Esileht Ilu ja tervis Hemorroidid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Hemorroidid

Postitas:

Palun rääkige hemorroididest. Mul on kogu aeg olnud väike väline hemorroid, sõrmega tunnen, aga häda pole teinud. Nüüd aga üleöö tekkis äkki suurem, no tunnen, et mingi 1 cm läbimõõt, teeb natuke haiget, ei veritse, aga häirib kogu aeg. Kunagi peale rasedust oli mul ka hemorroid, see taandus ise, panin kreemi ja pesin ja muud ei pidanudki tegema. Kas nüüd peaks samamoodi käituma, kreemitama ja pesema ja ootama? Või on vaja kohe arstile minna? Ma ei saa internetist aru, kohati nagu öeldakse, et ega see väline hemorroid kuhugi kao – aga mul peale rasedust ju kadus. Või on rasedusega kuidagi teisiti?
Ei kipu sellise murega ju väga ka arstile, häbenen, läheks muidugi, kui ikka vaja on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 04:05; 06.07 13:02; 06.07 13:16; 07.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ikka arstile, mis seal häbeneda?
Mul olid 13 aastat välised suured hemorroidid. Peale 4. rasedust ja sünnitust oli olukord juba nii hull, et osad hemorroidid olid põletikulised, prolabeerunud ja tromboseerunud, tegid põrguvalu, hakkas juba pärasool välja langema. Käisin operatsioonil 5 kuud tagasi. Nüüd tuleb veel teine op, kuna väljas on veel pisut nahanäsasid + pärakulõhe.
Soovitan Lääne-Tallinna keskhaiglas dr Sergejev või dr. Liivak. Mõlemad on väga head meesarstid. Kui meesterahvast kardad, siis Urve Taal on ka olemas. Olen nende kõigi juures käinud ja no ausalt, midagi pole häbeneda. Nad on kõike näinud. Pole mõtet oodata, kui asi hullemaks läheb. Käi konsultatsioonis ja siis nad ütlevad, mis ravivariandid on

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 11:42; 06.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Lääne-Tallinna keskhaiglas dr Sergejev või dr. Liivak. Mõlemad on väga head meesarstid. Kui meesterahvast kardad, siis Urve Taal on ka olemas. Olen nende kõigi juures käinud ja no ausalt, midagi pole häbeneda. Nad on kõike näinud. Pole mõtet oodata, kui asi hullemaks läheb. Käi konsultatsioonis ja siis nad ütlevad, mis ravivariandid on

Kas sinna on saatekirja ka vaja? Ilmselt ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 04:05; 06.07 13:02; 06.07 13:16; 07.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt jah, mina sain günekoloogi käest. Perearst peaks andma saatekirja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 11:42; 06.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, õige, günekoloogilt saab ka küsida, mul just visiit ees – see on muidugi õige mõte, talle nagu pole häbi ka rääkida. Perearsti ees on mingi (vale)häbi selles osas. Päris spetsialisti ka ei karda eriti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 04:05; 06.07 13:02; 06.07 13:16; 07.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu võib neidsamu kreeme ja küünlaid proovida, mis eelmisel korral aitasid, kuna jutu järgi on see üsna väike hemorroid, mis võib ka niisama taanduda. Üldkirurgidest tegeleb selle teemaga Mustamäe haiglas dr Goroshina, väga soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu võib neidsamu kreeme ja küünlaid proovida, mis eelmisel korral aitasid, kuna jutu järgi on see üsna väike hemorroid, mis võib ka niisama taanduda.

Hakkabki taanduma vist – vähemalt ebamugavustunnet peaaegu enam ei ole. Poleks arvanud.
Aga staažikad hemorroidiomanikud – kas on mingi seos ka söögiga, kas mingid toidud teevad hemorroidi valusaks? Kas võib olla näiteks, et kange alkohol mõjub? Ma harva tarbin kanget alkoholi, päev enne hemorroidi ägenemist aga jõin mõnevõrra brändit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.07 04:05; 06.07 13:02; 06.07 13:16; 07.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma söögiga ei ole seost märganud, küll aga pika istumise ja palava ilmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kõht on tihti kinni siis hemorroidid saavad kaasneva WC-s pressimisega kannatada ja muutuvad valulikuks. Muuseas liigne rauatablettide tarbimine soodustab ka neid kuna paneb kõhu kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Hemorroidid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.