesti rahulikult olla, ei taha sind keegi.

Hommikul vara juba tigedik?  Sellist inimest ilmselgelt keegi oma ellu ei soovi: ei noore ega vananana! Ise oledki ilmselt vanamutt või siis vanamees. Vähemalt oma suhtumiselt. Kibestunud niikuinii.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*vanana

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korgijooki pannakse noortele ja kenadele. Sinusugune vanamutt võib täiesti rahulikult olla, ei taha sind keegi.

Sa pole mind näinud. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi olemas ju ka päriselt normaalseid- vahepealseid- inimesi. Lihtsad, tavalised ja ilusad juba looduse poolt. Ei vaja nad pikendusi ega lisasid. Ongi normaalne, mida ka mainiti. Sinu “normaalsuse” alla kuuluvad aga need eelpool nimetatud. Muig.

Iga inimese arust on normaalne temasugune inimene. Minu arust on normaalne minusugune inimene – kontoritöötaja, kannab klassikalisi nn kontoririideid, on ilma kunstlisadeta. Oleks ikka väga naljakas kokku sattuda näiteks ülesüstitud ööklubimimmuga või haaremipükstes ja rastapatsides jooganaisega. Kõik peavad iseennast normaalseks ja suhtlevad omasuguste inimestega, kelle seas ongi normaalne olla teatud subkultuuri välimusega. Kontoritöötaja on ka subkultuur, kelle peale teised võibolla nina kirtsutavad, et nii igav inimene. Mis iganes on sinu normaalsus, on kuskil kellegi jaoks teistsugune ja võõras.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ongi olemas ju ka päriselt normaalseid- vahepealseid- inimesi. Lihtsad, tavalised ja ilusad juba looduse poolt. Ei vaja nad pikendusi ega lisasid. Ongi normaalne, mida ka mainiti. Sinu “normaalsuse” alla kuuluvad aga need eelpool nimetatud. Muig.

Iga inimese arust on normaalne temasugune inimene. Minu arust on normaalne minusugune inimene – kontoritöötaja, kannab klassikalisi nn kontoririideid, on ilma kunstlisadeta. Oleks ikka väga naljakas kokku sattuda näiteks ülesüstitud ööklubimimmuga või haaremipükstes ja rastapatsides jooganaisega. Kõik peavad iseennast normaalseks ja suhtlevad omasuguste inimestega, kelle seas ongi normaalne olla teatud subkultuuri välimusega. Kontoritöötaja on ka subkultuur, kelle peale teised võibolla nina kirtsutavad, et nii igav inimene. Mis iganes on sinu normaalsus, on kuskil kellegi jaoks teistsugune ja võõras.

Ma ei ole nii piiratud mõtlemisega, et pean normaalseteks ainult (minu) endasarnaseid. Ja ebanormaalseks ja mitte tutvumistväärivaks inimest, kes geelküünte või tanksaabaste osas minust erineb.

Minu ühel sõbrannal on geelküüned-kunstripsmed, teine on boheem, on kontoritöötajaid,  tapeetija ning ettevõtja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontoritöötaja on ka subkultuur, kelle peale teised võibolla nina kirtsutavad, et nii igav inimene.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_subcultures

Ma ei paneks subkultuuri alla otseselt kontoritöötajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba hakkasin ka grupiga liituma, aga nägin, et peab olema hiljuti lahutatud ???? ma ei olnudki abielus ja lahku läinud juba jupp aega tagasi..

Jep, see “hiljuti lahutatud” on ilmselt märguanne, et selle grupi looja tahab rääkida ainult oma pahast eksmehest ja lahutusest, millest ta pole veel üle saanud, kuna see juhtus hiljuti. Seega, kui oled 40+ ja vaba, aga ise hiljuti lahutatud pole, siis sinust saab selle hala kuulaja. Nii, et ole hoiatatud. 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/590539886160404/?ref=share

Tegin grupi oma tagasihoidlike oskuse baasil!

Tulge liituge, keda kõnetab!

Kuid miks ainult lahutatud NAINE?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid miks ainult lahutatud NAINE?

Et saaks olla samas eluetapis, sama saatusega ja oleks millestki rääkida, koos mehi lantida jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted hei, üksikud ja unetud.