Esileht Ilu Helly hansen või Didriksons?

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Helly hansen või Didriksons?

Postitas:
Anonymous

Ma pole üle kümne aasta talvejopet kandnud, pole vaja olnud. osta fliispesu,väga mõnna on

Selle fliispesu paned kontorikleidi alla?

Mul on Kanada hani. Väga rahul (minu jaoks palavgi).

Sa paned kleidi peale parka?

Mina mitte, aga võttes teatavaks, kui palju meil siin neid kontorifänne ja parkakummardajaid on, siis usun, et päris suur % kannab tõesti niisugust kooslust.

Päris kole.

Igasugu kooslusi kantud, üldse ei huvita kole või mitte. Meeldib palju jalgsi käia ja vot ilm on meil tõesti kogu aeg kole ja seetõttu on oluline, et ülariie hingaks, peaks vihma ega ahistaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 16:48; 12.01 19:59; 12.01 20:39; 12.01 20:51; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helly Hanseni Belfast-mudel on küll üsna õhuke minu hinnangu järgi: Body: Primaloft® Black 100gr insulation Sleeves: Primaloft® Black 60gr insulation

Minu arust pigem aktiivseks liikumiseks.

Didriksons Erika: 180 g/m²

See üsna soe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole üle kümne aasta talvejopet kandnud, pole vaja olnud. osta fliispesu,väga mõnna on

Selle fliispesu paned kontorikleidi alla?

Mul on Kanada hani. Väga rahul (minu jaoks palavgi).

Sa paned kleidi peale parka?

Mina mitte, aga võttes teatavaks, kui palju meil siin neid kontorifänne ja parkakummardajaid on, siis usun, et päris suur % kannab tõesti niisugust kooslust.

Oh õudust mida siit lugeda saab. Viimase kahe kommentaariga nõus. Kleidi või ülikonna peale käib ikka vana hea villane mantel või kasukas.  Korralik villane mantel kannatab päris mitu külmamiinust välja. Parka käib ikka teksadega või muude vabaaja pükstega. Ja kui kleit seljas siis ilmselt ka nn. soliidsed saapad jalas, mitte matkajalatsid, kuidas veel need parkaga kokku käivad ? Ei imesta kui sellele kõigele veel tutimüts otsa tõmmatakse.

Aga võib-olla need kleidi/parka/kontsasaapa kombinatsiooni kandjad ei olegi kontoriinimesed vaid inimesed kes kannavad ainult kleite ja ainukeseks üleriideks garderoobis on parka.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:26; 12.01 20:46; 13.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma pole üle kümne aasta talvejopet kandnud, pole vaja olnud. osta fliispesu,väga mõnna on

Selle fliispesu paned kontorikleidi alla?

Mul on Kanada hani. Väga rahul (minu jaoks palavgi).

Sa paned kleidi peale parka?

Mina mitte, aga võttes teatavaks, kui palju meil siin neid kontorifänne ja parkakummardajaid on, siis usun, et päris suur % kannab tõesti niisugust kooslust.

Oh õudust mida siit lugeda saab. Viimase kahe kommentaariga nõus. Kleidi või ülikonna peale käib ikka vana hea villane mantel või kasukas. Korralik villane mantel kannatab päris mitu külmamiinust välja. Parka käib ikka teksadega või muude vabaaja pükstega. Ja kui kleit seljas siis ilmselt ka nn. soliidsed saapad jalas, mitte matkajalatsid, kuidas veel need parkaga kokku käivad ? Ei imesta kui sellele kõigele veel tutimüts otsa tõmmatakse.

Aga võib-olla need kleidi/parka/kontsasaapa kombinatsiooni kandjad ei olegi kontoriinimesed vaid inimesed kes kannavad ainult kleite ja ainukeseks üleriideks garderoobis on parka.

Eks mõni jääb oma maitsega lootusetult kuhugi x ajastusse kinni ja kõik mis, tuleb peale seda, on talle õudne. Ei pane kindlasti villast mantli tänase ilmaga selga. See jääb ikka ainult pidulikumaks puhuks. Tavaline tööle minek pole pidusse minek. Eelkõige on oluline funktsionaalsus ja mugavus. Villase mantliga on vägagi külm peale selle. Igapäevane tööle mineku riietus on kergesti pestav, hästi hingav, tuulekindel ja vihmakindel. Ojaa kunagi marsiti meilgi kangelaslikult kogu aeg kontsakingadel, aga nüüd ei põe keegi seeliku juurde tosse tõmmata, et tööle minna.

Tänapäeval kantakse seda, milles on hea olla. Miski vägi ei pane mind sopa- lörtsiga villast mantlit selga ajama, et see siis igal reedel keemilisse viia. Kasukas? Hehh kae nalja. Kes selle raske asjandusega tänasel päeva küll higistada viitsib. Raske, kohmakas, palav, kodus ei saa pesta.

Jah, kantakse parkat ka seelikuga ja suisa soovitatakse moeloojatelt https://www.didriksons.com/en/women/jackets/parkas/li-women-s-parka-503191-447

https://www.esprit.eu/womenswear/clothes/jackets-coats/coats/recycled-padded-quilted-coat-with-hood-090CC1G313_630

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 16:48; 12.01 19:59; 12.01 20:39; 12.01 20:51; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole üle kümne aasta talvejopet kandnud, pole vaja olnud. osta fliispesu,väga mõnna on

Selle fliispesu paned kontorikleidi alla?

Mul on Kanada hani. Väga rahul (minu jaoks palavgi).

Sa paned kleidi peale parka?

Mina mitte, aga võttes teatavaks, kui palju meil siin neid kontorifänne ja parkakummardajaid on, siis usun, et päris suur % kannab tõesti niisugust kooslust.

Oh õudust mida siit lugeda saab. Viimase kahe kommentaariga nõus. Kleidi või ülikonna peale käib ikka vana hea villane mantel või kasukas. Korralik villane mantel kannatab päris mitu külmamiinust välja. Parka käib ikka teksadega või muude vabaaja pükstega. Ja kui kleit seljas siis ilmselt ka nn. soliidsed saapad jalas, mitte matkajalatsid, kuidas veel need parkaga kokku käivad ? Ei imesta kui sellele kõigele veel tutimüts otsa tõmmatakse.

Aga võib-olla need kleidi/parka/kontsasaapa kombinatsiooni kandjad ei olegi kontoriinimesed vaid inimesed kes kannavad ainult kleite ja ainukeseks üleriideks garderoobis on parka.

Eks mõni jääb oma maitsega lootusetult kuhugi x ajastusse kinni ja kõik mis, tuleb peale seda, on talle õudne. Ei pane kindlasti villast mantli tänase ilmaga selga. See jääb ikka ainult pidulikumaks puhuks. Tavaline tööle minek pole pidusse minek. Eelkõige on oluline funktsionaalsus ja mugavus. Villase mantliga on vägagi külm peale selle. Igapäevane tööle mineku riietus on kergesti pestav, hästi hingav, tuulekindel ja vihmakindel. Ojaa kunagi marsiti meilgi kangelaslikult kogu aeg kontsakingadel, aga nüüd ei põe keegi seeliku juurde tosse tõmmata, et tööle minna.

Villane mantel on pidulik ? Mis ajast. Minul on villane mantel igapäevaseks tööl käimiseks, sulejope ja parka taoline riie õues koeraga möllamiseks ja no kasvõi toidupoes käimiseks. Pidulikuks hetkeks on ikka kasukas.

Aga nagu sa ütlesid olen mailmselt ajast maha jäänud. Ootan põnevusega kuidas moeteadlikumad prouad näiteks presidendi vastuvõtule lähevad parka ja matkasaabastega, sest nii on ju mugav.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:26; 12.01 20:46; 13.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ju sa käid autoga. Kuigi ka autoga ei viitsiks ma sellist rasket ja kohmakat asja selga ajada. Mina küll ei kujuta ette seda villase mantli läbi lörtsi, sopa ja ühistranspordi vedamist. Muudkui vii jälle keemilisse, sest ise pesta ei saa. Vähemalt kolm mantlit peab siis kapis olema. Miinuskraadiga ei tule kõne allagi villase mantli kandmine. Villane mantel kipub väga avatud lõikega olema. Kaelus ei hoia sooja, käised ei hoia sooja, hästi peas püsivast kapuutsist ei tasu unistadagi. Tuul ulub läbi. Mulle meeldib palju jalgsi lipata. Vahel terve tee tööle või töölt koju. Uhh, ei kujutaks ette, et pean selle teekonna pika villase mantliga läbima. Või kui pärast tööd lähen poodi ja siis rühin oma villase mantliga, kott käe otsas, kodu suunas. Nii et jah villane mantel jääb minu jaoks teatri või kontserdi jaoks, kuhu minnakse autoga või taksoga. Kasukas on minu jaoks lootusetult vanamoodne asjandus, mida heal juhul presidendi vastuvõtule selga panna. Veider riietusese, mis külmaõrnemaid kehaosasid (kael) ei kaitse, aga samas kere läheb liiga kuumaks. Kujutan ette, kuidas ma ühistranspordis bomši kõrval selle kasukaga haudun ja pärast tunnen veel mitu päeva seda haisu.

Seelikuga tööle minnes panen peale pika jope stiilis mantli, mis on vettpidav, tuulekindel, sooja voodriga, luku ja trukkidega, reguleeritava kapuutsiga, kael on täies ulatuses kaetud.

Jah, villane mantel on soliidne ja ilus, aga mitte praktiline igapäeva riietus.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 16:48; 12.01 19:59; 12.01 20:39; 12.01 20:51; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole kumbki neist, kuid külmavaresena, kes kasutab seda teist hooaega, annan enda heakskiidu. Praeguste ilmadega panen 1-2 kihti alla (särk ja õhem kampsun/pintsak või fliis). Luku saab suuni kinni tõmmata, tuul kuskilt läbi ei käi. Siseruumides hakkab kiirelt palav.

See on uuem mudel, millele ise annavad soojusehinnaguks 6/7 ja arvan, et minu omal oli see väiksem, ehk et see on soojem. Eesti poodides on see olemas, kui soovid enne ostmist selga proovida.

Mõlemad parkad on 140g soojustusega, mis ei ole just palju.

Ma oma 200g soojustusega parkat kannan ainult miinuskraadidega, kui tean, et aktiivselt ei liiguta. Plussis ilmaga ja siis kui liigun kannan suusajopet, millel tuulutusavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa käid autoga. Kuigi ka autoga ei viitsiks ma sellist rasket ja kohmakat asja selga ajada. Mina küll ei kujuta ette seda villase mantli läbi lörtsi, sopa ja ühistranspordi vedamist. Muudkui vii jälle keemilisse, sest ise pesta ei saa. Vähemalt kolm mantlit peab siis kapis olema. Miinuskraadiga ei tule kõne allagi villase mantli kandmine. Villane mantel kipub väga avatud lõikega olema. Kaelus ei hoia sooja, käised ei hoia sooja, hästi peas püsivast kapuutsist ei tasu unistadagi. Tuul ulub läbi. Mulle meeldib palju jalgsi lipata. Vahel terve tee tööle või töölt koju. Uhh, ei kujutaks ette, et pean selle teekonna pika villase mantliga läbima. Või kui pärast tööd lähen poodi ja siis rühin oma villase mantliga, kott käe otsas, kodu suunas. Nii et jah villane mantel jääb minu jaoks teatri või kontserdi jaoks, kuhu minnakse autoga või taksoga. Kasukas on minu jaoks lootusetult vanamoodne asjandus, mida heal juhul presidendi vastuvõtule selga panna. Veider riietusese, mis külmaõrnemaid kehaosasid (kael) ei kaitse, aga samas kere läheb liiga kuumaks. Kujutan ette, kuidas ma ühistranspordis bomši kõrval selle kasukaga haudun ja pärast tunnen veel mitu päeva seda haisu.

Seelikuga tööle minnes panen peale pika jope stiilis mantli, mis on vettpidav, tuulekindel, sooja voodriga, luku ja trukkidega, reguleeritava kapuutsiga, kael on täies ulatuses kaetud.

Jah, villane mantel on soliidne ja ilus, aga mitte praktiline igapäeva riietus.

Selge, katsun moega kaasas käia ja järgmine kord teatrisse minnes riietun dressidesse ja tossudesse. Mugav ju.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:26; 12.01 20:46; 13.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ju sa käid autoga. Kuigi ka autoga ei viitsiks ma sellist rasket ja kohmakat asja selga ajada. Mina küll ei kujuta ette seda villase mantli läbi lörtsi, sopa ja ühistranspordi vedamist. Muudkui vii jälle keemilisse, sest ise pesta ei saa. Vähemalt kolm mantlit peab siis kapis olema. Miinuskraadiga ei tule kõne allagi villase mantli kandmine. Villane mantel kipub väga avatud lõikega olema. Kaelus ei hoia sooja, käised ei hoia sooja, hästi peas püsivast kapuutsist ei tasu unistadagi. Tuul ulub läbi. Mulle meeldib palju jalgsi lipata. Vahel terve tee tööle või töölt koju. Uhh, ei kujutaks ette, et pean selle teekonna pika villase mantliga läbima. Või kui pärast tööd lähen poodi ja siis rühin oma villase mantliga, kott käe otsas, kodu suunas. Nii et jah villane mantel jääb minu jaoks teatri või kontserdi jaoks, kuhu minnakse autoga või taksoga. Kasukas on minu jaoks lootusetult vanamoodne asjandus, mida heal juhul presidendi vastuvõtule selga panna. Veider riietusese, mis külmaõrnemaid kehaosasid (kael) ei kaitse, aga samas kere läheb liiga kuumaks. Kujutan ette, kuidas ma ühistranspordis bomši kõrval selle kasukaga haudun ja pärast tunnen veel mitu päeva seda haisu.

Seelikuga tööle minnes panen peale pika jope stiilis mantli, mis on vettpidav, tuulekindel, sooja voodriga, luku ja trukkidega, reguleeritava kapuutsiga, kael on täies ulatuses kaetud.

Jah, villane mantel on soliidne ja ilus, aga mitte praktiline igapäeva riietus.

Selge, katsun moega kaasas käia ja järgmine kord teatrisse minnes riietun dressidesse ja tossudesse. Mugav ju.

Loe siis uuesti. Ma seda ütlesingi, e villane mantel on minu jaoks pidulikum riietus. Teater on üheks selliseks. Ma ei soovi villast mantlit kanda igapäevase töölemineku riietusena.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 16:48; 12.01 19:59; 12.01 20:39; 12.01 20:51; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti HH, kui tahad kohalikku töölisklassi kuuluvust rõhutada. Kui oled täiskohaga emme, siis Didriksons. Lihtne.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

michelini

Millest sa räägid? Mis Michelini mehikesest sa räägid?

Tead miks enamustele need Hellyd ja Didriksonsid ei meeldi? Sest see on Teise Eesti staatuse sümbolid.

Ja tundub, et sa oled üks nendest, sest normaalne täiskasvanud inimene ei kasuta nii palju emotikone.

Tahad öelda, et Eesti on mingi kõva moemeka? Põhjamaades ei käi keegi mingite puhvis sulejopedega, sest need on nii ajast ja arust. Käiakse just parkadega – neid leidub vägagi stiilseid, ka HH-l ja Didriksonsil.

Prada
Ju nad seal ei tea lihtsalt, mis TEGELIKULT (Soomes) moes on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

michelini

Millest sa räägid? Mis Michelini mehikesest sa räägid?

Tead miks enamustele need Hellyd ja Didriksonsid ei meeldi? Sest see on Teise Eesti staatuse sümbolid.

Ja tundub, et sa oled üks nendest, sest normaalne täiskasvanud inimene ei kasuta nii palju emotikone.

Hahahaa, küll see Perekool on ikka tänuväärne koht! Ma vana metsasseikleja, oma Didriksonsi parka ostsin 10 aastat tagasi, kui Eestis neid õieti ei müüdudki veel. See nüüd oma aja pisut ära elanud lõpuks, kasutan koeraga jalutamiseks peamiselt. Matkaradade jaoks vähe uuem mudel. Minu jaoks on oluline, et oleks avara lõikega, et jääks õhuvahe ja poleks külm. Peaks vett ja tuult ja oleks kerge. Sellised mu D parkad ka on. Kõige paksemaid ei osta, nende raskust ei oska kommenteerida, sest parka on mõeldud kanda nii, et seal õhuvahele ruumi jääks ja see saaks sooja hoida. Eestis polegi nii külma talve, et seda kõige paksemat meie kliimas vaja läheks, kui end kileviineriks ei taha riietada (st osta parka, mis seljas täiesti ümber).

Ühesõnaga: kuna ma mingi päris polaarmatkaja ei ole, aga looduses liigun iga päev ja päris palju, siis minu jaoks on Didriksons olnud paraja hinna ja kvaliteedi suhtega (siiani, kuuldavasti viimastel aastatel kvaliteet kukkunud) praktiline ülerõivas oma vaba aja tegevuste harrastamiseks.

Aga Perekoolist sain lõpuks teada, et selle firmamärgiga rõivaesemete omamise tõttu olen ma hoopis… teine Eesti.

Mina olen ka muide matkaja. Ka öine matkaja ja ma võin kinnitada, et need kaks ei ole kindlasti kõige paremad parkad. Ja iga normaalne matkaja teab, et soojust annavad kihid.

Aga meie kaubanduses EI ole ainult Didriksonsid ja Helly Hansenid. Ja kusjuures välimuselt on enamus parkad sarnased.

Kui inimesel on soov mitte kùlmetada, pöördu matkapoodi, nad aitavad meeleldi.

Kui sa loetust aru saad, siis ma ütlesingi, et minu jaoks on need täiesti piisavad, minu liikumisvajadustele vastavad ja sobivad. See on mulle praktiline rõivaese vabas õhus liikumiseks, mida ma teen ilmselt siiski veidi rohkem kui keskmine inimene. Pole kusagil ennast matkajaks nimetanud ega plaanigi, ei käi öömatkadel ja samuti ei plaani, aga liigun palju väljas ja minu nõudmistele see rõivas vastab täpselt.

Riidevaliku järgi kedagi kusagile lahterdada näitab kõige rohkem midagi ikka ütleja enda kohta…

Tundub, et sa ise pigem ei saa loetust aru. Jutt oli tänastest Teise Eesti trendidest. Sinu 10a tagasi ostetud jope ei puutu kuidagi teemassegi, veel vähem su matkamine. Mõnel oli Yorkshire’ terjer ka enne, kui sellest Eestis mingi trendikoer sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib palju jalgsi lipata. Vahel terve tee tööle või töölt koju. Uhh, ei kujutaks ette, et pean selle teekonna pika villase mantliga läbima. Või kui pärast tööd lähen poodi ja siis rühin oma villase mantliga, kott käe otsas, kodu suunas.

Tundud väga heas füüsilises vormis, et muudkui lippad siia-sinna. Kuidas see villase mantli kaal sind järsku nii läbi võtab, et enam ei lippa ja rühkima hakkad?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib palju jalgsi lipata. Vahel terve tee tööle või töölt koju. Uhh, ei kujutaks ette, et pean selle teekonna pika villase mantliga läbima. Või kui pärast tööd lähen poodi ja siis rühin oma villase mantliga, kott käe otsas, kodu suunas.

Tundud väga heas füüsilises vormis, et muudkui lippad siia-sinna. Kuidas see villase mantli kaal sind järsku nii läbi võtab, et enam ei lippa ja rühkima hakkad?

Aga muutubki ju lippamine rühkimiseks, kui poest naastes on raske toidukott käe otsas ja teise käega hoia veel hõlmasid koomal, et tuul krae vahelt sisse ei puhuks..

Teisisõnu- käed enam sammumisel hoogu kaasa ei anna.

Endal on ka kena must (taljesse) villane mantel. No selline, mis näeb ka 10-aasta möödudes välja kui uus 😀 Kuna ma lihtsalt kannan seda ülimalt harva. Ilus & hästiistuv rõivaese on küll, kuid igapäevaseks kandmiseks ebapraktiline.

Meeldib sobiva kujuga kapuuts jopel (parkal), mida mantlil pole. Müts aga ajab juuksed elektrit täis: kannan seda ainult sportides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitakse küll HH ja Didriksoni kohta, aga neile, kes ei pea oluliseks just neid kahte konkreetset firmat ja kellel ei ole ka hind oluline, soovitaks Parajumpersit. Mul on umbes selline.

Tänase -12 kraadiga ei olnud mul sellega absoluutselt külm. Muidu olen suur külmavares. See on ka parasjagu pikk. Nii, et pepu on soojas.

Lisaks on mul talvevarustusest veel Tommy Hilfigeri sulemantel. See on muidu ka väga soe, aga viimastel krõbedamatel päevadel on mul sellega olnud külm. Isegi siis, kui kiirkõndi tegin.

Ja veel on mul üks hästi paks talve Didrikson (Eesti tänavapildis ei ole sellist mudelit näinud – ostsin kunagi väga ammu ühelt välismaa lehelt). Sellega on ka praeguste ilmadega päris mõnus soe. Aga see on üsna raske ja seljas pole siiski nii mugav kui Parajumpers.

HH kohta ei oska midagi öelda. Selle firma riided mulle välimuselt meeldivad, aga endal seda ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead miks enamustele need Hellyd ja Didriksonsid ei meeldi? Sest see on Teise Eesti staatuse sümbolid.

Oh, hea, et rootslastel seda teise Eesti kompleksi pole. Kogu Rootsi kannab nii Didriksoni kui Helly Hansenit, ei näita keegi näpuga ega sosista selja taga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile HH ja Didriksonsi maailmas rähklejatele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile HH ja Didriksonsi maailmas rähklejatele

Sama hästi võiks juba reka kabiini otsa istuda ja michelini-mehikest mängida. Ei, aitäh.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 19:32; 19.01 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma igatahes ostsin Erika mudeli aga ikka on no niiiii külm… ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 14:29; 12.01 14:53; 12.01 15:38; 12.01 19:15; 06.02 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma igatahes ostsin Erika mudeli aga ikka on no niiiii külm… ????

Öeldi ju, et sulejope tuleb osta, kui tahad sooja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 21:40; 14.01 21:49; 14.01 22:37; 14.01 22:47; 17.01 20:44; 07.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Ilu Helly hansen või Didriksons?