Esileht Ilu ja tervis Helicobakter peale kolmikravi ikka positiivne

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Helicobakter peale kolmikravi ikka positiivne

Postitas:

Sain täna vastuse, et ikka on positiivne. Arstile saan helistada esmaspäeval. Kas see võib vahel nii ollagi, et saad ravi ja ikka on väljaheite proovis positiivne näit? Mida siis nüüd tehakse, kas uus ravi? On kellegil veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva ravi tegid? Tegid korralikult lõpuni?
Mul läks küll pärast ravi negatiivseks, ka mitmeid kuid hiljem oli negatiivne (nüüd küll mõtlen, et peaks igaks juhuks uuesti tegema).
Ma usun jah, et nüüd tuleb sul uus ravi, aga ravimeid muudetakse. Või siis peaksid nõudma ka uut gastroskoopiat ja helikobakteri proovi võtmist ning bakteritundlikkuse testi tegemist. St vaadatakse, millele sinu bakter tundlik on.
Kui täpselt sama ravi määratakse otsast pihta, siis mina hakkaksin küll streikima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:21; 10.01 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist proovi sa silmas pead? H. pylori olemasolu on võimalik määrata nii vere- kui roojaprooviga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist proovi sa silmas pead? H. pylori olemasolu on võimalik määrata nii vere- kui roojaprooviga.

Vereprooviga on mõistlik määrata ainult esimene kord, sest vereproovis võib positiivseks jääda pikka aega pärast ravi ka. Kui sa hästi loed, siis teemaalgataja räägib väljaheite proovist ja see on kordusprooviks ehk kontrolliks piisavalt usaldusväärne meetod.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:21; 10.01 22:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Helicobakter peale kolmikravi ikka positiivne