Esileht Väikelaps Helen Doroni inglise keele kursused

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Helen Doroni inglise keele kursused

Postitas:

Palun infot, kes on käinud oma lastega Helen Doroni inglise keele kursustel ja kuidas olete rahule jäänud? Kas kellelgi ka kogemusi 1-2 a lapsega käimisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii noorega pole, alustasin 4-sega ja miski ime läbi nüüd 7-aastasel räägib igapäevakeelt vabalt, läksime kohe kui nad kristiines uksed avasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 23:21; 02.02 13:43; 02.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps läks 4 aastaselt. Ei pea õigeks panna laps võõrkeelt õppima enne, kui emakeelne alusbaas veel omandamata. (Mitmekeelsed perekonnad on teine teema.)

Igatahes meie käime ja oleme rahul:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 23:56; 02.02 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma plaanisin ka panna, aga ebameeldivaks jäi meili teel suhtlemine, kus soovisin selgusele jõuda millist inglise keelt(briti vs ameerika) nad õpetavad ja valdavad. Vastades polnud nad ise ka kindlad(päris suur nõrkus minu arvates) ja siis jäigi panemata ja katsun kodus õpetada ise. Minu jaoks on see lihtsalt tähtsal kohal tulevase elukorralduse tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 00:32; 02.02 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas nendel on mängutuba ka? Minu lapsed õpivad lasteaias inglise keelt. Tommy mängukooli õpetaja käib. Panin ka esimesel võimalusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähemalt kristiine kool ongi mängutuba, et kalssiruum on mängutuba ja lisaks sai veel kõrval ka mängida, õpetavadki mänguasjade ja mängude läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 23:21; 02.02 13:43; 02.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis materjali sa ise õpetamisel kasutad? Olen ise poes erinevaid materjale vaadanud, silma hakkas Alphabet Zoo, tundus kodus ise õpetamiseks üsna lihtne. Kas keegi on kasutanud, oskab kommenteerida?[/tsitaat]
On olemas magnet tähestik millega õpime ja paneme kokku lühemaid sõnu, samuti on palju lasteraamatuid mis on inglise keelsed ja loen neid ette ning lasen lapsel korrata. Ka õues liikudes õpetan lihtsamaid sõnu.
Töövihikut ei kasuta, kuna natuke on veel aega selleni leian, hetkel on ta siis natuke üle 3a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 00:32; 02.02 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et keegi ei pahanda, küsin puhtalt uudishimust – need, kellel ei ole otsest VAJADUST eelkooliealisele lapsele inglise keelt õpetada, miks te seda teete ning kas te ei karda, et juhul kui laps tõesti keeleoskuse omandab, et tal hakkab hiljem koolis inglise keele tundides igav?
Töötan lasteaias ning mu rühma lapsed on aastaid nendes Tommy mängukooli inglise keele tundides käinud…vähemalt mulle ja teistele õpetajatele on alati tundunud, et selleks, et just nendes tundides midagi selgeks saada, peaks olema tundide ülesehitus selline, et kui ühes tunnis võetakse läbi uut materjali, siis järgmises seda kinnistatakse, aga vähemalt meie lasteaias on igas tunnis uus teema ning seega infot liiga palju, et lapsel sealt midagi kinnistuks. Jah, tõepoolest tunnevad lapsed värve, oskavad öelda ”my name is…”, aga enamasti on see ka kõik.
Ja üks asi veel – lapsed, kes omandavad mingi võõrkeele oskuse väga vara, kipuvad selle mingi aja möödudes, kui seda vaja ei lähe, unustama. Kas käite siis kuni koolini nendes tundides või räägite ise lapsega kodus inglise keeles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helen Doroni meetod ongi nii, et iga järgmine tund korratakse eelmist ja muidugi ka 2x päevas peab plaati kuulama, nii, et tahest tahtmata jäi asi pähe ja ilma pingutamata ja tuupimata.
Olen tutvunud kõigi meetoditega, mis eestis kasutusel on ja Helen Doron tõesti ainuke, mis tundus õige. Lpas muideks ka hääldab nagu inglane ja välismaal jotellis peetigi meid see tõttu inglasteks kuna poiss hommikusöögi ajal pidevalt üritas kõigiga inglise keeles rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 23:21; 02.02 13:43; 02.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme oma neljasega käinud Doronis septembrikuust saadik. Alguses oli areng väga suur- lapsele pakkus asi huvi, kuulas hoolega plaate ja väga kiirelt jäid ingliskeelsed laulud-salmikesed ka pähe. Laulis kohe mõnuga plaadi järgi ja väga hea hääldusega.

Aga nüüd, poole aasta pärast, näib ta olema pisut tüdinud. No arusaadav ka- laps ju väike veel. Ei viitsi plaati kuulata, jalutab toast minema kui muu huvitavam tegevus käsil.

Ja veel- mina ausalt väga ei usu nende Perekoolis kirjutavate emade juttu, kes väidavad \”Minu laps on käinud 3 korda tunnis ja räägib inglise keelt puhtalt ning täiesti vabalt!\”. Ma tahaks sellist last oma silmaga näha;) Ise tulime ka just välismaa reisilt, ja seal oskas laps öelda \”My name is…\”, rohkemat mitte.

Samas, olen ka ise olnud selle koha pealt laisk ema, ei ole viitsinud last väga moosida plaate kuulama, ei ole lapsega püüdnud kodus emakeele asemel inglise keelt rääkida ega pole talle ka ingliskeelseid multikaid pannud. Seal tunnis on lihtsalt tore, huvitavad mängud, laulud-tantsud, meisterdamised. Oleme eesti pere ja kasvatame eesti last, mitte kadakainglast;) Las harjutab tasapisi ja proovib, aga kui kevadeks \”vabalt\” inglist ei pursi, pole minu jaoks ka midagi katki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 23:56; 02.02 22:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Helen Doroni inglise keele kursused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.