Esileht Tööelu, raha ja seadused. Helistati maksuametist!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Helistati maksuametist!

Postitas:

Helistati ja küsite ega ma veel ei maga…et kannaksid raha üle kui see mu und ei sega kuna neil see aasta palju sebimist siis öine vahetus alustaks meeleldi maksmisega..jess! Kas keegi veel kellel juba raha tulemas? Mul uni kohe läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nalja teed või ?????:O

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 22:54; 14.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nalja teed või ?????:O[/tsitaat]

Minuni kahjuks tänane helistamisjärjekord ei jõudnud, Postimehes oli küll jah see teade, et MA hakkab ööpäevaringselt töötama. Jumal tänatud! Hakkavad laisad riigitöölised ometi ennast liigutama. Nii, et hääletuks ei maksa ööseks telefoni panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siis on küll tore 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 22:54; 14.02 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka helistati maksuametist, öeldi, et Te nii tubli, deklar tehtud ja puha. Veel öeldi, et ärga magame minge, et nemad hakkavad rahasid üle kandma ja mina olen üks neist, kes saab, oi jumal tänatud, oh seda rõõmu, täna ma ei maga. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna öösel me ei maga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

wtf? see tuludeklar on mõne ajud päris sassi kamminud:D nalja ka hommikusse. tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tuli sõnum öösel, et lisaks saan 10% preemiat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mulle just helistati ja öeldi, et raha sai otsa tänu öise vahetuse usinale tööle 🙁 …. nüüd pean ootama järgmise nädalani, kuni inkassaatorid tulevad ja uue laadungi kohale toovad. Siis hakkavad uuesti ülekandeid tegema. Aga kui ma ei jõua oodata kuni järjekord minuni jõuab, siis võin ise kohale minna ja saan sulas kätte. Nii tore!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkis mulle kunagi üks maksuametnik,et neil on selliseid tädi Ljudasid küll,kes lendavad ühel päeval kohale,et tulin nüüd selle raha järgi,mis siit antakse.Pärimise peale,et mis raha,ütlevad,et Svetka sai siit raha ja Annushka sai ja ma siis nüüd ka tulin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no jah, eesti naljad on ikka erijuhus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka helistati öösel ja öeldi, et kannavad raha üle. Alguses olin nii õnnelik aga siis jõudis kohale, et öösel on poed kinni ja ma ei saagi shoppama minna…. Ma nutsin hommikuni…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka helistati öösel, et raha kantud. Hommikul ärkasin ja vaatasin, et ei midagi, see oli unes hoopis:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal te oma dekl. ära teha jõudsite kui juba öösel helistati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina helistasin neile ise ja palusin raha ruttu üle kanda. küsiti kohe kontonumbrit ja lubati järgmisel ööl ülekanne ära teha. helistage kiiresti, saate veel täna öösel raha kätte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka meeldivalt üllatunud, ikkagi esimene aasta mil nad kõik ise läbi helistavad. Mul see aasta tulusid deklareerida pole, aga helistati ja pakuti ikkagi miinimupalgasuurust tagasimakset.
Öeldi et see aasta neil jääb raha üle, kuna paljudelt kellele öösel helistati saadi kõik kontoandmed ja paroolid kätte nii, et minu kanne siis vist tuleb kellegi teise kontolt. See aasta neil siis nii need asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule ka helistati öösel ja öeldi, et kannavad raha üle. Alguses olin nii õnnelik aga siis jõudis kohale, et öösel on poed kinni ja ma ei saagi shoppama minna…. Ma nutsin hommikuni…[/tsitaat]
Miks sa siis nutsid, minnud kuhugi ööklubisse raha laiaks lööma või siis mõnda tanklasse hot-dogi sööma; rahva seas oleks ikka palju lõbusam olnud, kui kodus tühja nutta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Helistati maksuametist!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.