Esileht Kodunurk Helikindel uks, kellel on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Helikindel uks, kellel on?

Postitas:
Kägu

Kuidas teil helikindel uks kinni ja lahti käib?

Mees vahetas magamistoa ukse helikindla vastu välja ja no ma pean täie jõuga ust vedama või lükkama, et saaks ukse kinni või lahti teha.  Kas see on normaalne? Mees ütleb, et kuna nüüd on tihend ukse vahel, siis nii peabki. No ma ei tea, ma pean kogu kehaga ust kinni lükkama… Kuna kusagilt mujalt kogemusi küsida ei oska, siis pöördun armsa perekooli poole hädas.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

😀
Peaasi, et see küsimus suhete rubriiki sai 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juba mees ütleb, peab nii olema!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, läks tõesti valesse rubriiki! Vabandust.

Samas- hetkel on suhted pingelised küll. Mees on väga solvunud, et ma ei hinda tema tööd piisavalt kõrgelt ja ei usu, et uks nii käima peab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, läks tõesti valesse rubriiki! Vabandust.

Samas- hetkel on suhted pingelised küll. Mees on väga solvunud, et ma ei hinda tema tööd piisavalt kõrgelt ja ei usu, et uks nii käima peab.

Siin on kaks võimalust. Kas mees vägistab sind ja sa ei saa abi kutsuda.

Või on teema päris mõte see, kuidas sa pk ees uhkustad, kuidas sind kepitakse nii, et maa enam ei kaja, aga tavaliselt kajas.

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui helikindel uks just magamistoale pandi, siis on ju täitsa suhterubriik.

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????????????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

Peaasi, et see küsimus suhete rubriiki sai ????

kuhu rubriiki sinu meelest siis MAGAMIStoa ukse, eriti helikindla ukse, probleem käima peaks?

korteriukse puhul võiks see käia kodu alla, aga magamistoa puhul sobib siia nagu valatult

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kuna suhted on ukse pärast sassis – siis kiidame rubriigivaliku õigeks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oih, läks tõesti valesse rubriiki! Vabandust.

Samas- hetkel on suhted pingelised küll. Mees on väga solvunud, et ma ei hinda tema tööd piisavalt kõrgelt ja ei usu, et uks nii käima peab.

Mingi titega elad koos vä?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helikindel magamistoa uks tekitab rohkem küsimusi kui annab vastuseid.

Ise ka ei kujutaks ette, et elamises on üks uks, mis sulgub kui vangla või sheifiuks. Päris kõhe.

Mu kujutlusse kerkib kohe selline 10cm paks ja raske uks, mille sulgedes tekib ruumis vaakumi tunne. Lapsed küsivad – miks meil selline uks on? Räägivad koolis ja küsivad pinginaabrilt – kas neil ka on selline kodus. Pinginaaber omakorda küsib oma emalt.
Rubriigist “Viiskümmend halli varjundit”.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helikindlast uksest pole miskit tolku, kui ka seinad helikindlad ei ole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka üsna loogiline ju, et kui mingi uks peab HELI kinni pidama, siis peab seda äärmiselt tihedalt sulgema, järelikult suure jõuga. Heli levikuks piisab ju pisemastki praost.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole tegelikult normaalne.

Kui pole alumist piita, siis käib vastu maat. Mõistlik oleks olnud helikidla ukse korral ka alumine uksepiit paigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole tegelikult normaalne.

Kui pole alumist piita, siis käib vastu maat. Mõistlik oleks olnud helikidla ukse korral ka alumine uksepiit paigutada.

see “alumine piit” on künnis ehk lävepakk ehk lävi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni röögib magamistoas, või mis põhjusel sinna helikindlat ust on vaja? Helikindel korteriuks on teine teema.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mõni röögib magamistoas, või mis põhjusel sinna helikindlat ust on vaja? Helikindel korteriuks on teine teema.

Seksida tahavad, noh.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka üsna loogiline ju, et kui mingi uks peab HELI kinni pidama, siis peab seda äärmiselt tihedalt sulgema, järelikult suure jõuga. Heli levikuks piisab ju pisemastki praost.

Olen väga palju kordi käinud erinevatel põhjustel raadiostuudiotes. Kokku olen näinud 8-10. Mitte üheski ei pea ust kerega pressima. Paljudes kohtades on lihtsalt topeltuks. Seda saaks ka magamistoas rakendada. Teistes kohtades on nö tambur, ehk paari sammu pikkune vaikne ruum. Uksed iseenesest käivad vaikselt ja kindlasti ei vaja füüsilist jõudu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka üsna loogiline ju, et kui mingi uks peab HELI kinni pidama, siis peab seda äärmiselt tihedalt sulgema, järelikult suure jõuga. Heli levikuks piisab ju pisemastki praost.

Olen väga palju kordi käinud erinevatel põhjustel raadiostuudiotes. Kokku olen näinud 8-10. Mitte üheski ei pea ust kerega pressima. Paljudes kohtades on lihtsalt topeltuks. Seda saaks ka magamistoas rakendada. Teistes kohtades on nö tambur, ehk paari sammu pikkune vaikne ruum. Uksed iseenesest käivad vaikselt ja kindlasti ei vaja füüsilist jõudu.

No just. Neil ei ole tamburit ega topeltust, eks. Raadiostuudios on ilmselt mingid keerulisemad tehnoloogiad ja materjalid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helikindel uks magamistoas – 50 halli varjundit?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksida tahavad, noh.

See on mingi Kolmas Eesti, kes seksides röögib nagu siga aia vahel. Intelligentne inimene nii ei tee.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ise ei oska, midagi susserdab kokku ja siis on veel naise peale pahane, et too julges midagi kriitilist öelda.  No tere tali!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksida tahavad, noh.

See on mingi Kolmas Eesti, kes seksides röögib nagu siga aia vahel. Intelligentne inimene nii ei tee.

Selle peale ei tule, et ehk soovib keegi seal peres lihtsalt rahus magada, ilma et ülejäänud peaks kikivarvul käima? Inimesed töötavad ja magavad erinevatel aegadel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle peale ei tule, et ehk soovib keegi seal peres lihtsalt rahus magada, ilma et ülejäänud peaks kikivarvul käima? Inimesed töötavad ja magavad erinevatel aegadel.

Uksest nüüd küll kasu pole, kui seinad läbi kostavad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neil ei ole tamburit ega topeltust, eks.

Igale poole saab panna topeltukse. Piit ehitatakse lihtsalt laiem. Meil on niimoodi uksepiitu laiendades lisatud üks välisuks, kahe ukse vahel on ca 5-6 cm õhuruumi, mis isoleerib hästi ka heli. Üks avaneb sisse, teine välja. Selle ukse paigutamise eesmärk ei olnud küll helisummutus.

Mina ei saa küll aru, mis on nii müstilist selles, et keegi tahab magamistoale helikindlat ust (ja seina). Töötasin aastaid ametikohal, kus tööle läksin kl 04 paiku öösel ja tulin kl 14.30 paiku. Siis soovisin paar kolm tundi magada. Lapsed ei pidanud kikivarvul mööda maja hiilima, said rahulikult toimetada. Kahjuks mul ei olnud helikindlat ust…ja kõrvatroppidest sain eluaegse räige kalduvuse kõrvapõletikele. Praegu ajutiselt on meie juures arstist laps, kes ka pärast öövalvet tahaks mõned tunnid magada päise päeva ajal. Õnneks meil on ruumi selles majas küllaga, et ta saab peituda kõige kaugemast toas. Aga TA-l ehk ei ole. Kui ma peaksin veel kunagi minema sellisele tööle, kus on (osaline)öötöö, paneksin raudselt magamistoale heiikindla ukse või topeltukse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ka helikindel uks magamistoas. Panime kui kehva unega laps imik oli ja veel meie toas magas. Magamistuba on köögi kõrval, andis võimaluse seal süüa teha ja juttu ajada lapse uneajal.
Ei käi raskesti meie oma. Võibolla 1%raskemalt kui tavaline uks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis soovisin paar kolm tundi magada. Lapsed ei pidanud kikivarvul mööda maja hiilima, said rahulikult toimetada. Kahjuks mul ei olnud helikindlat ust…ja kõrvatroppidest sain eluaegse räige kalduvuse kõrvapõletikele. Praegu ajutiselt on meie juures arstist laps, kes ka pärast öövalvet tahaks mõned tunnid magada päise päeva ajal. Õnneks meil on ruumi selles majas küllaga, et ta saab peituda kõige kaugemast toas. Aga TA-l ehk ei ole. Kui ma peaksin veel kunagi minema sellisele tööle, kus on (osaline)öötöö, paneksin raudselt magamistoale heiikindla ukse või topeltukse.

Väga imelik. Mis maja see selline on, kus teisel korrusel peab kõrvatroppidega magama, et esimese korruse helid ei kostaks?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis soovisin paar kolm tundi magada. Lapsed ei pidanud kikivarvul mööda maja hiilima, said rahulikult toimetada. Kahjuks mul ei olnud helikindlat ust…ja kõrvatroppidest sain eluaegse räige kalduvuse kõrvapõletikele. Praegu ajutiselt on meie juures arstist laps, kes ka pärast öövalvet tahaks mõned tunnid magada päise päeva ajal. Õnneks meil on ruumi selles majas küllaga, et ta saab peituda kõige kaugemast toas. Aga TA-l ehk ei ole. Kui ma peaksin veel kunagi minema sellisele tööle, kus on (osaline)öötöö, paneksin raudselt magamistoale heiikindla ukse või topeltukse.

Väga imelik. Mis maja see selline on, kus teisel korrusel peab kõrvatroppidega magama, et esimese korruse helid ei kostaks?

Muhhahaaa 🙂 Me lubasime lapsi nende tubadesse näiteks õppima või telekat vaatama või sõpradega vestlema ka päevaajal ning ei, lastetoad ei olnud meil keldris, garaažis või külalistetoa kõrval korrus allpool. Need olid samuti teisel korrusel, kuigi mitte otse meie seina taga. Esimesel korrusel oli selles majas köök, panipaigad, söögituba, elutuba, külalistetuba, kabinet, esikud, muidugi Wc- ja pesuruumid ja majapidamisruum.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahaaa ???? Me lubasime lapsi nende tubadesse näiteks õppima või telekat vaatama või sõpradega vestlema ka päevaajal ning ei, lastetoad ei olnud meil keldris, garaažis või külalistetoa kõrval korrus allpool. Need olid samuti teisel korrusel, kuigi mitte otse meie seina taga. Esimesel korrusel oli selles majas köök, panipaigad, söögituba, elutuba, külalistetuba, kabinet, esikud, muidugi Wc- ja pesuruumid ja majapidamisruum.

Ja sa ei suuda magada, kui mitu ruumi on veel vahel? Jube vingupill ikka.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muhhahaaa ???? Me lubasime lapsi nende tubadesse näiteks õppima või telekat vaatama või sõpradega vestlema ka päevaajal ning ei, lastetoad ei olnud meil keldris, garaažis või külalistetoa kõrval korrus allpool. Need olid samuti teisel korrusel, kuigi mitte otse meie seina taga. Esimesel korrusel oli selles majas köök, panipaigad, söögituba, elutuba, külalistetuba, kabinet, esikud, muidugi Wc- ja pesuruumid ja majapidamisruum.

Ja sa ei suuda magada, kui mitu ruumi on veel vahel? Jube vingupill ikka.

Mis sul viga on? 4-5 last kodus olenevalt aastast, teise korruse vaheruum, millest avanevad tubade uksed. Meie magamistoa ja lähima lapse toa vahel on meie vannituba. Mis vinguviiul…omas kodus ei või ka nagu helikindlat ust soovida või? Sina ei maksnud selle eest ega sa polnud ka palutud meie elu korraldama. Muide, kavatsesin praegu minna ja keeta endale muna. Kas võin?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Helikindel uks, kellel on?