Esileht Ilu Heledanahalisele jumestuskreemi rosatsea puhul

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Heledanahalisele jumestuskreemi rosatsea puhul

Postitas:

Soovitage palun jumestuskreeme, mis sobiks heledanahalisele ja varjaks rosaatsea punetuse ära

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/hasti-kattev-jumestuskreem-2/
seal teemas oli palju soovitusi hästi katvatele ja hästi püsivatele jumestuskreemidele.

Soovitan ise, eriti suveks ja kevadeks (talvel on paksem jumestuskreemikiht isegi nahale natuke lisakaitseks) kasutada näo peal BB või CC kreemi ja põskede ja nina katmiseks kas head peitekreemi või mõnda uuemat 24t jumestuskreemi, mis püsib. Eks nende toonide valimine on alati peavalu, kõigepealt pead vaatama, kas sul on vaja külma või sooja alatooniga kreemi.
Endal on nina peale panemiseks (ja just jumestukreemi PEALE, sest kui kannad peitekreemi ja siis jumestuskreemi, hõõrud selle alt lihtsalt laiali. Erand on rohelise tooniga korrektorid, mida pannakse alla, aga suure pinna puhul teevad need näost parajaks tondinahaks).
Võib kasutada ka toonivat primerit, mis aitab jumestuskreemil ilusti püsida katta.
On veel nt MaxFActory Facefinity, mida saab kasutada niiske svammiga nagu jumestuskreemi ja kuivaga nagu puudrit, aga kuival nahatüübil kipub natuke liiga puudrine jääma.
Lorealil on anti-redness BB kreem ja Bourjois on 123perfect cc kreem.

Kuidas kasutada rohelist korrektorit: https://www.youtube.com/watch?v=uoptDDPXdt4 seal on ka igasuguseid rosacea makeup videosid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 11:33; 13.03 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul on kortsud ja mitu kihti toob kortsud väga välja paar tundi peale meikimist, siis otsin kreemi, mis neutraliseeriks põski ja mida ei pruugi kanda juuksepiirini välja. Kuu siis väga õhukese kihina.

Enamus rosatsea peitmise kreeme on mõeldud palju tumedamale nahale, kui minul on. Seepärast uurin, et kas keegi on midagi heledale ka leidnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rosaatseat võtab päris hästi laser ära. Võiks proovida sellest lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kirjeldusele vastab mistahes tugevama katvusega jumestuskreem, aga sinu muid eelistusi tead sa vaid ise ja ainult jumestuskreemist endast ei piisa. Ka sinu nahatüübile ja nahahooldustooted on tähtsad ning see, kas sa kasutad või tahad kasutada meigialuskreemi, puudrit jne.

Mine poodi, et sulle soovitataks midagi, mis just sinu soovidele, vajadustele ja eelistustele vastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:12; 23.02 23:33; 24.02 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Tegelikult ei ole. Kui lähen poest nõu küsima, siis hea meelega võtakse meik maha ja proovitakse erinevaid tooteid. Ainult, et need tooted katavad vähem või sama palju, kui mu senine kraam. Teine äärmus on imelik tekstuur, mis näeb ainult teatud valguse käes okei olevat, aga päevavalguses on lihtsalt väga kole. Ma ei oskagi seda kirjeldada. Tükiline on liialdus, aga loomulikkusest on asi väga kaugel.
Spetsiaalsetes rosacea katmise kreemidest on La-Roche väga tore ja püsib väga hästi ka peal, aga tegu on minu naha jaoks liiga tumeda kreemiga ja toonide valikut neil pole. Antud kreemi tekstuur on väga õhuke ja jääb äärmiselt loomulik. Soovitan soojalt proovida neil, kes sama teemaga maadlevad ja kel pole väga hele nahk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Tegelikult ei ole. Kui lähen poest nõu küsima, siis hea meelega võtakse meik maha ja proovitakse erinevaid tooteid. Ainult, et need tooted katavad vähem või sama palju, kui mu praegune kreem. Teine äärmus on imelik tekstuur, mis näeb ainult teatud valguse käes okei olevat, aga päevavalguses on lihtsalt väga kole. Ma ei oskagi seda kirjeldada. Tükiline on liialdus, aga loomulikkusest on asi väga kaugel.

Spetsiaalsetes rosacea katmise kreemidest on La-Roche väga tore ja püsib väga hästi ka peal, aga tegu on minu naha jaoks liiga tumeda kreemiga ja toonide valikut neil pole. Antud kreemi tekstuur on väga õhuke ja jääb äärmiselt loomulik. Soovitan soojalt proovida neil, kes sama teemaga maadlevad ja kel pole väga hele nahk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Ma saan aru, et sa arvad, et rosacea katmise kreeme on laias valikus värvitoone. Ei ole. Neil pole eriti üldse värvivalikut

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin et mu heleda naha rosatseat katab kõige paremini jumestuskreemi toon mis on tsipa kollakama tooniga kui mu enda nahk. Mitte just soe kollane aga just toon kollakam kui kõige heledam.
Siis valida matt peitev kreem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin et mu heleda naha rosatseat katab kõige paremini jumestuskreemi toon mis on tsipa kollakama tooniga kui mu enda nahk. Mitte just soe kollane aga just toon kollakam kui kõige heledam.

Siis valida matt peitev kreem.

Just, minu nahal toimib sama. Mu praegune kreem, mida kasutan on ka üsna kollakas, lisaks päevitub mu nahk kollakaks suviti, seega täiesti ideaalne toon. Ainult, et mul oleks veidi katvamat vaja.
Millist toodet sa kasutad? Ma hea meelega prooviksin, ehk sobib mullegi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Ma saan aru, et sa arvad, et rosacea katmise kreeme on laias valikus värvitoone. Ei ole. Neil pole eriti üldse värvivalikut

Mul on ka rosaatsea, kasutan lihtsalt väga hästi katvaid jumestuskreeme, aga ei osta neid apteegist, vaid Kaubamajast. Spetsiaalselt mingeid rosaatsea-jumestuskreeme küll ei ole vaja osta, ausalt. Apteegist on mul aga ostetud niisutav kreem, mis punetust vähemaks võtab, ja mida kasutan jumestuskreemi all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:12; 23.02 23:33; 24.02 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Ma saan aru, et sa arvad, et rosacea katmise kreeme on laias valikus värvitoone. Ei ole. Neil pole eriti üldse värvivalikut

Mul on ka rosaatsea, kasutan lihtsalt väga hästi katvaid jumestuskreeme, aga ei osta neid apteegist, vaid Kaubamajast. Spetsiaalselt mingeid rosaatsea-jumestuskreeme küll ei ole vaja osta, ausalt. Apteegist on mul aga ostetud niisutav kreem, mis punetust vähemaks võtab, ja mida kasutan jumestuskreemi all.

On sul hele nahk? Nimeta palun need jumestuskreemid, mis paremini katavad? Kaubamajas on see probleem, et iga müüja soovitab vaid oma tooteid ja siis nendib peale proovimist, et jah ikka ei kata ja ega ei olegi sellist toodet, kui ma pole nõus endale paksu pulka nõus kreemi alla kandma. Ma ikka kavatsen kõik muud võimaluses enne välja uurida, kui hakkan paksu meiki katsetama(kortsude puhul ei ole just kõige ilusam).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Ma saan aru, et sa arvad, et rosacea katmise kreeme on laias valikus värvitoone. Ei ole. Neil pole eriti üldse värvivalikut

Mul on ka rosaatsea, kasutan lihtsalt väga hästi katvaid jumestuskreeme, aga ei osta neid apteegist, vaid Kaubamajast. Spetsiaalselt mingeid rosaatsea-jumestuskreeme küll ei ole vaja osta, ausalt. Apteegist on mul aga ostetud niisutav kreem, mis punetust vähemaks võtab, ja mida kasutan jumestuskreemi all.

Kas sa oled ravinud ka? On tulemusi olnud? Kaua ravi kestis? Kui kiiresti tagasi tuli? Kas sul silmades ka? Kas selleks on eraldi ravi?
Ise ootan arstiaega praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.02 09:26; 10.02 10:44; 22.02 18:23; 23.02 20:59; 23.02 21:01; 23.02 21:03; 23.02 22:57; 24.02 11:41; 24.02 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et soovitajad soovitavad subalisi asju. Ehk siis ei ole veel head soovitust saanud. Küll olen siit perekoolist paar head soovitust saanud, mis külle ei sobi minu maha tooniga, aga vähemalt peidavad

Ma küll saan aru, et sulle on head toodet soovitatud (sest katab), aga sa ise ei oska paremat tooni valida. Meie ei näe ju su nahatooni ja ei saa sulle värvi soovitada, sellega pead ise hakkama saama.

Ma saan aru, et sa arvad, et rosacea katmise kreeme on laias valikus värvitoone. Ei ole. Neil pole eriti üldse värvivalikut

Mul on ka rosaatsea, kasutan lihtsalt väga hästi katvaid jumestuskreeme, aga ei osta neid apteegist, vaid Kaubamajast. Spetsiaalselt mingeid rosaatsea-jumestuskreeme küll ei ole vaja osta, ausalt. Apteegist on mul aga ostetud niisutav kreem, mis punetust vähemaks võtab, ja mida kasutan jumestuskreemi all.

On sul hele nahk? Nimeta palun need jumestuskreemid, mis paremini katavad? Kaubamajas on see probleem, et iga müüja soovitab vaid oma tooteid ja siis nendib peale proovimist, et jah ikka ei kata ja ega ei olegi sellist toodet, kui ma pole nõus endale paksu pulka nõus kreemi alla kandma. Ma ikka kavatsen kõik muud võimaluses enne välja uurida, kui hakkan paksu meiki katsetama(kortsude puhul ei ole just kõige ilusam).

Mul on väga hele nahk. Nii hele, et paljudel firmadel nii heledat jumestuskreemi polegi. Mind aitab Estee Lauder Double Wear, mis katab ülihästi. NB. Enne panen peale aga niisutavat kreemi, mis punetust vähendab (Bioderma anti-redness, pole sel värvi) ja siis kasutan meigi aluskreemi, et ebatasasusi parandada ja meik paremini ja loomulikuna peal püsiks. Kannan jumestuskreemi peale niiske meigikäsnaga, sest sel sellega tuleb loomulik tulemus ja ei jää mask. Piirkondades, mis mul probleemsemad (põsed) kannan mitu kihti. Kui kuskilt jääb midagi häirima, tupsutan peale veel peitekreemi (ainult punetavatesse kohtadesse). Lõpuks spreitan roosiveega üle, et jälle loomulikum jääks. Päevavalguses jääb ka ilusti ja kuigi mässamist tundub palju, ei võta see mul palju aega, ja mis kõige parem – kestab päeva lõpuni kena kuni maha võtan.

Apteegis müüdavatel jumestuskreemidel on tihti vaid paar tooni, isegi käe peal katsetades jääb liiga tume. Lisaks ei kesta need kaua, sest minu jaoks on tähtis, et meik tööpäeva lõpuni peal püsiks.

Arst kirjutas mulle välja Skinoreni ja see on tunduvalt paremaks muutnud nahka, kuid täitsa hea veel ei ole. Alkohol ja kohv teevad mul ka asju hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:12; 23.02 23:33; 24.02 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma samuti väga heleda nahaga ja kasutan punetavate põskede peal Lumene Matte jumestuskreemi, toon 0 – https://www.loverte.com/et/lumene-matte-foundation-30ml
Leidsin selle juhuslikult, aga avastasin et katvus väga hea ja olen väga rahul. Viimasel ajal kasutan vaid põskedel (seal punetab rohkem), mujale kannan teist jumestuskreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ja olen paar päeva kasutanud MaxFActori pan stick toon 12 true beige, nende kõige heledam toon. Üks väheseid, millel tõesti ei ole mingit kollakat alatooni ja püsib peal suhteliselt hästi. Mu nahal on roosa/külm alatoon ja kõik vähegi kollased jäävad ebaloomulikud. Rasusele nahale see vast ei sobi, on selline kergelt õlise tundega, aga minu kuivale nahale jälle see just hästi sobib, ei hakka nii kergest koorduma iga nahalapikese juures ja nahal ei ole kuiva tunnet.

Üks, mida üldse ei soovita, on Maybelline superstay jumestuskreemi pulk. No superist on asi kaugel, see ei püsi ÜLDSE! ja ei kata ka hästi, tõeline äpard.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 11:33; 13.03 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen kõige alla rohelist aluskreemi. I.L.U poest ostsin. Erborian CC Red Correct. Ongi konkreetselt rohelist värvi. Muidugi kui ta sisse imendub, siis enam ei ole nägu roheline. Selle panen peale, lasen tal mõne minuti nahka imbuda. Niikaua värvin silmad ära. Siis panen tavalist jumestuskreemi ka natuke peale, aga natuke. Siis puudrit, lasen fiksaatoriga ka üle.
Tookord, kui ma seda rohelist kreemi otsisin, siis oligi I.L.u poes vist ainult kahel firmal seda toodet, Erborian ja kellelgi veel. Ja kui ma nüüd ei eksi, siis soovituse, et selline kreem üldse olemas on, leidsin siit Perekoolist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma samuti väga heleda nahaga ja kasutan punetavate põskede peal Lumene Matte jumestuskreemi, toon 0 – https://www.loverte.com/et/lumene-matte-foundation-30ml

Leidsin selle juhuslikult, aga avastasin et katvus väga hea ja olen väga rahul. Viimasel ajal kasutan vaid põskedel (seal punetab rohkem), mujale kannan teist jumestuskreemi.

kui ma väga heleda nahaga pole, tüüpiline eestlane, kas nr.1 norm? Peab vist poes ikka enne proovima, mul punetavad põsed, kui närvi lähen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Catrice sobib imehästi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Heledanahalisele jumestuskreemi rosatsea puhul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.