Esileht Ilu ja tervis Hemorroid seespool?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hemorroid seespool?

Postitas:

Mul oli umbes 2a tagasi hemorroid väljaspool, oli kohe tunda selline punnike päraku juures ja valus. Nüüd on aga kakamine valus, tundub et ehk on seespool? On see võimalik? Ühest kohast on valus ja peale häda tegemist tuikab tükk aega järgi…Samas aga nt verd ei ole väljaheites…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka samasugune häda…. juba pabistan.Apteegis enam kahjuks mingeid küünlaid vabamüügis pole, ainult retseptiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul ka samasugune häda…. juba pabistan.Apteegis enam kahjuks mingeid küünlaid vabamüügis pole, ainult retseptiga. [/tsitaat]
Mastu? Preparation H? Esimene kogu aeg saadaval, teist kogu aeg ei pruugi olla, aga praegu minu meelest olemas. Kumbki ei ravi otseselt, aga leevendavad.
Ega retseptigagi suuremat valikut pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retseptiga on suurem valik küll, saab Doloprocti (nii küünlad, kui kreem) ja Anusoli. Ise olen abi saanud Dolorpctist, kreem+küünlad kombinatsioon töötab päris hästi. Proovinud olen ka vene päritolu astelpaju küünlaid (samuti retseptiga, arst peab tellimuse tegema, keeruline veidi) kombinatsioonis astelpaju õliga, ka toimib.
Hemorroidid, sisemised või välimised, on eluaegne probleem. Ajuti paraneb, siis jälle ägeneb. Midagi pole teha, üeab õppima sellega elama ja üritama asju kontrolli all hoida. Nii pea, kui tunned, et asi hakkab \”käest ära minema\”, ruttu ravima – küünlad, kreemid, istevannid, jälgi toitumist (et kõht kinni poleks).
Olen ise läbi teinud ka operatsiooni. See on jubedaim kogemus senises elus ning kasu ei olnud sellest mitte vähimatki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:42; 21.05 11:11; 22.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minulgi opp tehtud, paar aastat tagasi. need lõigati lihtsalt ära ja seoti kinni, jube piin oli enne ja pärast oppi veel hullem mingi aeg. kasu oli küll, ise pean kõhukinnisust vältima, siis kõik ok ja muret ei tee. välimiste puhul saab arst need spetsniidiga kinni siduda, siis kuivavad ära ja kukuvad ise küljest. alatii tasub konsulteerida arstiga, tänapäeval ka laseriga võimalik need eemaldada. minul oli asi juba nii kaugel, et tekkis aneemia, kuna veritsesid palju ja tihti. minu soovitus, pöördu arsti poole ning leiate koos lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu op. oli elektrikääridega, see ongi vist see laser siis? Mul oli välimine ja nojah, selles mõttes oli abi, et lõigati see ära, aga juurde tuli üks uus peale operatsiooni, nii et ..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:42; 21.05 11:11; 22.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga piinlik probleem, millega arsti juurde pöörduda, vähemalt minul oli, kuna meie perearst on veel meessoost ka. AGA mul tuli tõeliselt suur välinehemorroid peale kolmandat sünnitust 12 päeva. Ja mu vanaema õpetas et päeva jooksul pesta päraku ümbrust leige veega vähemalt 5 korda ja igakord peale kuivatamist määrida paksult aaloevera geeliga kokku. Minul igatahes teisel päeval oli veri sealt punnist hüübinud ja sain korda. Kuid siiani peale raskeasja tõstmist tuleb uuesti ning kordan jälle seda protseduuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, eks igasugu asjad võivad leevendust ja ravigi pakkuda, kahjuks aga lõplikku tervenemist ei maksa loota. Elada saab, harjud ära, ajuti on ägenemised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 08:42; 21.05 11:11; 22.05 12:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroid seespool?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.