Esileht Sünnitus Hemorroid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hemorroid

Postitas:
Kägu

Rasedusega tekkis, kuidas sellest lahti saada või ravida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Hemoroid

Mul on ka hiljuti tekkinud. Arst soovitas Anusalve’i või Troxevasin’i. Kuulu järgi ka Preparation H küünlaid on selleks olemas. Mina kasutan Troxevasini, hetkel ei oska veel öelda, kas on kasu või mitte. Anusalve’i soovitas ämmakas kõige enam, ütles, et kõige parem. Päras sünnitust pidavat muidu enamasti tagasi tõmbama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

troxevasini salvi või??? kui tihti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on geel, 2 korda päevas tuleb määrida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

neid küünlaid olen proovinud aga teisi mitte,võin öelda,et ega nii lihtsalt ei kao ta kuhigi :(mulle need küünlad ei aidanud,,,

Please wait...
Postitas:
Pohl

RE: Hemorroid

Mulle tekkisid peale 35 nädalat,istuda oli nii valus ,kasutasin Preparation H küünlaid ,terve karbi paremaks ei läinud,kannatasin edasi nüüd on iseenesest tagasi tõmmanud!Arst soovitas külma peale panna,nt.jääkuubikuid,see leevendas pisut.Aga no tean juba ette et peale sünnitust tuleb mul sama probleem,sünnituse ajal on press nii tugev veenidele ,et need tulevad tagasi! ;-(

Please wait...
Postitas:
Mermer

RE: Hemorroid

Minul tekkisid hemorroidid mõlema lapsega juba kandmise ajal ja no muidugi oli peale sünnitust asi juba väga halb 🙂 Peale sünnitust on ju niigi altpoolt kõik väga hell jne. Kui kasutasin geeli, siis juhtus selline asi, et nagu hakkasid hemorroidid ära minema, aga kui käisin WC ja natuke pingutasin, olid kõik jälle platsis. Siis soovitas arst, et kasutagu ma pigem küünlaid (Preparation H), need muudavad \”iste\” pehmemaks ja ei pea pingutama. Mõlema lapsega kadusid hemorroidid alles 1 kuu peale sünnitust – senini oli ikka väga valus isegi istuda.
Et valus ei oleks istuda, määrisin hemorroididele veel natuke valuvaigistavaid geele. Need muutsid hemorroidid nn tundetumaks. Ega muud kasu neist ole ja paljud ei julge neid geele limaskestale (hemorroid) määrida, kuna neid määritakse nahapinnale pigem. Aga mind need geelid aitasid ikka väga palju!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Sünnitus Hemorroid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.