Esileht Beebi ja mitmikud Help! Beebi magamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Help! Beebi magamine

Postitas:

6 kuune beebi ei maga rohkem kui umbes poole tunni kaupa. Autos, kärus, voodis oma voodis ainult pool tundi!! Teinekord juhtub et ärkab ja magab edasi aga seda on harva. Samas öö unne õpetasin hiljuti oma voodi ja magab seal kella 22 umbes 4ni välja. Kas sinna saab midagi teha kas saab teda õpetada pikemalt magama??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6kuune muidugi ei ole vastsündinu ????

Päevaunedega ei saa midagi teha. Kaua ta ärkvel on? Osad lapsed hakkavad rohkem magama, kui jääb 2 või 1 uni päeval. Aga selleks peab ta jaksama ärkvel olla. Osad magavad veel 1,5a 2x, sest magavad lühidalt.

Lihtsalt lepigi olukorraga. Üks hetk on laps suurem ja see pole enam nii oluline. Heade magajatega on ka probleem, et mitte kusagil ei saa käia, sest laps magab pool päeva ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps magas ka vanuses 4-6 kuud niimoodi, poole tunni kaupa, 3-d korda päevas. Ööuned aga seevastu regulaarselt algasid samal ajal, sõi paar korda öösel ja magas hommikul 7ni. Nüüd jättis ühe une ära ja on 2 päevaune peal. Kord lühemad, kord pikemad, pool tundi kuni poolteist. Ma ei tea, millest see oleneb, aga kui laps on ärgates rõõmus, on kõik ju tore 🙂

Täna just oli olukord, kus ta tegi teise päevase une ainult pool tundi, tulin teda võtma, aga ta oli nii rahutu, mõtlesin rinda pakkuda, aga ta jäi minu kõrval tukkuma.Ja ma ei julgenud liigutada end, üksi enda voodisse teda jätta ka ei saa, nii me siis tudusime seal koos poolteist tundi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema. Esimesed kuud magas päevaunesid 3 tunni kaupa – käisin tihti õues tema sinakat nina vahepeal katsumas, et kas on ikka elus veel. 🙂 Nüüd sai 5 kuud täis ning korraga üle 30 minuti enam ei maga. Öösel magab max 3 tundi korraga. Kuna mul kolmas laps, siis pole muret tundnud – küll läheb üle ja alati tuleb asemele midagi uut, mis hulluks ajab. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel laps tõesti ei tahagi rohkem kui 30 minutit powernäppi 🙂 6 kuused enamgi veel, sest selles vanuses piisab mõnele lapsele vaid ühest pikemast päevasest uinakust, teisele jällegi piisab mitmest väikesest. Mida sinu laps eelistab, tead sa ise muidugi kõige paremini.

Kui laps teebki 30-minutilisi uinakuid, siis kui ta ärkab, kas ta on pahur? Või naeratab? Kui laps on rõõmus, siis talle täitsa piisas ja ei ole midagi parata 🙂

Kuid olgu siis tegu 30 minutit või pikema uinakuga, mis aitab, on rutiin! Kui laps alati “õigel” ajal ära väsib, siis on endal väga kerge hiljem – laps jonnib, vaatad kella, ahahh! uinaku aeg ju käes. Ning kui need uinakud iga päev samal ajal tulevad, siis endal tegelikult stressi nii palju vähem, samuti saad oma enda toimetusi paremini planeerida.

Algul rutiini sisse viimiseks püüa laps alati samaks ajaks ära väsitada – mängi temaga pool-tunnike aktiivselt, oota toidukorraga vms… Umbes 4-5 päeva pärast laps väsib ise just nendeks kella-aegadeks. Minu tita puhul igatahes toimib 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Help! Beebi magamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.