Esileht Ilu ja tervis Hemorroid. Kas ise ei kao?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hemorroid. Kas ise ei kao?

Postitas:

Olen sattunud oma elu esimese hemorroidi otsa.
Oli nädal kõht kinni(siiani pigem, aga natuke toimib) ja punnitasin vaat et silmad peast välja. Nüüd on selline tunne nagu käiks näpp pe*ses ringi.
Ja ongi üks väikse sõrme otsa suurune junn platsis. Asub väljaspool(mitte sees).
Kas on lootust, et ta kaob ka ise või pean kindlasti minema apteeki, või on ka võimalik koduselt teel natuke leevendust pakkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõmbub ise tagasi lõpuks. rohtudega muidugi kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan teemat – olen hemorroidiga pikali maas täna. Tavaliselt on see sellline valutu punn, aga vahest tekib põletik ja siis on valu jube. Tahaks tegelt sellest päris lahti saada. Olen kuulnud hirmulugusid nende eemaldamisest, kuid küsimus on – millise arsti juurde pöörduda? St kellel on mure lahendamiseks kõige kaasaegsemad ja valutumad moodused ja kes on piisavalt osav, et asja mitte hullemaks ajada. Hind pole eriti oluline, aga kas näiteks Vitaclinika on oma hinda väärt? Või oskate mõna muud kohta soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 17:02; 24.06 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi see oleks küll lahke pakkumine, ma võtaks vastu:) Ma saan aru, et see on tasuline aeg ja saatekirja pole vaja? Kuidas see patsiendi vahetus sellele ajale täpselt toimubki? Mulle saab kirjutada prkjgr.123@gmail.com, tänan ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 17:02; 24.06 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi dr jüri kivimäe juures ka käinud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroid. Kas ise ei kao?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.