Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Help! Hüper, siirdamine.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Help! Hüper, siirdamine.

Postitas:

Hei!

Minul oli punktsioon 18 juuni ja siirdamine 21 juuni. Kas siin on kedagi, kellel enne siirdamist olnud kõhus natukene nö vaba vedelikku ja siirdamine on ikkagi tehtud? Kuidas teie enesetunne olnud, kas rasedus tekkis? Täna mul siirdamisest 5 päev ja mul kõht nagu 7-dat kuud rasedal. Lugesin, et hüperiga tuleb siis minna alles emosse kui hingamisraskused jms, aga mul ainult ülisuur punnis kõht ja muud midagi. Oskab keegi öelda, kaua selline asi kestab, millal paremaks läheb?

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 18:57; 25.06 21:33; 25.06 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käi EMOs ära, hüper pole naljaasi, eriti kui toimus siirdamine.
Kuigi kõht võib punnis olla ka punktsioonist ja siirdamisest (ise ma endal ei mäleta, et 7nda raseduskuu kõht ees oli).
Jood palju vett ja käid WCs?
Kontrolli võiksid ikna minna. Ütledki, et oli IVF siirdamine, kõht punnis jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa päris kindel olla, et tegu on hüperiga. Sellepärast siit uuringi, et kas kellelgi veel olnud sellist asja, et peale siirdamist lihtsalt kõht väga punnis ja gaasiline, mis paari päevaga ise kaob..

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 18:57; 25.06 21:33; 25.06 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kõht on viimastel päevadel hullemaks läinud? kuskilt on kõrva jäänud et õnnestunud katse korral läheb hüper hullemaks.
minul on olnud korra 6 päeva kõht nii paistes et süüa ei saa ja takistab hingamist, nii 5-6kuuline raseda kõht, hüperiks ma toda tol korral ise ei pidanud ja päev pärast 5päevase siirdamist hakkas ise alanema.

mine käi kontrollis ikka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punnitama hakkas umbes teisel päeval peale siirdamist ja ei ütleks, et hullemaks läinud oleks. Sellist tunnet, et söök-jook sisse ei mahuks või hingata raske, ka pole. Ainuke asi ongi ainult suur kõht ja muud midagi. Vaatan ka vb veel, et kuidas homme on, sest praegu mulle endale tundub, et see vist ikka ei saa päris hüper olla.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 18:57; 25.06 21:33; 25.06 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hüperi tunnuseid on palju rohkem kui punnis kõht, mis iseenesest ei ole ohtlik. Ohtlikum on kaasnev vedelikupeetus (uriini ei tule, vesi jääb kudedesse tursena), astsiit (vedelik kõhus), iiveldus-oksendamine, kõhuvalu, valk uriinis.
Joo palju vett (tundub imelik vedelikupeetusega, aga jah), valgurikas toit. Kui kahtled, mine emosse.
Hüperi kiiret paranemist takistab ja süvendab positiivne tulemus= rasedus, seega on selline kahe otsaga asi, et tihti on hüperiga ivfid positiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Help! Hüper, siirdamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.