Esileht Ilu ja tervis Hemorroid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hemorroid?

Postitas:
Kägu

Tere

Kohe arsti juurde ka ei torma ja mõtlesin, et saaks siit abi või nõu. Juba pikemat aega annab pärak tunda ja üks koht sügeleb. Ikka aastaid juba. Kui katsuda, siis ühelt küljelt on nö. karvavaba ja selline kergelt kurruline pind. Ei tundu päris hemorroid, aga see koht sügeleb pidevalt. Nagu oleks jämesoole osa vms. Valu ei tee, aga sügelus on eriti öösiti (usse pole).

Kõht töötab hästi, roe nagu peab ja verine pole.

Mis see võiks olla ja kas annab ka kuidagi ravida? Mul selline tunne nagu see väike ala oleks pidevalt põletikus või ärritunud, sest ma sügan ka seda pidevalt öösiti. Tahtmatult lausa.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kindlalt ussid.Kui ussiproov on võetud siis on vaja uuesti võtta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hemorroidiga sügelus küll ei pea kaasnema. Hemorroid on kas valus või valutu, võib vahetevahel anda veritsust, aga muid emotsioone ta küll tekitada ei tohiks. Arvan, et ussirohuga alustaks iga arst. Miks arvad, et usse pole? Nad ei pruugi alati proovis näha olla, kui proovi oled andnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pärmseen vohab urrukal

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Herpes mitte? Hemokas on nagu jah ilma sügeluseta ja pehme ja sile. Kuidagi äratuntav ja ei saa millegagi segamini ajada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovid ei pruugi usse näidata. Suht kindel et naaskelsabad. Mina sain lipuks vabaks kyyslauguga, nädal aega järjest ooseks tykk pepsi

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovid ei pruugi usse näidata. Suht kindel et naaskelsabad. Mina sain lipuks vabaks kyyslauguga, nädal aega järjest ooseks tykk pepsi

Rõve! Et neist lahti saada, ei pea endale midagi sisse pistma.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovid ei pruugi usse näidata. Suht kindel et naaskelsabad. Mina sain lipuks vabaks kyyslauguga, nädal aega järjest ooseks tykk pepsi

Rõve! Et neist lahti saada, ei pea endale midagi sisse pistma.

Kahjuks rohud pluss muud abinõud ei toiminud, tegelesin sellega u aasta. Arst oli samuti nõutu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroid?